Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arduino kursu acmak( uzantan egitim belge gecerliligi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
60
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Arduino >> Arduino kursu acmak( uzantan egitim belge gecerliligi )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    41 Mesaj
    Arkadaslar ben bir ilkolulda müdür yardimcisiyim elektronikle hobi olarak ugrasiyorum( cesitli malzemelerim de var konnektor fircali, fircasiz motorlar, konnektorler, jumper kablo vs) . Bulundugum yer taşra o yuzden bir arduino egitimini yuz yuze alma sansim bulunmamakta. Simdi ben uzaktan egitimle bu egitimi alsam meb bunyesinde halk egitim merkezinde kursu acabilir miyim bu kuruluslarin belge yetkisi var mi? Ayrica egitimi alan ciddi bir fayda saglayan arkadas var mi aranizda.

Not: Mobil telefonumdan konuyu actigim icin Turkce karakterleri giremedim bu yuzden forumdaslarimdan ozur dilerim. Iyi okumalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    OneKedisi

Arduino için belge olsa ne olur hocam bunlar hobiciler için geliştirilen şeyler. Aklı başında hiçbir kurum/kuruluş "arduino bilen eleman" diye bir ilan açmaz.

Öğrenmek için para ödemenize gerek yok. İnternet kaynak dolu, sadece azim ve sabır gerekli. Bir eğitimci seviyesinde öğrenmek istiyorsanız bütün elektronik malzemeleri birkaç aylığına kenara koyun ve bilgisayarda C dilini öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dergul -- 30 Ekim 2019; 17:54:27 >
    |
    |

[DH] Öğretmenler Odasi!
  • Çavuş
    41 Mesaj

Benim meslek gibi bir sorunum yok mudur yardimcisiyim zaten ama belge alip kurs acmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EmuDev kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Masal
instagram takipçi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.