Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
204
Favori
128.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde asus p8z68 deluxe anakart var PCI x16 slotu kopma noktasına geldi SATA 2 slotları yandı ve SATA 3 slotları sorunlu windows kuruyorum fakat sürekli mavi ekran hatası alıyorum tahmini ücret ne kadar tutar ve tamiri mümkün müdür ? Tamir olursa satmayacagim .Resimler linktedir ;

https://forum.donanimhaber.com/calisir-durumda-fakat-kusurlu-1155-pin-anakart--126547849

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım.
  • Merhabalar tüm mesajlara geri dönüş yaptık.
  • ASUS MAX 5 Formula anakartımı,Tarık ile telefonlada görüşüp,kendisine gönderdim.

Kendisine güvencim,sonsuz. Zaten tamir olamıyacak kadar hasarlıysa,at çöpe gitsin dedim.

Bakalım ,derdi neymiş bu anakartın.Çok kalite bi anakarttı.Keşke kurtarabilsek.
  • elimde MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) model analkart bursada elektropazara bıraktım cipi bozuk dediler format sırasında kitleniyor windows kurulmuyor bunun tamiri olurmu bilgilendirirseniz sevinirim. iş hayatınızda BAŞARILAR.
  • Tüm mesajlara geri dönüş yaptık

• Tarık kardeşimin eline sağlık, 2 anakart yolladım 2'si de tüm sorunları hallolmuş vaziyette teslim etti. Fiyat da makul vaziyette.
    Şimdi sıra 2 ekran kartımda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suha -- 31 Temmuz 2017; 16:26:49 >
  • Tüm mesajlara cevap verdik
    İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Hocam bendeki emektar gtx 560 geçen sene bozuldu, ekranda renkli kesik kesik çizgiler oluşup reset atıyordu pc. Kartı 200 derecede 6 dakika fırınladım taktım ve düzeldi ancak 15 gün sonra yine aynı arıza baş gösterdi. Tekrar fırınlama işlemi yapıp kartı komple bozmak istemiyorum. Ekran Kartı piyasası uçtuğu için yaptırmak bir süre daha idare etmek istiyorum. Acaba düzeltilebilirmi hocam?

• Tüm mesajlara geri dönüş yaptık.
  • Telefon numaranızı alabilirmiyim

• ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

ARIZALI TÜM MARKA ANAKART VE EKRAN KARTI ONARIM YAPILIR VE ALINIR (İŞLEMCİ SOKET DEĞİŞİMİ)

Tamir ettirmek istiyorum iletişim numarası filan yok mu

• salihass kullanıcısına yanıt
    Merhaba özel mesaj ile iletişim kurabilirsiniz

• Merhabalar elimde msi'in 1155 pinli bir anakarti var gecen sene almistim fakat 1 hafta once pcyi temizlemeye karar verdim sanirim elektrik supurgesiyle kasadaki tozlari cekerken anakarta zarar vermis olmaliyim ki pcyi acarken siyah ekranda kaliyor, baslamiyor. Sol ustte kisa bir cizgi sag altta ise 99 rakami yazili kaliyor oyle tepkisiz bir bicimde. Bu bir anakart arizasi midir ? Eger oyleyse karti size yollayip tamir ettirmek isterim malum piyasada 1155pin anakart sikintisi var ve olanlar ise cok pahali. Geri donus bekliyorum tesekkurler

• Selamlar takip

• Merhaba, Gebzedeyim, elimde msi 785gm-e51 am3 anakart mevcut, görüntü vermiyor? tamiri mümkünmüdür ve ne kadar tutar tahmini? teşekkürler..

• Elimde muhtemelen biosunu göçertirttiğim hp kasanın anakartı var. Klavyeyi görmüyordu anakart üzerinde bulunan reset jumperlarıyla oynadım. Açıldığı an görüntü gelmeden rest atıyor ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicrea -- 3 Eylül 2017; 13:15:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.