Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
7
Favori
18.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myd33

özelden mesaj attım konuşalım özelden

hocam sen yalansin ekledik ugrastik okadar sonra sildin konusmuyorsunda zaten ne oldugunuda anlamadim millete ekle filan yazma bence kimse senle oynamamalı
  • Hocam ben seni mutlaka alacağım demedim konuşuruz dedim bana 30 yaşındayım dedin bana ses tonundan hiç mi hiç inandırıcı gelmedi ki yanındaki çocuklarında yaşıda hadi abartarak söyleyeyim 15 den fazla değildir. Ben seni almayı düşünürken sen 2 tane daha çocukla geldin. İttifak olduğumuz kişilere küfürler yagdirdiniz daha birşey demeye gerek yok diye düşünüyorum. Akılsızlık bende bir arkadaşın söylediklerine rağmen bir şans vereyim dedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ben seni mutlaka alacağım demedim konuşuruz dedim bana 30 yaşındayım dedin bana ses tonundan hiç mi hiç inandırıcı gelmedi ki yanındaki çocuklarında yaşıda hadi abartarak söyleyeyim 15 den fazla değildir. Ben seni almayı düşünürken sen 2 tane daha çocukla geldin. İttifak olduğumuz kişilere küfürler yagdirdiniz daha birşey demeye gerek yok diye düşünüyorum. Akılsızlık bende bir arkadaşın söylediklerine rağmen bir şans vereyim dedim :)

facebook verdim yaninda cocuk dedigin akrabam sen anlamiyorsun galiba senin itifagin evimi yikti dinzaroumu oldurdu beni kacirdi kufuru yedi tamam ilk onlar yapti anlamiyormusun anlama sorunun mu var ? bence sen burda mesaj yazma senin sozun lafin laf degil delikanli adamin soz agzindan birkez cokar bos sun bos

• sezgin87 S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim sen haklısın da ben sizin chat guruba geldim sana demedim mi biz adamlarla ittifağız siz sakın adamlara birşey söylemeyin ben kurucu ile konuşacağım dedim benim yabancı dilim olmadığı için arkadaşı konuşturacaktım ama bir baktım siz adamlara küfürler yağdırıyorsunuz? Fazla uzatmaya gerek yok ben sana yaşını sormamaın sebebi işte bu tür durumlara düşmek istemediğimdendir anladın mı. Yaşı küçük ama aklı başında olgun arkadaşları tenzi ediyorum onlar kusura bakmasın. Ben 36 yaşında biriyim girip size diyorum sakın adamlara birşey demeyin diye aradan 10 dk geçmiyor siz yardırıyorsunuz adamlara bu oyunun kuralı bu zaten adamlar size saldırabilir orada bir yanlışlık yok ama karşımda laftan anlayan olgun insanlar olsa benim sözümü dinler ve beklerdi biz konuştuğumuzda adamlar sizi bırakırdı zaten ama adamlara öyle küfürler ettiniz ki size sahip çıkamadık yani. Yarın sizi clana aldığımda bu hareketleri yapmayacağınızın bir garantisi var mı? Neyse konuşmaya veya uzatmaya gerek yok sen kendince haklısındır bende kendimce konuyu bu tarz tartışmalarla kirletip insanların huzurunu kaçırmaya gerek yok bir derdin varsa özelden yazarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tillo_ -- 22 Şubat 2017; 23:56:2 >

• quote:

