Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
7
Favori
18.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aman hocam bulaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

oyunda sagdece offical severlarda oynuyabiliyorsunuz ve hic gelisemiyorsunuz her serverda alfa clanlar var bu clanlar sizi hemen yok ediyor devamlı acıkıp susuyorsun oyunda acayip sacma sapan zor bir oyun hic zevkli degil cok igrenc oyunun konsol versiyonu olmamis server bile acamiyorsun 2 tane konsolun olmasi lazim sever acmak icin iğrenc bir oyun

Yaş kaç yahu? İki günde bir aynı şeyi yazıyorsun.

seni bağlarmı buranın muhtarı senmisin
  • Oyun berbat bunu iki gunde bir yazacagim bende bundan sonra yeni bir akimm bu :)

• Zaten oyunun kendi topiği altında kötüleme tarzı sürekli mesaj atılması Trollüğe giriyor.

Kaldı ki, konuda "oyunu sevenlerin ve beğenenlerin" de olduğu düşünülürse, dolaylı olarak oyunu oynayanlara da hakaret edilmiş oluyor.

Her şey dozunda ve ayarında olmak zorunda.
  • Buranın muhtarı yoksa ben adaylığımı koyuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

oyunda sagdece offical severlarda oynuyabiliyorsunuz ve hic gelisemiyorsunuz her serverda alfa clanlar var bu clanlar sizi hemen yok ediyor devamlı acıkıp susuyorsun oyunda acayip sacma sapan zor bir oyun hic zevkli degil cok igrenc oyunun konsol versiyonu olmamis server bile acamiyorsun 2 tane konsolun olmasi lazim sever acmak icin iğrenc bir oyun

Yaş kaç yahu? İki günde bir aynı şeyi yazıyorsun.

seni bağlarmı buranın muhtarı senmisin

Buranin muhtari olmus :)

• Arkadaslar yerel sunucuya yani single playere girerken ki ayar ekraninin aciklamasini nerden bulabilirim tek tek ayarlarin hepsini aciklayacak biri varmi bide arkadasla oynayabilmem icin illa serveremi girmem lazim yereldeki multiplayer ne ise yariyor

• Telefona oyun yükleyin oynayın.Hatta dışarı çıkıp ip atlayın.Olmadı hoplayıp zıplayın.Yemek yapın.Arkadaşlarınızla sohbet edin ne bileyim işte. ..Bos bos oturun ama sakin bu oyunu almayin

Boyle berbat bir oyun görmedim yahu

• lagdan geçilmiyor grafiklerde iyi değil amacıda pek güzel değil atmosferde sarmıyor arkadaşlar
  • Oyun coop oynanıyormu arkadasimla alicaz ona gore sadece 2miz birlikte oynamak istiyoeuz birde türkçemi?

• Repaer kullanıcısına yanıt
    Her iki sorunun cevabı da evet. Coop olarak doğaya karşı veya pvp şeklinde oynayabilirsiniz.

• Zala_ kullanıcısına yanıt
    Bir kac gune cevap alirim sandim saolun hocam

• Repaer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi oyunlar. Kalabalıkken çok keyifli oyundur

• Oyun nasıl beyler alınırmı ? Online durumu nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Telefona oyun yükleyin oynayın.Hatta dışarı çıkıp ip atlayın.Olmadı hoplayıp zıplayın.Yemek yapın.Arkadaşlarınızla sohbet edin ne bileyim işte. ..Bos bos oturun ama sakin bu oyunu almayin

Boyle berbat bir oyun görmedim yahu

Neden?
  • Selamın Aleyküm arkadaşlar bende oyunu satın aldım iki kişi, bi günde günde 17 saat oynadığımız falan oldu ama olacak gibi değil kendi serverimizi açtık gelicek tüm kardeşlerimizi beklerim

Server listesi bölümünden sağ altta Unofficial PC servers'i seçip

Server ismine : [TR] Yazarsanız görebilirsiniz zaten tek birtane türk serveri var sanırım

Official'dan biraz daha hızlı kolaylaştırılmış yapıya sahip bir pvp oyuncu kitlesi oturursa şifreleyip Scorched Earth açcaz yine TR Server olarak

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihenk Taşı -- 24 Ağustos 2017; 17:13:44 >
  • Arkadaşlar X Bitkisi hedef ayarları ile ilgili bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihenk Taşı

Selamın Aleyküm arkadaşlar bende oyunu satın aldım iki kişi, bi günde günde 17 saat oynadığımız falan oldu ama olacak gibi değil kendi serverimizi açtık gelicek tüm kardeşlerimizi beklerim

Server listesi bölümünden sağ altta Unofficial PC servers'i seçip

Server ismine : [TR] Yazarsanız görebilirsiniz zaten tek birtane türk serveri var sanırım

Official'dan biraz daha hızlı kolaylaştırılmış yapıya sahip bir pvp oyuncu kitlesi oturursa şifreleyip Scorched Earth açcaz yine TR Server olarak

Saygılarımla

öncelikle aleyküm selam,
    bizde arkadaslarla server almayı düşünüyoruz ark için .
    tavsiyesi olan veya server önerisi olan var mı ?
  • ARK: Aberration Expansion Pack!

• konu ölü durumda. oyunu oynayan var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.