Şimdi Ara

ARIZALI TÜM MARKA EKRAN KARTI ONARIMI YAPILIR VE ALINIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
4
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    .

.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abak.tarik -- 10 Şubat 2021; 4:21:21 >

• PM atildi.
  • Bu adam anakart pin duzeltme isini 150ye yapiyor uzak durun kendisinden fiyatlari tokatliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lordofx5 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba soket değiştirme ile karıştırdınız galiba ya da konuları :)
  • abak.tarik kullanıcısına yanıt
    Kesin oyledir kardes kivirma. Pin duzeltimi ne kadar? Uzak durun benden soylemesi

• X79un soketi değişmiyor degil mi.
    Ilgisiz alakasiz parayi alinca uzayan bir tip kesinlikle uzak durun 200 300 tl lik anakarta 250 300 tl onarım ucreti istiyor.

44 bin görüntülenme ve 5 bin kişiye hizmet verdik bu forumda profilden konularınıza baktım mutlaka aradan sizin gibi insanlar çok nadir olarak çıkıyor görüşleriniz için teşekkür ederim.
    Kesin öyledir. Kimden para koparacaginizi iyi biliyorsunuz. Forumda reklam var tabiki muhatap olacaksiniz. Dışarıdan geleni kopart.

Herhangibir reklamımız yok tamamen müşterilerimizin yorumlarıyla oluşan bir kitle var tabi ki sizden önce bir bir arkadaş daha vardı kendisiyle mahkemede çözdük işimizi bir onarım sağladıysak size ve düşünceniz bu şekilde ise yapmanız gerekenleri biliyorsunuzdur :)
    Aynen hocam mahkeme ile kesin çözersiniz olayı.Ben sadece fikrimi belirttim profesyonel olduğunuz için kendinize söz ettirmiyorsunuz.
    Yollanilan ürünü kargodan alamam banane diyecek kadar vurdumduymazsiniz.
    X79 soketi degismez vs vs bir ton boş laf

Tekrar söylüyorum 4 yıldır bu forumdayız 2. insansınız size ne hizmet veririm ne de ufacık bir soruna destek veririm.Çok biliyorsan kendin hallet kendi işini bu forumdaki herkese yardımcı olmak asıl çabamız ama zaten senin ne olduğu açıkca belli boşsun :)
    Kardeş HD 7850 ye tamir ücreti 250 TL istiyecek kadar düşüncesiz birisiniz. Anakart pin soket tamiri 100 150 TL cımbızla düzeltiyorsunuz?
    Piyasada bu işi çok ucuza yapanlar var.
    Demek istediğimi neden anlamak istemiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: lordofx5

Kardeş HD 7850 ye tamir ücreti 250 TL istiyecek kadar düşüncesiz birisiniz. Anakart pin soket tamiri 100 150 TL cımbızla düzeltiyorsunuz?
    Piyasada bu işi çok ucuza yapanlar var.
    Demek istediğimi neden anlamak istemiyorsun?
    7850 onarımı 230 TL bu birincisi bak arkdaşım piyasada daha ucuza yapan insanlar varsa direk oraya gidecektin kimse 2. el ürüne garanti vermiyor biz veriyoruz tüm kullandığımız chipsetler orjinal paketli ürünler soketlerde aynı şekilde senin ürünün bize geldi mi gelmedi mi bulamadım hangi ürün olduğunu bilsem ayrıntılı olarak yazardım bununla beraber cımbızla düzeltiyorsak al bir cımbız kendin yap
  • Ben kendisine 2 sene olmustur bir ekran kartı yolamıstım.Ne telefona bakıyordu nede mesajlara.Allahım yakınımda olsa katıl olucaktım.Sankı zorla al su ekran kartını yap demişim gibi.Cıkmıyordu telefona allahdan bir arkadaş RAMAZAN DEVELİ girdi arayada calışmayan kartı bana yolladı .Yakınımda olsa katıl eder adamı.Ben uzak allah yakın olsun da.Bir insanı tanımak icin mutlaka alış verişiniz olması lazım .Bunu ben 28 yaşından sonra ögrendimki.Cok cok önemlidir.Bunu sakın unutmayın.Sözlere davranışlara sakın inanmayın .Yaşayarak ögreniceknısız.Türkiyede dürüst insan cok cok azaldı.Hep hileceiler doldurdu etrafı güzel kelimelerle insanları madur edıyorlar.İyi niyetlı ınsanlara diyorumki aman haaaa.Bol bol araştırma yapın .Ben Allahın cok büyük ve adaletli oldugunu düşünüyorum .Heekese selam ve sevgilerle

Bir arakadaşlar daha yazıştık bugun oda Laptop vermiş kendisine madur olmuş bir forum arkadaşımız daha.Allah büyük diyp yine yazıcagız buraya.Biz rizede bu olayları başka türlü cözüyoruzda işde o ayrı yerde biz ayrı yerde yaşıyoruz oda başka konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 14 Ocak 2020; 11:39:10 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 27 Ocak 2020; 13:23:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    her şey ortada ve açık iyi günler.
  • Arkadaşlar bu adamlara g1 anakartı yolladım 2 hafta beklettiler.
    Ellerini bile sürmeden yollamışlar anakartı sattım adam yapmış.
    Yok arızayı tespit edemedik bilmem ne şuan Varya sinirden elinayağım titriyor. 45 TL kargo ücreti cabası... Hakkımı helal etmiyorum ARIZALI TÜM MARKA EKRAN KARTI ONARIMI YAPILIR VE ALINIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.