Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DD desteği var... DTS desteğide var diye biliyorum... duvara astır... ayaklar fazla güven vermedi...
  • Herkese merabalar

55 inç lep serisi TV'ye sahibim alalı 2 yıldan fazla oldu.
    Sanki artık hoparlörde dengesizlik gibi bir his oluşuyor. Sağdan daha fazla ses geliyor gibi her hoparlörü ayrı ayrı kontrol ettiğimde aynı gibi ancak eşit balansta sağ daha baskın gibi oluyor.Ses ayarları ile hiç oynanmadı (doğal ses modunda ve ses sınırlaması özelliği kapalı)
    Herhangi bir seride bu durumu yaşayan var mı? Fabrika ayarlarına dönsem sorun çözülür mü dersiniz(Digiturk alıcyı HDMI ileı kullanıyorum).Bluray'de aynı şekilde hdmi DVD recorder ise scart bağlantı. Yanıtlarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungun -- 18 Mart 2015; 17:11:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyu0kazici

DD desteği var... DTS desteğide var diye biliyorum... duvara astır... ayaklar fazla güven vermedi...

Tavsiye edermisiniz bu televizyonu 2500 TL sına almamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siranusta S kullanıcısına yanıt
    akakçe'den bak daha ucuza aynı özelliklerde bulamazsan al ben şahsen alırım... almanı öneriyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyu0kazici

akakçe'den bak daha ucuza aynı özelliklerde bulamazsan al ben şahsen alırım... almanı öneriyorum...

ilginize teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar, Beko B42 LB 8477 ile izlerken bir ara kırmızı tuş ile kapattım. Tekrar açmak istediğimde açılmadı.
    Fişini çekip taktım sadece önde 3 kere mavi ışık yanıyor ve hiç görüntü gelmiyor. Ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 30 Mart 2015; 21:05:00 >
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Bende Philips tv de benzeri olmuştu lehim gibi bir şeyler demişlerdi belki sizde de öyle olmuştur. Ama devamlı deneyin elinden sonunda açılıyor(Sıkıntı çıkacağını sanmam ama çıkarsa sorumluluk kabul etmem, bizim televizyonu deneye deneye açmıştım). Ama sorun devam ederse servisi çağırın siz yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Bende Philips tv de benzeri olmuştu lehim gibi bir şeyler demişlerdi belki sizde de öyle olmuştur. Ama devamlı deneyin elinden sonunda açılıyor(Sıkıntı çıkacağını sanmam ama çıkarsa sorumluluk kabul etmem, bizim televizyonu deneye deneye açmıştım). Ama sorun devam ederse servisi çağırın siz yine de.

Maalesef açılmadı. Yarın servisi çağıracağım.
  • Merhaba Beko B42 LS 9378 Tvim var bazı sahnelerde görüntüde titreme oluyor. Görüntü ayarlarından canlı spor film vb seçtiğimde yine az çok titreme görülüyor. Netlik,Kontrast ayarlarını falan karıştırmama rağmen bazı sahnelerde titreme oluyor sürekli değil. Bu Tv için ideal görüntü ayarları nelerdir?
  • Merhabalar arızalanan eski tv min yerine belli bi ücret ödeyerek aldığım değişimden gelme yine 3 yıl garantili 40-LB-5433 model tv Satılıktır. Cihazın garantisini servis size kurulum yaptıktan sonra başlatacak.Cihaz değişim belgeleriyle birlikte gönderilecektir. Cihaz sıfır kapalı kutuda gönderilecektir. Fiyat olarak 900 tl düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t-con -- 5 Mayıs 2015; 21:01:41 >
  • Arkadaşlar 49 inç yeni seri Beko tv aldım .smart ekrana uygulama nasıl Yükleniyor ? Hall hazırda 5-6 uygulama var ama lg lerde oldugu gibi uygulama indiremiyirmuyuz ?

• brak92 B kullanıcısına yanıt
    Şuan aynı sorunu bende yaşıyorum sen çözebildin mi?Bayağı uzun süre olmuş ama eğer mesajı görürsen yardım edebilirssen seviniirm
  • S.a arkadaşlar tv menüye basınca kaynak ayarı gelmiyor ne yapmam lazım tv dahili uydu girişi var

• Arkadaşlar bi ara Arçelik'te 9378 ve 9378* modeli vardı. Bu iki model arasındaki fark nedir? Yani * işaretinin anlamı nedir?
  • GRUNDIG G48L 9563-48 SMART 3D UHD LED TV

merhabalar, tv hakkında küçük bir incelemede bulundum.
    basit anlamda özellikleri;

uhd(4x hd) -3d - wifi -dlna - 600 hz - 48 inch

fiyat özellik kıyaslamasına aldanıp tercih ettiğimi belitmek isterim :)
    no tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akprogrammer -- 3 Haziran 2015; 10:06:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de arçelik A48-LB-9486 serisi var..renk skalası yetersiz olduğundan dolayı renkler doğru dürüst ayarlanamıyor..

genel de pembe soluk renkler ağrılıkta..

paneli aktif olmasına rağmen mat bri ekrana sahip ve kasası şık değidiğiniz gibi..

kimseye tavsiye etmiyorum bu TV yi...

