Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurhawk

Eyw abi ewet biliyorum evimdekide beyaz zaten degisicek olan o zaman ust modeli aliym ben bi sorum daha olucak aslinda sana telefonumla cektigim 4k videolari o televizyonda izliyebilirmiyim ben

Bu arada yardimlarin icin teşekkür ederim abi

hiç demendim hocam ama USB3.0 portu var 1 adet yani 4K videoları buradan yükleyebilirsin..

ayrıca HDMI2.0 da destekliyor telefonla çektiğin 4K videoları sorunsuz oynatman lazım...

siz yine de arçelik servisine sorarsanız iyi olacak tabi..
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Ben Arçelik ve Beko'nun hiç bir modelini tavsiye etmiyorum. Herkesin görüşüne saygım vardır ama ben bu Arçelik smart tv yüzünden sinir hastası olmak üzereyim. Eğer alacak olursanız güncelleme ve internet keyfi kesinlikle beklemeyin. İnternete girmeyi bırakın bağlanmak bile büyük şans. Ben bu tv.yi hangi akla hizmet aldım bilemiyorum kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmiyorum tv alacaksanız gidin LG veya PANASONİC alın yazık paranızla rezil olmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurhawk

Eyw abi ewet biliyorum evimdekide beyaz zaten degisicek olan o zaman ust modeli aliym ben bi sorum daha olucak aslinda sana telefonumla cektigim 4k videolari o televizyonda izliyebilirmiyim ben

Bu arada yardimlarin icin teşekkür ederim abi

Beyaz renkte TV'ler zamanla leke tutuyor mu? Yani ilk gün kü gibi bembeyaz mı? Yoksa kasası kararmaya başlıyor mu? Piyasada ki TV'lerin kasası neredeyse tamamı siyah yada gri renkte, yani beyaz kasa çok üretilmiyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coderMX C kullanıcısına yanıt
    Ben iki senedir kullaniyorum hic birsey olmadi. Ilk aldığım gunki gibi bem beyaz duruyo ama iki kisiyiz ewde cizicek cocuk falan yok 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar A40 LW 5433 modeli var. d smart modül alıp kullanmak istiyorum lakin arçeliğe pek güvenemiyorum. modül takıp sıkıntı yaşayan var mı acaba
  • Arkadaşlar Arçelik A55-US-9498 UHDTV hakkında bildiklerinizi varsa tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen.
  • experdll E kullanıcısına yanıt
    Yeni serileri bekleyin bence...4K TV olmasına rağmen bir sürü özellliği eksik..

2015 yeni seri TV lerde teknik donanımsal olarak bir sürü özellik gelecek yazılımsal olarak ta android gelecek ..

geçen sene ki serilerden çok daha iyisi yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 15 Ağustos 2015; 15:36:37 >
  • Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben geçtiğimiz perşembe günü senetleri hazırlayıp 6 taksitle ürün alımını yapmıştım. Ancak o günden beridir ne alım yaptığım Arçelik bayisi nede diğerleri ürün sipariş ekranında bu ürünü sorguladıklarında bu ürün bulunamadı diye yazıyor kendimde gözümle gördüm. Arçelik müşteri hizmetleri ile gerek orada gerekse evde telefonda yaptığımız görüşmelerde tv nin üretiminin devam ettiğini ve bundan dolayı kendi sitelerinde de satışın devam ettiğini ve kendi sipariş ekranlarında bu ürünün hala aktif olarak göründüğünü söylediler. Ama iyikide bayiler sipariş ekranında ürün bulunamadı uyarısı almışlar. Pazartesi günü gidip senetleri ve ürünü iptal edeceğim. Yeni seriyi beklicem.

Peki yeni seri hangi ayda satışa girer bilginiz var mı acaba?
  • experdll E kullanıcısına yanıt
    tahminimce ekim gibi çıkar...aceleniz yoksa bekleyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ati39

2015 yeni seri TV lerde teknik donanımsal olarak bir sürü özellik gelecek yazılımsal olarak ta android gelecek ..

