Şimdi Ara

Arka Sıradakiler Mavi Sakal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teorileriniz yerini buldu işte mavi sakal
     Arka Sıradakiler Mavi Sakal

BARIŞ

• Vay Anasını Sayın Seyirciler.

Tertemiz Çocuk ne olmuş böyle.
  • Vay beeeeeeeeeeeee
  • Barış hem sevgili yapıyor hem psikoya bağlıyor.Diziden birşey öğrendim beni sevmeyen bir kızı kaçırıp 1 ay esir edicen daha sonra onun kaçmasına izin verip yolda onu bulacaksın sonra yakınlaşıp sevgili olucan
  • benim aklıma başkaları gelmişti ama çocugnda günahını aldılar boş yere
  • Aslında barışın kullandığı taktik güzel.. hayalindekiler hayata geçirmek istiyorsan onu yaşamalısın.. tıpkı onun gibi, yazacağı romanı iliklerimizde hissedeceğiz.. güzel ve çok akıllıca bir taktik..
  • mavi sakala bak
  •  Arka Sıradakiler Mavi Sakal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 20 Ekim 2008; 2:13:56 >

• Bence mavi sakal en başta başkasiydi sora değişti senaristler.
  • Lost'daki Jacop dan beter olmuştu bu,kurtulduk sonunda.
  • Bu arka sıradakilerde oyuncu ayarlamasını pek yapamıyorlar..Mesela orada oktayı oynayan çocuk 74'lü..Oktaya kafa turan çocuk yani zengin züpesi keremi oynayan Gürbey İleri ise 88'li..Ulan 20 yaşındaki adam 34 yaşındaki adama kafa tutuyor..Diziyi ayarlarken en azından buna dikkat edilmeli..Oktay 34 yaşında olabilir ama kerem roluünü en azından 25-27 yaşlarında birisine oynatsana..
  • vay anasını
  • Niya şaşırmadım acaba. Ben barışın olacağını zaten ilk bölümde(sezonun) anlamıştım ki. Peeh birşey kaçırmamışım yani.
  • Ne mavi sakalmış be , bu dizinin ilk 3 bölümünümü ne izlemiştim sonra izlemeyi bıraktım fakat evdekiler bile zaplar arasında denk geldiği halde mavi sakal mavi sakal diye konuşuyordu , ama tahminleri doğru olması şaşırttı çünkü kızı bu çocuk buldu kesin bu falan dediler fakat izlediğim bölümlerde bu çocuk şiir yazan iyi huylu bir insandı. Demek perdeleri kaldırdığında Jigsaw gibi bi insanmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssff_allthing

Bu arka sıradakilerde oyuncu ayarlamasını pek yapamıyorlar..Mesela orada oktayı oynayan çocuk 74'lü..Oktaya kafa turan çocuk yani zengin züpesi keremi oynayan Gürbey İleri ise 88'li..Ulan 20 yaşındaki adam 34 yaşındaki adama kafa tutuyor..Diziyi ayarlarken en azından buna dikkat edilmeli..Oktay 34 yaşında olabilir ama kerem roluünü en azından 25-27 yaşlarında birisine oynatsana..

O zengin züppesi büyük gösteriyor Oktay da yaşına göre daha genç gösteriyor böylece dengelenmiş oluyor
  • Nasıl çıktı ortaya millet hani bölümde kaçıncı bölümde yani..?
  • Bu dizi bu kadar komplike bi dizi miydi yahu? Ne biliyim millet o kadar bölümdür bekliyormuş falan :D
  • Ya artık olayları bir nevi mavisakalın gözünde göstermeye çalışmışlar bugünkü bölümden bunu anladım yani anlayacağınız konuyu uzatmaya çalışıyorlar. Bi üç bölüm sonra izleyim kesin Eda o zaman anlar diyorum gene birşey kaybetmiş olmam. :)
  • vay çakallllllllllllllllllllllllllllllllllllllll indire gandi yapacannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • yahu bırı cevap versın nerden anlaşıldı ızlıyemedım diziyi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.