Şimdi Ara

Arkadaşım (!) 7/24 Bizde!! oha.gif [[Artık Gelmiyor] =)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
7
Favori
17.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bi arkadaş sürekli bize gelior hergün 1 kez gelse tamam ev yakın diye sürkeli günde 4-5 kez geliyor abartısız yumuşak yüzü gördü adam gibi gelse muhabbet etse hal hatır sorsa eyv. ama adam bilgisayar için geliyor pes6 diye eski bi oıyun var yeğenim oynuyo diye yüklemişdim geliyor pcde gamepadde var sürekli oyun oynuyalım diyo geliyo resmen net kafe gibi kulalnıyo defol git de diyemiyo insan sizin tavsiyeleriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksel824 -- 28 Mart 2010; 0:37:59 >

• oh bedava iyi bulmuş kim hayır diyebilirki? ya defol git dicen yada keriz olarak görüncen onun gözünde yada bahane uydur gelme de
  • amd al
  • Bilgisayar bozuldu
  • Hevesini aldığında bu kadar gelmez. Kendini özlet falan de. Belki durumu anlar.
  • hadi dışarı çıkalım de dolanın azcık ben eve gidiom görüşürüz de
  • Aynı durum bendede vardı hergün buluşmak zorunda değiliz dedim 1 hafta arayla geliyor artık.
  • amma değerli oyunun varmış ha günde bi geliyoz, çok abartmışsın, ben de seni arkadaşım bilirdim yazıklar olsun
  • Benimde öyle bir arkadaşım vardı eve gelirdi bilgisayarın başından kalkmazdı beni sinir ederdi ulan hem muhabbet etmeye geliyorum diyosun hem de kalkmıyosun netin başından en sonunda 3-5 günlüğüne evden gittim bir daha da eve çağırmadım buluşursak dışarda buluşalım dedim o gün bugündür sorun yok
  • benim bi arkadaşım var hep hafta sonu sizdeyim falan diyordu. telefonlarına cevap vermiyordum. en sonunda başka numaradan aradı ben de açtım kim bu diye. geliyorum dedi. havuz için geliyordu...
  • ne biçim iştir arkadaş az önce yine geldi bakkalın orda rastladım geldi:D
  • Benim de öyle bir arkadaşım var biraz yüz versem bizim evden çıkmayacak.
  • Annen baban yokmu? çocuğa sen yapsan triplere girer ama onlar posta koysunlar bir zahmet.Evlatlık edinin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 18 Ağustos 2009; 16:11:42 >
  • Kalbini kırmaktan korkma , o seni düşünüyor mu " seni hergün evde görmekten rahatsız oluyorum , rahat bırak beni " de , en kolayı ve kestirmesi .
  • Benimde aynen böyle dediğin gibi bir arkadaşım vardı sırf bu konu değil bir çok konu yüzünden kavga ettik 8-9 aydır küsüz içim rahat söylemesi
  • Açık sözlü ol,ben hep öyle yapıyorum kapıdan geleni müsait değilim diyeip çeviriyorum...Kimseyi çekemem. Ben gidiyor muyum başkalarının evlerine.!
  • Eve geldiğinde temizlik yapmaya başla odanı falan toparla, işim var müsade edermisin bi zahmet de gider. Eğer hala anlayışsız davranıyorsa apaçık söyle. Bir arkadaşın sadece pc için yanındaysa zaten arkadaşın değildir ve ondan sana hayır gelmez.
  • gerçeği söyle
    "kardeşim senden hazzetmiyorum ne işin var lan evimde her gün her gün" de.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.