Şimdi Ara

Arda Turan gazeteciye saldırdı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
0
Favori
15.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gs formalı açıklama ne alaka.? şark kurnazı, utanmaz rezil herif.
  • Bu adam şu saat itibariyle hala kadro dışı bırakılmadı mı ya? Yeter artık, bıktık ya. Her yerde her olayda var.
    Adam yalan yazıyorsa gerçekleri açıklayında bilelim. Hem gerçekleri açıklamıyorsunuz, hem de gazeteciyi dövüyorsunuz.
    Azalarak bitmen dileğiyle Arda. Tek futbolcu sanırsın bu. Hiçbiri böyle olay olmuyor. Hakan Balta'nın sesini bile hatırlamıyorum ya. Ama bu Arda böyle bir muazzam yeteneğini hiç ediyor. Yahu sen Barcelona oyuncususun. Senin ne işin olur gazeteci dövmekle. Derhal milli takımdan gönderilmeli. Milli irade istemiyor. Zaten oynadığınız futbolda bir hiç. Futbol düşünmeyen adamlar nasıl iyi futbol oynasın ki? Kadro dışı bırakılmazsa her futbolcu hakkında yazı yazan gazeteciyi döver. Gerçi kimse anlatıyoruz gazeteci döven Volkan Babacan Milli takımda oynamayı sürdürüyor. Ceza vermezsen daha çok gazeteci dövülür.
  • Ahmet Çakar‏ @ahmetcakar1 2 sa.2 saat önce
    Daha fazla
    Utanmaz Arda ,saldırdığın adam deden yaşında.Bilal Meşe şerefiyle gaztecilik yaparken sen babanın yumurtalıklarında sperm bile değildin. en güzeli çakar söylemiş
  • Bilal Meşe patavatsız şeref yoksunu bir gazeteci. Ardayı siyasi görüşünden dolayı eleştirenlerle dolmuş konu ama ben haklı olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Bilal Meşe patavatsız şeref yoksunu bir gazeteci. Ardayı siyasi görüşünden dolayı eleştirenlerle dolmuş konu ama ben haklı olduğunu düşünüyorum.

70 yaşında adama saldırmanın neresini haklı olarak düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Arda burda haklı bence.

Nasıl haklı? Adam gazeteci adamın işi gündemde ne haber varsa yazmak. İşini yapan adama saldırıp küfür ediyor. Sonuna kadar haksız. Avrupa şampiyonasından sonra tekrar milli takıma alınması bile hata bence.

• ulan bide semt çocuğuyum diyor sen delikanlımısın la ha ? bide gsli fotosunu koyuyor gslilerden destek almak için çaıklamaya bak

ulan adamın yaptığı haber prim haberi başka bi şey yok

primleri cukkaladınız yine suçlu biz olduk

kimseye çıkıp açıklama yapmıyorsunuz ama haber yapana vuruyosunuz

çıkın doğrusunu söyleyin o zaman

şerefine onuruna küfretmiş hani nerde etmiş

ulan asıl siz o formaya ihanet ettiniz

-----------------

gazeteci dövenler prim kavgası yapanlar bunlar halaaa milli takımda

ama annesine küçük kızına küfür edilen Volkan demirel sahayı terk etti diye milli takıma alınmıyor

Tff deki herkes istifa etmeli eğer arda milli takıma bir daha alınırsa
  • Bir insan kariyerini nasıl bitirebilir onu canlı bir şekilde görüyoruz, maalesef türk futbolcularımız beyinleri ile düşünmedikleri için, disiplinsiz oldukları için ego böyle tavan yapıyor, bakın elin ingilizine, ispanyoluna, almanına böyle en ufak şey karşısında kontrolden çıkıyor mu ? 35 yaşına kadar işine kendini adamaya devam ediyor, aldığı paranın son kuruşuna kadar çalışıyor. Bide bizimkilere bakalım, gazeteciye saldırmalar, ordan burdan kızlara yürümeler, magazin haberlerinden düşmemeler, haftanın 10 günü istanbulda mekanlarda dolaşmalar, işte bunlar hep eğitimsizlikten, futbol akademilerin de futbolun teknik kısımlarının yanında bu tür konular üzerinde de eğitim verilmeli, önce nasıl adam olunur nasıl dedesi yaşındaki insana ne olursa olsun saygı gösterilir onu öğrenmeliler.
  • Bilal Meşeyi pek bilmem , belki bu konuda arda haklıdır ama.(Saldırması kabul edilemez, tepki olarak haklıdır, yöntem yanlış)
    Genel olarak Arda her geçen gün saygınlığını, sporculuğunu, bizdenliğini kaybediyor.
  • Milli takim kadrosundan cikarilmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Milli takim kadrosundan cikarilmis.

2 maç sonra alınır yine. Siyasi destek var bunun arkasında. Bir de Gs'ye gelsin diye zırlayanlar vardı. Karaktersizin teki.

• Öyle demeyin emre abisine özeniyor, birde fenere gider tam olur.
  • Yürüyerek mi küfür etti çok merak ediyorum
  • Iyi kovulmus arda. Gel yasitin bi adama saldir bakiym noluyo arda. Ne guzel lan her elestiriyi begenmeyen dalsin gazeteciye. Volkan babacan ve digerleri icinde gecerli sozlerim, hepsi yokolup gitsin futbolumuzdan insallah.
  • soytarı .
  • Arda'nın kovulması için 13 saat beklenmesi, Ankara'dan icazet alınması tam komedi. Ülkenin çivisi çıkmış arkadaş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Arda burda haklı bence.

Dağılalım bari

• Olayda kim hakli kim haksiz bilmiyorum. Beni ilgilendirmiyorda.Arda Turan denen futbolcu bozuntusunu sevmem, milli takima tekrar alinmasi bile hataydi. Umarim bir daha milli formayi giyemez. Ve en onemlisi Barcelona dan s.git arda , takimimda adini bile duymam istemiyorum. Seni o takima alan yoneticinin ve hocanin Allah belasini. Senin kaliten yetmiyor bu takimda oynamaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 6 Haziran 2017; 15:59:46 >
  • Arda Turanın kaptan olduğu Fatih Terimin teknik direktör olduğu kalecisi volkan babacan olduğu milli takım benim milli takımım değildir arkadaş bu ne ya muz cumhuriyeti mi burası

• Eğer Arda Turan sadece Bilal Meşe'ye saldırmış olsaydı kadro dışı bırakmazlardı.Kadro dışı kalmasının asıl sebebi kavga sırasında Fatih Terim ve Yıldırım Demirören'e de küfür etmesidir.Yoksa kimse Bilal Meşe'nin hakkını korumazdı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.