Şimdi Ara

ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
14
Favori
140.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit:
     ArcheAge Online [ANA KONU]-OYUN ÇIKTI-F2P-

회원가입하고 미리 해두시면 2차 CBT때 조금 편하게 신청하실 수 있어요! [회원가입바로가기]
    변경된 개인정보가 있으시거나 장기간 비밀번호를 변경하시지 않으셨다면 개인정보보호를 위하여
    개인정보를 수정해 주세요. [개인정보수정바로가기]

이 메일은 발신전용입니다

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 17 Eylül 2010; 15:49:31 >
  • Oyun NcSoft un mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

Oyun NcSoft un mu ?

Kör müsün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Oyun NcSoft un mu ?

Kör müsün?

yaratıcısı diyor avrupaya ncsoft getiriyo diye bi yazı görmedim ben
  • görüntüler süper b2p olması benim işime gelir :P ama bakalım biz hakkkatten oyanyabilicekmiyiz....
  • b2p olursa mükemmel olur.
    keske aion wow filan dev oyunlar b2p olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Placeb0 -- 17 Eylül 2010; 17:49:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Oyun NcSoft un mu ?

Kör müsün?

Siteye girip en alta baksan görürdün ama, hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

quote:

quote:

Oyun NcSoft un mu ?

Kör müsün?

kim korece/çince bi siteye girip en dibe kadar inme gereği duyarki
    XL-Games yazıyor bu koredeki firma. ben 2010 un sonunda avrupaya getirecek şirket nedir diye soruyorum.
    pardon oyunun avrupaya geldiği filan yokmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Placeb0 -- 17 Eylül 2010; 19:09:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

quote:

quote:

Oyun NcSoft un mu ?

Kör müsün?

kim korece/çince bi siteye girip en dibe kadar inme gereği duyarki
    XL-Games yazıyor bu koredeki firma. ben 2010 un sonunda avrupaya getirecek şirket nedir diye soruyorum.
    pardon oyunun avrupaya geldiği filan yokmus

Oyunun yapımcı ve yayıncısını merak eden birisi dibine kadar inme gereği duyar. Sitelerin işleyişinden bile haberin yok mu?
    Ayrıca yukarıda ENGLISH yazısı var onu da mı görmedin? Gir oraya bak orada da aynı şirket isimleri var.

• CBT 2 Alımları Başalmış.
  • avrupaya gelmemesi cok normal :) ee adamlar bakıyor avrupada cıkarsam türkler oyuna girip oyunu mahvedecek. abi 5k abi 5k. hile desen bizde (bknz : knight online dupe , koxp v.s v.s) yakında hiç bir mmorpg bizi almazlarsa şaşırmaın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caperz
    avrupaya gelmemesi cok normal :) ee adamlar bakıyor avrupada cıkarsam türkler oyuna girip oyunu mahvedecek. abi 5k abi 5k. hile desen bizde (bknz : knight online dupe , koxp v.s v.s) yakında hiç bir mmorpg bizi almazlarsa şaşırmaın :)

hocam ko'ya bakarak yorum yapmak ne kadar sağlıklı sence_? + dupe ve koxp olayı oyuncuyla değil yönetimle alakalı birşeydir. xtrap mxtrap sen yeni patch'ini daha yayınlamadan koxp şirketine satarsan şahı gelse önüne geçemez. ayrıca oyuncu oyuncudur, ciddi olarak başlayan her gerçek oyuncu = az veya çok, para demektir. diğer oyunlarda da yönetimi gevşek gören her insanevladı yapıyor yapacağını tek bizde değil bu tipler ;)

ya arkadaşlar araştıran takip eden varsa eğer bir gelişme yok mu hani avrupa ya da amerika server'ı hakkında falan :S cidden gelmiyor mu sadece korede server'ı mı olacak

• ben oyuna üye oldum fakat indirme linkini falan göremedim. bir sonraki cb yı bekleyecez sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigstone -- 25 Ekim 2010; 2:59:17 >
  • Avrupaya gelmediğini nerden çıkardınız.Hayatınızda ingilizce olmayacağı duyurulan bir oyun gördünüzmü hiç.Bir firma bunu yapacak kadar salak olabilir mi sizce.Bunu düşünmek bile saçmalıktır ama işte bölümün son günlerdeki hali...Ayrıca oyunun avrupaya gelmeyeceği varsayılmış ama...Türkleri işin içine ve hatta en saçması knight online i işin içine katmışsınız.Bazı kişiler olmadan bu bölüm gerçekten çekilmez hale geliyor.Biz gidersek bu bölüm tamamen malum forumlara döner.Dupe koxp filan sokmuşlar işin içine eyvah eyvah.Biraz kafanızı çalıştırsanız.Acaba bu oyun f2p gelirmi...Dalgamı geçiyosunuz yaa.Geldi diyelim şirket belli isim belli.Siz neden bahsediyosunuz.Gidip utanmadan metin2,ko vb saçma sapan rpg demeye bin şahit isteyen oyunlarla karşılaştırıyorsunuz anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 25 Ekim 2010; 0:13:08 >
  • Türk olan insanlarla oyunu oynamak zorunda değilsiniz.
  • Ncsoft u basit şirketlerle karıştırmayın.
  • Yahu nasıl cbtye katılabileceğiz bir türlü kayıt olamadım hayır ingilizce sayfasında da yokki

• İlk videoya bakılırsa oyunun fizik motoru acayip kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 18 Kasım 2010; 19:36:24 >

• Videosunu izleyipte heyecanlandığım nadir oyuın,inanamadım videoyu izleyince köprüler yıkılıyo ev yapılıyo kayalara tırmanılıyo bu oyun gerçekten farklı.
    Believeme bence fizik motoru iyi karekterlerin iç içe girmemesi güzel olmuş.
  • bu başka birşey ya, aşık oldum resmen oyuna :) Uo ve wow 'u hedef alıp geçmeye çalışan bir oyun, inanamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.