Şimdi Ara

Arka Sıradakiler | FOX (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
0
Favori
37.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuzey Fırtınası

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

cinsellik var mı?

Arka sıralarda yaptıkların aklına geldı sanırım

baya zaman geçmiş ama güzel laf

Hepimiz liseliydik bir zamanlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arka sıradakiler full bölüm turbobit redbunker link bilen varmı varsa bana ulaşsın
  • OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF MUCİZELER UGRAR Mİ BİR GÜN ARKA SİRALARA....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be :)
  • Yurtta kalırdım. Pazarları yeni bölümdü. O yeni bölümü sonraki cumartesi yayınlarlardı. Yurttan cuma akşamı gelir cumartesi bunu izlerdim. Rüya olayı iyice saçma olmuş oraya kadar takip edemedim ama oktayım kaybolması kerem VB iyi gidiyordu.

• Efsane bir diziydi. Tum bolumlerini kacirmadan izlemistim.

• arkadaşlar arka sıradakiler eski bölümlerini full indirmek istiyorum ama sitelerde bulamıyorum bulan varsa bana haber verebilirmi acil lütfen
  • Çok kısa bir dönem (Mavi sakal mı ne vardı hatırladığım kadarıyla) rastgeldiğim zaman bir baktığım diziydi. Yanlış hatırlamıyorsam Pazar günleri oynuyordu galiba. Pek öyle vakit ayırıp izlenecek bir dizi değildi. İzlediğim bölüm sayısı da 10 olmamıştı. O izlediğim kısa sürede bile çocukların başına her bölüm birşey geliyordu. Belayı paratoner gibi üstlerine çekiyolardı sanki

Bu arada mavi sakal kim çıktı? Şimdi hatırlayınca merak ettim.

Hocayı aşık olma derecesinde seven güzel bir kız vardı. Bana sanki oymuş gibi gelirdi mavi sakal. Hedef saptırmak, erkekleri zan altında bırakmak için mavi sakal takma adını kullandığını düşünürdüm.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Barış

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Barış

O kimdi tam hatirlayamadim

Mobilden resim ekliyemiyorum. İstersen bi gugılla hocam.
    Gamze'nin yanında takılan edebiyat-siir sever bi elemandı.hafif sarışın

• quote:

Mobilden resim ekliyemiyorum. İstersen bi gugılla hocam.
    Gamze'nin yanında takılan edebiyat-siir sever bi elemandı.hafif sarışın

Tamam tamam hatirladim siir seven diyince. Inek olan ogrenci. Vay be o mu cikti mavi sakal. Onun derdi neymis ki?

Aradan rahat bir 7 sene geçmiştir,hatırladığım psikolojik sorunları vardı

• Lise yeni bitmisti o zaman baslamistim diziye cogu bolumunu izlerdim, bu dizinin yeri ayridir bende her ne kadar son sezonlarda ne kadar sacmalamis olsalarda beni 2007 ye goturen nadir dizilerden

• Vay be lise zamanları canlandı gözüme konuyu görünce. Güzel diziydi.

• Bir bölümde Kemal hoca öğrencileri pikniğe götürüyor bir grup yakartop oynuyor öteki grup saklambaç oynayan adamlarda gerçekte en az 30 yaşında adamlar
  • vay be. liseye başladıgım zamanlarda etkisinde kalmıştım. saffet ve 2 tane kel çocuk vardı. bir kuyu bulmuşlardı, ordan da bi kız falan cıkmıstı, oraları hala hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 6 Ekim 2015; 23:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

vay be. liseye başladıgım zamanlarda etkisinde kalmıştım. saffet ve 2 tane kel çocuk vardı. bir kuyu bulmuşlardı, ordan da bi kız falan cıkmıstı, oraları hala hatırlıyorum.

Hamdi alkan'in kızı

• cidden iyi diziydi ben bile tr dizisi pek bakmasamda o zmnlar izlerdim hep.
    son sezon berbatti ama.
    diger sezonlar cok guzeldi oyuncy secimleri filan.
    ama su aklima geldi bu gamzemiydi kizin adi. pekin akil olsun bu diziden sonra oyunculuga devam etti digerleeri burakti mi ne yapti anlamadim iyide oyunculklari vardi. ibo oktay felan cokta sevuliyodu demek baaska isleeere baktilar yani pelin akil bile piyasa yapmisken tv de ilgnc

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

vay be. liseye başladıgım zamanlarda etkisinde kalmıştım. saffet ve 2 tane kel çocuk vardı. bir kuyu bulmuşlardı, ordan da bi kız falan cıkmıstı, oraları hala hatırlıyorum.

Hamdi alkan'in kızı

Hamdi alkan'ın kızı olduğunu bilmiyordum o kızın Hamdi'de Gani müjde gibi işte Gani müjde hayat bilgisi ile osmanlı cumhuriyetine nasıl karısını sıkıştırdı araya Hamdi'de altta kalmayayım diye hem kızını hem de karısını sıkıştırmış tabi karısıyla boşanmışlar

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.