Şimdi Ara

arkadalar notebook alacağım 5 dakika ilgilenirseniz çok seviirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar notebook alacagım....yıllardır acer 5100 kulanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım..şimdi pc mı kardeşime verecğim...o yuzden yeni alacagım..
    limitim 1 500 .bu limtte bana bir model önerirmisiniz...
    ısınma problemi olmayan.Başka bilindik sıkıntısı olmayan düzgün bi pc alayım kafam rahat olsun ..3 ds max kullanmayada uygun olması tercihimdir...2 3 gün içinde alacagım teknosa olur bimeks olur vatan olur...bi yardım ederseniz sevinirm.ben pc den pek anlamam .....satış yerindeki görevli neyi önerirse alıp geciyorum..sizler bi fikir öneri sunarsa sevinirim....şimdiden teşekkur ederim....

• kardeş laptopta asustan şaşma derim.sonra diğer markalarla başın çok ağrır.
  • Hocam sana sistem tavsiyesinde bulunayım bütçene göre markaya sen karar ver

İ7-640m yada i7-740qm yada i5-460m (bütçene göre karar verirsin İ7 olanlar biraz daha pahalıdır)

Ekran Kartı: Bütçene göre Ati 5650 yada Nvidia 425m (ikiside aynı ayarda kartlardır)

Ram En az 4gb 1333mhz

Hard disk 500gb

Bu özelliklerde bir cihaz alırsan seni fazlasıyla tatmin eder.

Not: Ekran kartında sakın gt320,gt420 falan alma
  • model olarak bi öneriniz varmı bimeks teknosa media vatan satış yerlerinden..bana şu model iyi diyin alayım..yoksa ordaki satıcılar o an elde olanları onerıyor bende alıp gecıyorum..
    http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/115202/acer-as5742g-5464g50mnkk-lx-r5302-016-.aspx#
    bu modelll nasıl sızce
  • O fiyata o ekran kartı olmamış GT425m olsaydı iyi olurmuş. Ben size bu bilgisayarı önerebilirim ;

http://www.pcdepo.com/asp/product/77636/DELL-INSPIRON-5010-G46H45-i5-460-4GB-500GB-15-6-Gumus-Renkli
  • benim limit 1500 üstüne cıkamyorum.....almışken de işe yarıcak bişe olsun ısınma problemı gıbı sorunlar cıkarmasın .... yarın alacagım aklımdada bi model olsun ki şu modeli istıyorum dıye bir istekde bulunmak istıyorum.......

mağzaya gırınce görevli ister ıstemez o an ne varsa onu onerıyor...aklımda marka olarak pacerd bell acer var fıyatlarının uygun olması nedenı ile.....dell iyi diyorsan ona bakayım 35turka onerın ıcın saol

• Arkadaşlar tam bende böle bu konu açıcakken nasyonel arkadaşım açmış kendisi izin verirse bende dizüstü bilgisayar arıyorum.Benim aradıklarım ise oyun(Gta4 , Crysis ,Call of Duty) ve film(Hd,Bluray,1080p vb) sorun çıkartmaması benim limitim ise 2.000 tl önerilerinizi bekliyorum

• 35turka arkadasım valla bende pacerd bell hem gorunus olarak kasa olarak guzel geldı bana...tipi falanda gusel ozellıklerı ıyı mı yanı pacerd bell nasıl bır markaa ıyımı marka olarak kalıte olarak saglam mıdır yanı...ben pc den hıc anlamam....daha omru hayatımda 2 ıncı pc mı alcam....anlamıorum yanı....ısınma sorunu olmasın kasa saglam olsun ....sen guzel dıyosan yarın alaayım ben bu pc yı....yada sen şunu al dicegın bı model varsa bimeks in sıtesınden bakarsan sevırnırm yarın aydına gıdıp alacagım cunku.....şimdiden tesekkur arkadasım
  • Linkdeki Packard Bell fiyatına göre iyi ama ben size Dell öneririm hem kaliteli, hem dayanıklı hemde teknik servisi bilgisayarda herhangi bir sorun olduğunda evinize gelip gözünüzün önünde sorunu çözüyor. Packard Bell, Acer'in alt ürünüdür Renault'un Dacia'sı gibi. Packard Bell bölümünden sizin linkde verdiğiniz bilgisayarı araştırıp sorabilirsiniz.

Dell'de bu modeli öneririm ;

http://www.pcdepo.com/asp/product/77636/DELL-INSPIRON-5010-G46H45-i5-460-4GB-500GB-15-6-Gumus-Renkli

• çok saol arkadasım....yardımcı oldugun için aaçıklma yapdığın için teşekkur ederim...dell alayım ozman...ben pacerd beliin tipini begndim ozellıklerı dee iyi gibi duruo dıe nıetlendim...delll alayım ozman....saol yarrdım cı oldugun için...alınca yazarım tekrar.....saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.