Eyvallah kardeşim sen haklısın da ben sizin chat guruba geldim sana demedim mi biz adamlarla ittifağız siz sakın adamlara birşey söylemeyin ben kurucu ile konuşacağım dedim benim yabancı dilim olmadığı için arkadaşı konuşturacaktım ama bir baktım siz adamlara küfürler yağdırıyorsunuz? Fazla uzatmaya gerek yok ben sana yaşını sormamaın sebebi işte bu tür durumlara düşmek istemediğimdendir anladın mı. Yaşı küçük ama aklı başında olgun arkadaşları tenzi ediyorum onlar kusura bakmasın. Ben 36 yaşında biriyim girip size diyorum sakın adamlara birşey demeyin diye aradan 10 dk geçmiyor siz yardırıyorsunuz adamlara bu oyunun kuralı bu zaten adamlar size saldırabilir orada bir yanlışlık yok ama karşımda laftan anlayan olgun insanlar olsa benim sözümü dinler ve beklerdi biz konuştuğumuzda adamlar sizi bırakırdı zaten ama adamlara öyle küfürler ettiniz ki size sahip çıkamadık yani. Yarın sizi clana aldığımda bu hareketleri yapmayacağınızın bir garantisi var mı? Neyse konuşmaya veya uzatmaya gerek yok sen kendince haklısındır bende kendimce konuyu bu tarz tartışmalarla kirletip insanların huzurunu kaçırmaya gerek yok bir derdin varsa özelden yazarsın.

adam gelmiş seni zevk icin olduruyoruz diyor biz küfür etmeden kackez adamlar bizim evimiz yikti vurdu kacirdi sonradan kufur ettik bende bunu sana kac kez diyicem onlarda saygı duyucaklar ingilizce konusuyoruz yapma diyoruz clana giricez bekliyoruz diyoruz adamlar zevk icin bizi kesiyor senin zaten ingilizcen yok bos geciyorum seni salla almış biri clana kasiyorsun iste tmm senden bsy istemiyorum bosver salla

• quote:

ya kardesim onu bunu gec birde siliyorsun ya nesin ya sen yazma harbi gicik oldum sana ya

• Malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tillo_ -- 26 Şubat 2017; 12:12:40 >
  • player dedicated server nedir bilen varmi
  • pc de cok rahat sever kuruyoruz ps4 te nasil sever kurariz bilen varmi
  • sezgin87 S kullanıcısına yanıt
    Bu nasil oyun merak ettim baya bi macera yasamissin anlattiklarina gore kacirdiklsrinda baska bi sey yaptılar mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bana su yerel sunucudaki ayarlar kisminin iyi bi rehberi lazim hangisi ne ise yariyor kac kere degisik ayarlar yaparak girdim bi turlu istedigim gibi olmadi hani su kafamiza gore tecrube carpani drop yuzdesi falan ayarliyozya yani bi cesit hile ayari gibi bise o menunun aciklamali rehberi lazim turkce tabi

• ps4 versiyonu berbat sever kurmak icin 2 tane ps4 olmasi gerekiyor oyunun ps4 versiyonu cok kotu olmus
  • Xbox'a geçtiğim için scorched earth ek paketli oyunumu satıyorum arkadaşlar. Çift hak. Hesabı ben açtım mail vs vereceğim. İlgilenen varsa pm.
  • oyun cok vakit kaybı ps4 versiyonu cok vasat
  • Serverlerde türk oyuncu bulmak neredeyse imkansız 536 da iki kişi canımız çıktı :) base yapa yapa bir hal olduk 78 lvl oldum hala sağlam bir basem yok :))

• bu oyun konsolda cok kötü pc oyunu tam pc de herturlu güzel sever aca biliyorsun modlar yükleye biliyorsun konsolda cok zor bir oyun bence konsola almayin bu oyunu offical serverlar aşırı zor hic zevkli degil
  • Ya amma ağladın be birader. 5 günde bir aynı postu atıyorsun.

• Ps4 kasma filan oluyom

• çok kötü grafik, anlamsız saçma sapan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

oyunda sagdece offical severlarda oynuyabiliyorsunuz ve hic gelisemiyorsunuz her serverda alfa clanlar var bu clanlar sizi hemen yok ediyor devamlı acıkıp susuyorsun oyunda acayip sacma sapan zor bir oyun hic zevkli degil cok igrenc oyunun konsol versiyonu olmamis server bile acamiyorsun 2 tane konsolun olmasi lazim sever acmak icin iğrenc bir oyun

Yaş kaç yahu? İki günde bir aynı şeyi yazıyorsun.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.