Yerli diye bir katkımız olsun dedik resmen tam tersi oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 21 Mayıs 2015; 21:52:34 >
  • arkadaşlar elimdeki tv beko smart interactive 3.0 ama herşeyi yalan dolan oyun oynamak isteyen arkadaşlar cidden uzak durun ciddi ciddi uzak durun yanaşmayın 2500 aldığımız tv yi takmaya gelen adamlar bile böyle olduğunu söyledi fazla youn oynamadığım için bende iade etme ihtiyacı duymadım şuan kumada zor algılıyor baştan beri bu şekilde idi dlna veya ekran paylaşımı sadece android cihazlarda çalışıyor ben hala windows 8 de kablosuz ekran paylaşımı yapamadım widi felan hepsini denememe rağmen sonuç sıfır 3d de istenildiğince derinlik mevcut UHD olarak geçiyor ama 4 k sanmayın 2 k dan biraz daha net bunu dışında yanındaki normal bir tv den parlaklığı ciddi anlamla eşdeğere yakın usb 3.0 mevcut ancak içine attığınız 4k video yu açarken zorlanıyor zorlanıyor dediğim bildiğiniz kasıyor 2.0 da sakın denemeyin memnun kalmadım kesinlikle taksit imaknı vardı diye aldığım bir tv şuan yaşadığım ve halen çözemediğim şey kablosuz ekran paylaşımı arkadaşlar burada laptop um widi desteği var wifi kartım intel supportlu kurdum ancak cihaz eklemem gerektiğinde yazılım yükleiyor ardından cihaz desteklenmiyor diyor ne kadar uğraştıysam uygun bir şey göremedim kablosuz kamera full hd olmasına rağmen tv de cidden bozukluklar var inanın bana tv tamire gitti ve farklı ama aynı model tv de denememe rağmen bunların hepsini yaşıyorum anlayacağınız smart tv alırken kutunun üstüne değil bunun gibi önce forumlarda araştırmak cidden çok önemli şimdi aramadığım forum kalmadı siz siz olun smart tv alacaksanız lg samsung dan vazgeçmeyin gerisi yalan dolan tv izlemek ve hdmi bağlamaktan farklı bir iş görmüyor ekran paylaşımını çözebilecek bir babayiğit çıkarsa çok sevinirim 40 cm lik kablo ile sıkılmaya başladım

• mustafa690 kullanıcısına yanıt
    usb hızı düşük olmasın? 50~60fps yayında görüntü nasıl denedin mi? usb 2.0 ve usb 3 2 adet usb portu var... 2.0 olanda 4k video takılabilir gibi durum vardı...
  • arçelik 48 lb 5433 tv aldım...herşeyinden memmunum ama biss key girilen bölümü açamadım... menu-2011 denedim , menu2013 , menu2477 bunlarıda denedim ama açamadım.... tv nin yazılımı TTGRMR V05.008.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa690

arkadaşlar elimdeki tv beko smart interactive 3.0 ama herşeyi yalan dolan oyun oynamak isteyen arkadaşlar cidden uzak durun ciddi ciddi uzak durun yanaşmayın 2500 aldığımız tv yi takmaya gelen adamlar bile böyle olduğunu söyledi fazla youn oynamadığım için bende iade etme ihtiyacı duymadım şuan kumada zor algılıyor baştan beri bu şekilde idi dlna veya ekran paylaşımı sadece android cihazlarda çalışıyor ben hala windows 8 de kablosuz ekran paylaşımı yapamadım widi felan hepsini denememe rağmen sonuç sıfır 3d de istenildiğince derinlik mevcut UHD olarak geçiyor ama 4 k sanmayın 2 k dan biraz daha net bunu dışında yanındaki normal bir tv den parlaklığı ciddi anlamla eşdeğere yakın usb 3.0 mevcut ancak içine attığınız 4k video yu açarken zorlanıyor zorlanıyor dediğim bildiğiniz kasıyor 2.0 da sakın denemeyin memnun kalmadım kesinlikle taksit imaknı vardı diye aldığım bir tv şuan yaşadığım ve halen çözemediğim şey kablosuz ekran paylaşımı arkadaşlar burada laptop um widi desteği var wifi kartım intel supportlu kurdum ancak cihaz eklemem gerektiğinde yazılım yükleiyor ardından cihaz desteklenmiyor diyor ne kadar uğraştıysam uygun bir şey göremedim kablosuz kamera full hd olmasına rağmen tv de cidden bozukluklar var inanın bana tv tamire gitti ve farklı ama aynı model tv de denememe rağmen bunların hepsini yaşıyorum anlayacağınız smart tv alırken kutunun üstüne değil bunun gibi önce forumlarda araştırmak cidden çok önemli şimdi aramadığım forum kalmadı siz siz olun smart tv alacaksanız lg samsung dan vazgeçmeyin gerisi yalan dolan tv izlemek ve hdmi bağlamaktan farklı bir iş görmüyor ekran paylaşımını çözebilecek bir babayiğit çıkarsa çok sevinirim 40 cm lik kablo ile sıkılmaya başladım

Sizde ki TV'nin modeli nedir? Tam modelini yazar mısınız?

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.