Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA NOTEBOOK ONARIMI YAPILIR VE ALINIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
8
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ....

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abak.tarik -- 10 Şubat 2021; 4:22:26 >

• Casper c700 bilgisayar var anakart arızalı. Ne teklif edersin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo Thinkpad E430 Lcd Panel değişmesi lazım. Fiyat ne olur?

• Selamu aleykum
    Hp g62 i3 4 gb ram 500 hdd ekran saglam sarj aleti orjinal ekran cercevesi kirik anakarti arizali cihazim var...anakart tamir olur mu bilmiyorum kurcalandi bir iki defa...ne kadara alırsınız?

• Sa. Hocam kolay gelsin acil birsey sormam lazim linkdeki laptopu almaya karar verim sizce bu fiyata alinirmi

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-gt680-gaming-garantili-l380-726992892/detay

• siwaslii kullanıcısına yanıt
    Merhabalar benim fikrimce hayır 2. nesil fiyatı çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abak.tarik -- 19 Eylül 2019; 10:47:35 >
  • Merhaba, UX390ua cihazimin USC C sarj portu bozuldu.tamir edebilir misiniz?ARIZALI TÜM MARKA NOTEBOOK ONARIMI YAPILIR VE ALINIR
  • Thinkpad X230 için mouse pad tuş değişimi ne kadar? (trackpad değil bildiğimiz düz mouse pad tuşları)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    Merhaba tüm telefonlarımız aktif ve whatsapp ta aktif,bazen telefonlara yetişemiyoruz tekrar ararsanız yardımcı olabiliriz.
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Sorun yok sildim mesajımı zaten :) Ben ypatırmış bulundum bidahakine size uğrayacağım. Çünkü flex kabloya ihityacım var klavye ve ekran bağlantıları için
  • İyi günler Dell 7567 kapalı halde temizlerken kisa devre oluştu sanırım. 0.13 amper 19 volt cekiyor. Görüntü vs yok. Tetik almıyor. Kargo için anlaşmanız var mı acaba?

• Tüm mesajlara geri dönüş yapıldı.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:23:46 >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Kimseyi dolandırdığımız yok her şey ortada ve açık iyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.