Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
7
Favori
18.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rainbow six in sezon sonu olduğu için bizim ekip ona odaklandık pek giremiyoruz ark a kusura bakmayın arkadaslar en kısa sürede buluşmak ümidiyle sizin ekip e bizi dahil ettin mi yok başka arkadarlar mı dahil oldu dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tillo_

Tamam ekliyor özkan arkadaşımız seni bir konuşun ona göre 6 siz 3 de biz 9 kişi başlarız yine kafamıza yatan arkadaş olursa alım yaparız.

rainbow six in sezon sonu olduğu için bizim ekip ona odaklandık pek giremiyoruz ark a kusura bakmayın arkadaslar en kısa sürede buluşmak ümidiyle sizin ekip e bizi dahil ettin mi yok başka arkadaşlar mı dahil oldu dostum
  • Başka arkadaşlar dahil oldu ısland haritasında alpha clan bizi korumaya aldı onların clana dahil ettiler ve baselerinde yer verdiler şimdilik gelişimi orada sürdürüp onlarla ittifak içerisinde kalacağız. Katılmak isterseniz arkadaşlara sorup onay verirlerse sizi de dahil edebilirim. Daha hızlı gelişiriz. Oyuna büyük güncelleme geldi yeni harita dahil oldu. Bu fırsat bir daha ele geçmez eğer bu oyunu oynayacaksanız bir an önce karar verip bize katılabilirsiniz 14 kişilik bir ekip oluruz. Tabi karar sizin iyi eğlenceler.
  • Arkadaşlar 8 kişilik bir ekiple island haritasında başlamış bulunuyoruz oyuna. 20 yaş alt sınır olmak kaydı ile ve oyun konusunda tecrübeli, oyunu aktif olarak oynayacak 2 kişi daha eklemeyi düşünüyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlarhttps://www.facebook.com/groups/132332530818042/ gruba üye olsun lütfen. Oradan iletişim kurabiliriz.
  • herkese merhaba arkadaşlar biz ps4 te ark a başlangıç yapan 30 yaş üstü oyunda yeni ama bu dünaya adım atmak için heyecanlı iki arkadaş olarak kafamıza uyan bize yardımcı olabilecek ve ekiplerine katmak isteyen arkadaşlar arıyoruz psnden eklersiniz seviniriz psn: aytugfidan99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytug99

herkese merhaba arkadaşlar biz ps4 te ark a başlangıç yapan 30 yaş üstü oyunda yeni ama bu dünaya adım atmak için heyecanlı iki arkadaş olarak kafamıza uyan bize yardımcı olabilecek ve ekiplerine katmak isteyen arkadaşlar arıyoruz psnden eklersiniz seviniriz psn: aytugfidan99

ekliyorum dostum ama hali hazırda mevcut bi serverda oynamıyoruz kendi serverımızda oynuyorduk ama onunda süresi bitti devam ettirmedik rainbow six siege falan oynuyorsanız baska oyunda bulusabiliriz
  • tamam teşekkürler ☺️başka bi oyun oynamıyoruz hocam

• aytug99 A kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşlarla görüşeceğim sizi ekibe dahil etmek için. Biz island haritasında oynuyoruz. Bize oyunu aktif olarak oynayacak arkadaşlar lazım. Özelden konuşalım istersen.
  • Arkadaşlar ps4 de oyuncu kapasitesi ne durumda arkın ?

Bilgisayarda 400 saat küsür oynadım. Ps4'e satın almak istiyorum şimdi ama serverler boşsa bi anlamı yok tabi.. Dolu mu sunucular ? Biri bilgi verebilirmi.
  • Akşamları online olup oynayabilecegimiz arkadaşlar varsa beni ekleyebilirler mi PSN : abdurrahman7373 yaş 30+

• Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    Serverlar dolu fakat türk oyuncu bulmak oldukça zor hocam. Bizde uzun süre adam aradık 6 kişilik bir ekibiz bizi yabancı bir clan alfa klan himayesine aldı onlarla aynı clandayız. Oyunu alacak olursanız sizi o serverda yeni başlayan türk arkadaşların yanına dahil edebiliriz. Biz ittifaklarla konuştuk kimse karışmayacak orada gelişebilirsiniz.
  • ovarinli kullanıcısına yanıt
    Hocam isterseniz bizim serverda yeni kurulacak arkadaşların ekibine dahil edebiliriz sizi de
  • Hangi server pvp mi pve mi kaç nolu server

• Arkadaşlar şuan da oyın Psn de indirime girmiş daha önce hiç oynamadım, önerirmisiniz ? Eğlenceli olur mu ? Ve hangi paketini önerirsiniz ?

• dgngns kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu tek başına oynamak mümkün değil pvp serverda en az 10 kişi başlamak lazım tabi yeni açılan serverlarda. Malesef türk oyuncu bulmak çok zor o yüzden pek başlamanızı tavsiye etmem.
  • Selamlar. Arkadaşlar bu pvp ve pve ne demek oluyor? Sanırım oyun modu. Birde yerel serverlardanmı başlamak lazım ping ve bağlantı iyi olması için. Yeni başladım tam bilgim yok.

• tillo selam ben oyunu yeni aldım sayılır bi kaç aydır oynuyorum uzun süredir de alıp oynamayı planlıyodum mümkün olduğunca çok oynadım ama pvp de tek kaldım ve çok zorlandım o yüzden şu anda pve de tek takılıyorum aynı zamanda oyunu öğreniyorum haritaları öğreniyorum ayrıca abberationdan sonra çıkacak olan dlc ye de erişim hakkı aldım aslında beraber oynayabilecek insanlara ihtiyacım var çünkü tek başına giga eğitemek çok zor ve ara sıra hatalar da yapıyorum tabiki beraber pvp ve ya pve oynayabilirsek güzel olur...
  • center'da çok oynadım ragnorak ve scorcehd earth de hiç oynamadım island haritasının yarısı açık bende ama tame leme falan oldukça hakimim .oyundaki asıl can sıkıcı şeyse adamlar diğer serverlardan eğitiyorlar istedikleri dinnozorları wyvern falan ama yeni server açılırsa lak diye hepsini oraya transfer edebiliyorlar ve yeni serverın çok da bi anlamı olmuyor bu alpha tribeler için çok iyi yeniler içinse çok kötü bişey...
  • Oyuna tekrardan basladıkta. Bu karakter ve hayvanları taşımayı nasıl yapıyorduk ? Droplardan dı ama nasıl olduğunu unuttum. Biri aydınlatabilir mi?

• ARK: Survival Evolved PS4 2.el satan var mı uygun fiyata..
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.