Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
7
Favori
18.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ben PS4'te Ark satın aldım. Bugün oynadım. PS4 te biraz zor, ama önemli değil alışılmayacak bişey değil. Ancak şöyle bir sorun var, oyun takilmalar yaşıyor. Kasmalar meydana geliyor vs. nasıl düzeltebilirim yada bu durumu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Varsa nasıl bir çözüm buldunuz? Lütfen yanitlarsaniz sevinirim. Kaç aydır bekledim black Friday ile herşeyi aldım sevincim kursağımda kalmasın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beern

• 1 yıl oldu hala ark oynayacak kimsem yok ekleyin birlikte oynayalım MrOneoguzhanPro
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    Ben PS4 te oynuyorum? PS hesabinin ismi mi yoksa PC mi bu?

• Arkadaslar bizde 3-4 kisiyiz yeterli cogunlugu saglayabilirsek bir clan olusturabiliriz biz bir sure biraktik karakterlerimiz baya yuksek lvl yapmistik. Bulundugumuz serverde Alfa clanlardan birisiydik fakat bazi arkadaslar ayrilinca idare edemedik 've biraktik 10 kisilik saglam bir grup olusturmayi dusunuyoruz.

• Facebook şöyle bir grup oluşturdum belki ps4de ark oynayan türkleri bir araya getirebilirsek adam bulma sıkıntısı yaşamayız.https://www.facebook.com/groups/132332530818042/
  • Emkasa1907 E kullanıcısına yanıt
    psn hesabım ekle
  • Tillo_ T kullanıcısına yanıt
    ben de gelebilirim
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    Tamam seninle 4 kişi oluyoruz 2-3 kişi daha bulup başlayalım sonradan da alım yapabiliriz.

• Tillo_ T kullanıcısına yanıt
    Benle bir arkadaşım var, almak isterseniz PSN adım Emkasa1907

• Emkasa1907 E kullanıcısına yanıt
    tamam ekleyeceğim
  • Arkadaşlar 10 kişiye tamamlayalım biraz araştırın oynayan varsa oyunu eleman alıp 10 kişi ile giriş yapalım direk. Bu oyunu her akşam en az bir 6 kişi online olması lazım onun içinde 10 kişilik sağlam bir ekip kurmak lazım yoksa varolmak çok zor olur. Çabuk gelişip savunmayı güçlendirmek gerekiyor.
  • 6 kişilik ekip var bizde ama cok bilmiyoruz oyunu ufak bi server satın aldık takılıyoruz siz sabit serverlarda oynuyorsunuz herhalde
  • Evet hocam ama sabit serverlar daha zevkli server arası geçişler ve savaşlar yapılıyor sizin oynadığınız çok sınırlı oluyor. Eğer isterseniz katılabilirsiniz siz de bizimle oyunu daha çabuk öğrenirsiniz bu oyun sağlam kadro ile girersek çabuk gelisiriz.

• Arkadaşlar facebook grubu oluşturdum katılmak isteyen lütfen gruba girsin. ttps://www.facebook.com/groups/132332530818042/

• her akşam gelemem okulum,yazılım öğreniyorumfalan diğer oyunlar var proclub lisanslı takımım var ancak haftada 4-5 saat gelebilirim
  • rainbow six siege grubumuz var onlarla oynuyoruz psn:orhaniyeli06 küçük yastaki arkadaslar eklemesin mümkünse seviyeyi korumak iyi oluyor ark oynadıgımızda dahil oluruz dostum
  • ozbek06 kullanıcısına yanıt
    Tamam ekliyor özkan arkadaşımız seni bir konuşun ona göre 6 siz 3 de biz 9 kişi başlarız yine kafamıza yatan arkadaş olursa alım yaparız.
  • Arkadaşlar 8 kişilik bir ekiple island haritasında başlamış bulunuyoruz oyuna. 20 yaş alt sınır olmak kaydı ile ve oyun konusunda tecrübeli, oyunu aktif olarak oynayacak 2 kişi daha eklemeyi düşünüyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlarhttps://www.facebook.com/groups/132332530818042/ gruba üye olsun lütfen. Oradan iletişim kurabiliriz.
  • ARK: Survival Evolved - Aberration Expansion Pack Launch | PS4

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.