Şimdi Ara

bir mucit olsan ne yapardın?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
8.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar neyi icat etmek isterdiniz?..

örneğin benim en büyük buluşum şey olurdu:

sabah uyandığımda gece rüyamda gördüğüm her şeyi veya dilediğimi icat ettiğim x cihazı sayesinde izleyebilmeyi..örneğin kaybettiğim yakınlarımı veya değer verdiğim şeyleri..

• surekli bişiler icat edecek bi icat makinesi...
    bana gerek kalmazdı
    bi kere bul kurtul
  • geyirerekten enerji üretmek.çok iyiyimdir bu işte
  • böle gereksiz bi topic açtıın için seni bu dünyadan anında uzayın derinliklerine göndercek bi rocket yapardım..

...şaka şaka...

klasik cvp : Suyla çalışan bi araba yapmak isterdim...
    Klasik cvp II : Çevreyi kirletmicek bi fabrika yapardım...

Benim cvp : Kendi istediim tonda bi bateri ağacı yapmak ve kendi davulumu istediim zaman bi saniyede yapacak bi alet isterdim.

Benim cvp II : Hiçbi zaman teknolojiye takılmayan bi bilgisayar yapmak isterdim...

• ne yapmam gerektiğini sanamı sorcam..bende seni o füzenin ateşleme sisteminin tam arka tarafında gereksiz bir avadanlık yapardım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyhat

ne yapmam gerektiğini sanamı sorcam..bende seni o füzenin ateşleme sisteminin tam arka tarafında gereksiz bir avadanlık yapardım..

al bide burdan yak.....ewladım ne yazdıımı sonuna kadar okudunmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyhat

ne yapmam gerektiğini sanamı sorcam..bende seni o füzenin ateşleme sisteminin tam arka tarafında gereksiz bir avadanlık yapardım..

abi cvbı tam okumadn heralde adam sonra şaka şaka demiş...
    uff asabiymiş yaaa!!!

iiiki ben de bole bişi yazmamışım kan cıkardı valla!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytar -- 30 Mayıs 2006; 16:13:59 >
  • altda kalan yazıları okumak için gözümü kaydırmamın yeterli olacağı bir monitör isterdiim:)
  • walla anlamıorm ya...ne gerek war kana ya...walla bugün çok sakinim
  • Şimdilik 3-4 icadım var ama bunlar daha çok benim işime yarayan şeyler.. Amaç insanlık içinse projeleimin bitmesine 2 yılım kaldı.. Sonra size süprizlerim var bekleyin görün..
  • mucitleri ortadan kaldırcak programı
  • KADIN. 90*60*90. GERÇEĞİNE YAKIN. HEMEN İŞBAŞI.
  • Mucit olsam bişey icat etmeme gerek olmazdı çünkü zaten önceden bişey icat ettiğim için mucit sıfatını edinmişimdir...
  • kendini yenileyen bi bilgisayar icat etmek isterdim...yani en yeni ne çıktıysa direk o özelliklere kendini mod edebilecek...
  • ZAMAN MAKİNASI YAPMAK İSTERDİM SONRA O MAKİNAYLA PEYGAMBER EFENBDİMİZ(S.A.V.)EFENDİMİZİN ZAMANINA GİDİP DİNİ YAYMASINDA ONA YARDIMCI OLURDUM TABİ ÜZERİMDE ENSON TEKNOLOJİLERLE GİDERDİM Kİ BUKADAR MUKKADDES Bİ İNSANA ZARAR GELMESİN DİYE BÜTÜN TEKNOLOJİLERİ ONU KORUMAK VE DİNİNİ YAYMASI İÇİN KULLANIRDIM
  • televizyona bi düğme yapardım basınca kumanda bas bas bağırsın burdayım diye hep kumanda kayboluyo evde
  • quote:

Orjinalden alıntı: dicey_celo

televizyona bi düğme yapardım basınca kumanda bas bas bağırsın burdayım diye hep kumanda kayboluyo evde

Şiddetle katılıyorum

Benim imkanım olsaydı dünyanın ilk oluşumuna ait video kayıtlar yapabilecek bir cihaz olurdu. geleceğimden çok geçmişim daha ilginç geliyor..

Saygılarımla..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.