Şimdi Ara

Arda Turan gazeteciye saldırdı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
15.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milli Takım oyuncuları, İtalya'ya götüren uçakta olay çıktı. Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan, prim haberleriyle nedeniyle gazeteciye tepki gösterdi. Arda Turan, hakarete varan cümleler ve fiziksel saldırıda bulundu. (Ntvspor)

Edit 4: Arda Turan milli takımı bıraktığını açıkladı.

Edit: Arda Turan'ın saldırdığı gazeteci Bilal Meşe, milli takım uçağında yaşanan olaylar nedeniyle Arda Turan hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. (DHA)

Edit 2: Arda'nın olayla ilgili açıklaması:

Edit3: Bilal Meşe'den olayla ilgili açıklama geldi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxiousu -- 6 Haziran 2017; 17:49:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber değeri yok maalesef.
  • Allah hiç kimseyi kendi ile sınamasın . Arda'nın yıllar içinde ki değişimi inanılacak gibi değil . Halbuki Galatasaray zamanların da ki o çocuğu , taraflı-tarafsız herkes çok sevmişti .
  • Arda burda haklı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda kendini bitiriyor haklı yada haksız.
  • Böyle cahil adamlara böyle para imkan şöhret gaz verirsen böyle davranışlar gösterirler.
  • Gün geçtikçe antipatiklesiyor, oysa ki efsane olma yolunda ilerliyordu

• Bayrampaşalıyız Allaha şükür efendiyiz demesini beklerdim.Mikrofon uzatmadıysa gazeteci belki ondan dememiştir.

• Arda Turan in açıklamasını okudum. Fatih Terim hiç ses çıkarmamış. Muhtemelen bu saldırı olayı planlanmış. Herkesin de haberi var. Yaptığı doğru mu yanlış mı bilmiyorum.

gazeteci Bilal meşe ne cevap verecek bakalim. Diğer spor yazarlari bu konu hakkında ne yorumda bulunacaklar. Ama Arda Turan a en gıcık olan futbolcuların bile Arda yi destekleyeceğini düşünüyorum.

• Futbol oynamayınca böyle oluyor.

Osmanlıspor Arda için doğru tercih olur.

• Arda bu aralar osursa ülkenin gündemi değişiyor.
    "Tepeye çıktın ama kaldıramadın"cılar Arda'yı tepeye çıkaranların kendisi.
    Ekşi sözlükçü şişman enteller her zamanki gibi olayı okumadan saydırmaya başlamış. Kim haklı kim haksız bilmiyorum ama adam nefes alsa bu muhalifler 40 entry yağdırıyor hiç yoktan.
  • arda'nın ne olduğunu artık tüm türkiye görüyor ne diyelim, zamanında yazdıklarımızdan dolayı bizde çok küfür yedik belki ama işte adam bu ve her şey ortada.
  • Darp'in cezasi hapistir. Bilal Mese her yazmis/iddia etmis olursa olsun Arda'nin yaptigi hareketin karsiligi budur.

Hakli davan varsa gidersin mahkemeye hakkini ararsin. instagram'dan post kasarak kimseye adamlik dersi vermeye calismasin, yiyecegin halti yemissin bir de ustune asip kesiyorsun...

Hayir ironik olan, hem Bilal Mese'ye "iftira attin, senin yoneticilerin senin bunu yapmana izin verdi" deyip hem de Aziz Yildirim'in tokadi, B.sehirlilerin gazeteci dovmesine ses cikarmayan duzenden cesaret alip senin de adama girismen... Bilal Mese'ye kim ocesareti vermisse sana da darp etme cesaretini bu olaylara goz yumanlar vermis demektir.

Resen pislik doldu Turk sporu, bastan ayaga les karakterler... Ataturk'un bahsettigi sporcular olmadiklari keisn bunlarin.
  • Bizim milletimiz ardayı böle havalara çıkardı beter olsunlar

Verdiler gazı şişirdiler şimdi meyvelerini topluyorlar #müstehak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ardayla çok uğraşıldı adam ispanyaya gitti atletico da çok güzel oynadı yine kurtulamadı elini sallayan gazeteci olabildiği için durum bu haklı buldum ardayı

• Fatih hocanın talebesi olmak bunu gerektirirdi zaten.

• http://www.ntv.com.tr/spor/arda-turan-gazetecibilal-meseye-saldirdi-milli-takim-ucaginda-kavga,0od1zvjwmU-FgZKN6lGEQw

dedesi yaşında uçakta oturan adamın boğazına sarılmak adamlık mı ben biliyordum ne olduğunu zaten de inşallah diğer insanlar da görür galatasaraylı arkadaşlar armanızı kullanıp olayı hafifletmeye çalışan bu arkadaşa prim verdirtmeyin.
  • Yuh be bir de bayrampasanin comarini hakli bulanlar olmus.

60 yasindaki adama saldirmak ne zamandan beri dogru oldu

Prim Haberinin yanlis olduğunu iddia ediyorsan acarsin davani ararsin hakkini

• 70 yaşındaki adama saldırıyor utanmadan, birde pişkin pişkin açıklama yapıyor. Galatasaray formalı fotoğrafıyla açıklama yapmış ki Galatasaraylılardan destek alayım diye. Milli takımdan da soğuttular insanları. Yazık gerçekten yazık ülkeyi de futbolu da ne hale getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 6 Haziran 2017; 11:52:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.