Şimdi Ara

Arif V 216 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
4
Favori
31.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 'Arif ve 216'nın sürprizi Mustafa Sandal

‘Arif ve 216’ sinema filminin çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz, Mustafa Sandal’ın da oyuncu kadrosunda olduğunu söyledi. Sandal, “Cem yaptığı işleri taçlandıran biri” dedi.

Cem Yılmaz, ‘G.O.R.A’nın devamı olarak önümüzdeki yaz çekmeyi planladığı ‘Arif ve 216’ sinema filminin cast çalışmalarına başladı. Komedyen, önceki akşam Etiler’deki bir mekanda oyuncu kadrosuyla ilk toplantısını yaptı. Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz’le akşam yemeği yiyen Yılmaz, projenin sürpriz isminin ‘New York’ta Beş Minare’de rol alan Mustafa Sandal olduğunu söyledi.

Arif V 216

Yaklaşık beş saat süren toplantıdan ayrılan komedyen ve arkadaşlarının neşeli hali dikkat çekti. Yılmaz, “Meryem Uzerli’nin de filminizde oynayacağı konuşuluyor doğru mu?” sorusuna “Değil” yanıtını verdi. Sandal ise konuyla ilgili, “Bu akşam 20 seneyi masaya yatırdık. Cem, yaptığı işleri taçlandıran birisi. Ahlakıyla, gönlüyle ve fikriyle, güzel yapan biri. Onun her teklifine açığım” şeklinde konuştu.

• Bir film yaklaşıyor efendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durduk yere mutlu oldum bekliyoruz
  • Yahşi Batısından sonraki hiç bir filmini izlemedim. Şu film işine girdikleri film hariç adını hatırlayamadım. Gora ve aroga saygı için özellikle iyi bir şey çıkarmaya dikkat edeceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi adıma söyleyeyim gora 2 için beklentim yüksek ama son bir kaç filminden dolayı da bir o kadar da beklentim düşük. ama tekrar bir çıkış olması açısından iyi bir fırsat olduğunun da farkındadır cem yılmaz.
  • Cem Yılmaz twitter'dan paylaşmış;

" ARiF iLE 216 ! Beni heyecanlandıran müthiş bir film olma yolunda ilerliyor ! İlk çizimler ulaştı.#Arifile216

Arif V 216
  • cem yılmazın son yapımlarına bakınca yine başarısız bir film geliyor galiba
  • Abisini uzak tutarsa güzel film olur.

• Çizimden de anlaşılacağı üzere dönüş yolunda yanlışlıkla daha eski (60'lı yıllar veya 70'lerin başı gibi) bir zamana dönüyorlar.

Güzel olacak gibi... Merakla bekliyoruz.

Sonrasında da Yahşi Batı'nın devamın çekse fena olmaz. Onun sonunda da Uzakdoğu' ya gideceklerdi.

• Gıcırtılı olur robotun .......
  • tek güzel filmi demişsiniz de bu film ömer faruk sorak'a ait. filmi film yapan yönetmendir, senarist değil
  • Arif V 216

Arif V 216

• Adamın her filmi kalite

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son filmleri hem drama hem de komedi olarak vasattı. Ama bundan umudum var
  • tek tiplemede başarılı o da Ari tiplemesi düzenbaz çakal tiplemesiyle alaturka reklamında falan da o vizontelede de o vs.

eski üretkenliği kalmadı
  • adamın son birkaç filmi eski filmlerine göre evet biraz durgundu ama yinede Türk filmlerinin ortalamasının baya üzerindeydi kaldı ki İftarlık Gazoz falan çok güzel film, ben Cem Yılmazı seviyorum Türk sinemasına Gora, Arog, Yahşi Batı gibi şahane filmler kazandırdı bu bile çok büyük bir başarıdır en azından Recep İvedik tiplemesi gibi 5 seri film yapmıyor ve insanları küfürle, argoyla güldürmüyor, her zaman derim Cem Yılmaz zeki adamdır en kötü filmi bile ortalamanın üzerindedir.
  • dün gora'yı tekrar seyrettim (15. kez olabilir). çok güzel bir film, her skecinde ayrı bir keyif var. arog da fena değildi. umarım çıtayı düşürmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

adamın son birkaç filmi eski filmlerine göre evet biraz durgundu ama yinede Türk filmlerinin ortalamasının baya üzerindeydi kaldı ki İftarlık Gazoz falan çok güzel film, ben Cem Yılmazı seviyorum Türk sinemasına Gora, Arog, Yahşi Batı gibi şahane filmler kazandırdı bu bile çok büyük bir başarıdır en azından Recep İvedik tiplemesi gibi 5 seri film yapmıyor ve insanları küfürle, argoyla güldürmüyor, her zaman derim Cem Yılmaz zeki adamdır en kötü filmi bile ortalamanın üzerindedir.

İftarlık gazoz onun değil sadece oyuncu orada

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

dün gora'yı tekrar seyrettim (15. kez olabilir). çok güzel bir film, her skecinde ayrı bir keyif var. arog da fena değildi. umarım çıtayı düşürmez.

GORA tek kelimeyle muazzam hocam ya. Bir filmdeki espriler hala daha güldürüyorsa kalitelidir. Üstünden 13 yıl geçmesine rağmen.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.