Şimdi Ara

Arena'dan Kadıköy'e Ulaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftasonu Eskişehir'den maça geliyorum. Maç bitiminde de Kadıköy'e geçme durumum var. Nasıl gidebilirim, yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Ulaşım ve Seyahat bölümüne de yazdım ama buradan daha kolay yardımcı olunur diye düşündüm.

• Bizim stadyumun orada metro var.Metroya bin Mecidiyeköye geç kardeşim.
    Mecidiyeköyden metrobüse bin.Metrobüsle Zincirlikuyu durağından Söğütlüçeşme aktarmasına geç.
    Zaten şaşırmaşsın hiç.Son durakta in.Orada şükrü saraçoğlu stadyumunu göreceksin.
    Ordan sonrasında nereye gidersin bilemem.
  • @Pomo

Teşekkür ederim. Benim için Söğütlüçeşme'ye varmak yeterli olacak zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Haftasonu Eskişehir'den maça geliyorum. Maç bitiminde de Kadıköy'e geçme durumum var. Nasıl gidebilirim, yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Ulaşım ve Seyahat bölümüne de yazdım ama buradan daha kolay yardımcı olunur diye düşündüm.

Arenadan cıkınca sanırım yer altı metrosuyla kadıköye geçebilirsin.

Geçende kadıköye gittiydik bizde. Metrobüsele gel sen en iyisi. Söğütlüçeşmeye kadar gel kadıköye zaten veya sen orda sorarsan kadıköye tarafı diye metrobüste güvenliğe o söyler sana hangi taraf. Söğütlüçeşme felan gelirsen metroya bin kartala kadar gider. Kadıköyde nerdeysen in gitsin cok basit biryer zaten. Sorarak da rahat bulursun.

Söğütlüçeşmeye metrobüsle geçersin.

• @.Runaway.

Önemli değil renktaşım.İyi maç olur inşallah geldiğine değer.
  • Ben metro ile taksime gidip ordan sarı dolmuşlarla gitmiştim, biraz uzun ama en azından sarı dolmuşlarda oturuyosun
  • maçtan sonra bin metroya zaten taksime kadar devam ediyor çoğu inme sanayide.mecidiyeköyde in,alttan metrobüse aktarma var okları takip edersen rahatça gidersin.ordanda 2 seçeneğin var;
    ya şansını zorlayıp direk söğütlü çeşme metrobüsü bekleyeceksin,
    ya da zincirlikuyu metrobüsüne binip aktarma yapacaksın.söğütlüçeşmede inersen indiğin yerde banliyö var.anadolu metrosunun en yakın durağı da kadıköy sahilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

maçtan sonra bin metroya zaten taksime kadar devam ediyor çoğu inme sanayide.mecidiyeköyde in,alttan metrobüse aktarma var okları takip edersen rahatça gidersin.ordanda 2 seçeneğin var;
    ya şansını zorlayıp direk söğütlü çeşme metrobüsü bekleyeceksin,
    ya da zincirlikuyu metrobüsüne binip aktarma yapacaksın.söğütlüçeşmede inersen indiğin yerde banliyö var.anadolu metrosunun en yakın durağı da kadıköy sahilde.

Tamamdır hepinize teşekkür ederim. Sabah Eskişehir'den yola çıkıyoruz ilk önce istikamet Abdi İpekçi. Oradan stada geçeceğiz. Buraya kadar hepsini tuttuğumuz servis hallediyor zaten. Kadıköy'de de gideceğim yer Rıhtım civarı. Kafamda netleşti herşey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.