4K TV olmasına rağmen bir sürü özellliği eksik (Nelerdir bunlar?)

yazılımsal olarak ta android gelecek

Arçelik konusunda kaynağınız nedir acaba. Benim ürün geliştirme ile yaptığım görüşme sonucunda android işletim sisteminin olmayacağı bilgisi kesin olarak verildi.
    Arçelik' in çıkaracağı ürünler hakkında şu da gelecek buda olacak gibi bilgiler sunduğunuzu görüyorum ama bunlar bir temenni midir yoksa bir kaynağı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: experdll

quote:

Orijinalden alıntı: ati39

4K TV olmasına rağmen bir sürü özellliği eksik (Nelerdir bunlar?)

yazılımsal olarak ta android gelecek

Arçelik konusunda kaynağınız nedir acaba. Benim ürün geliştirme ile yaptığım görüşme sonucunda android işletim sisteminin olmayacağı bilgisi kesin olarak verildi.
    Arçelik' in çıkaracağı ürünler hakkında şu da gelecek buda olacak gibi bilgiler sunduğunuzu görüyorum ama bunlar bir temenni midir yoksa bir kaynağı var mıdır?

google a arçelik android diye yazın karşınıza gelecektir..

2014 arçelik 4k uhd tv lerde hevc ve vp9 video sıkıştırma kodekleri yok ..bu özellikler 4k tv lerin olmazsa olmazlarından ..

yeni bilgiler geldikçe burada paylaşacağım...

• ati39 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi Arçelik android olarak arattığımda Anadolu ajansının internet sitesinde yayınlanan şu habere ulaştım.

http://www.aa.com.tr/tr/sirket-haberleri/gundem/5665103

Bu haberle ürün geliştirmenin bana verdiği bilgi arasında tam bir zıtlık var.

Yeni seri konusunda evet yeni serinin geleceği konusu doğru.

Ancak şu konu askıda kalmasın. 4K TV dememize sebep olan ayrıcalık zaten H.265 yani Hevc desteğini sunuyor olmasından kaynaklanıyor. USB' den, HDMI veya mobil üzerinden tüm 4K videoları sorunsuz ve yüksek kalitede seyredebiliyorsunuz. Kendi dahili uydusu 4K yayın desteği vermemektedir sadece. Yoksa 4K destekli bir uydu alıcısıyla 4K yayınları da açıp izlersiniz.

Dolayısı ile Hevc ve VP9 desteklemiyor diyerek neyi anlatmak istediğinizi algılayamadım. Buna da bir açıklık getirelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: experdll

Dediğiniz gibi Arçelik android olarak arattığımda Anadolu ajansının internet sitesinde yayınlanan şu habere ulaştım.

http://www.aa.com.tr/tr/sirket-haberleri/gundem/5665103

Bu haberle ürün geliştirmenin bana verdiği bilgi arasında tam bir zıtlık var.

Yeni seri konusunda evet yeni serinin geleceği konusu doğru.

Ancak şu konu askıda kalmasın. 4K TV dememize sebep olan ayrıcalık zaten H.265 yani Hevc desteğini sunuyor olmasından kaynaklanıyor. USB' den, HDMI veya mobil üzerinden tüm 4K videoları sorunsuz ve yüksek kalitede seyredebiliyorsunuz. Kendi dahili uydusu 4K yayın desteği vermemektedir sadece. Yoksa 4K destekli bir uydu alıcısıyla 4K yayınları da açıp izlersiniz.

Dolayısı ile Hevc ve VP9 desteklemiyor diyerek neyi anlatmak istediğinizi algılayamadım. Buna da bir açıklık getirelim.

Kullanıcılar kendi uydu alıcıyla 4K uydu yayınlarını seyretmek istiyor..bu yüzden HEVC kodeğini desteklemesi gerekiyor..

HEVC kodeği ayrıca internetten film seyretmek için gerekli olan bir kodektir..

gerçi tüm bunların hepsi 4K medya playerle çözülüyor..bu da bir masraf tabi..

tabi ki TV HDMI2.0 ı destekliyor 3. ve 4. HDMI çıkışlarından..yani herhangi bit 4K uydu alıcıyla 4K yayınlarını seyredebilirsiniz..

VP9 da google 4K videoları sıkıştırma Kodeğidir..

• a-b48 - 9486 tv kullanıyor musunuz ?

bende yeni aldımda acaba biss key girebiliyor muyuz
  • Grundig de arçelikin olduğundan buraya sorayım dedim. G48L 6532 modeli hakkında bilgisi vs. olan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • arkadaşlar arçelik-beko smart tv lerde iptv uygulaması var mı
  • Burdan tavsiyen sakin ola beko veya arcelikten 4k tv almayin bence. Ben aldim pismanim 4k ama goruntu hicte 4k falan degil. Bi teknosa magzasina gidin lg samsung tv lere bakin sonrada arcelik veya beko ya gidin tv ler tuplu tv gibi gelcek size su anda alicaginiz 4k beko veya arcelik tv ler. trt 4k kanalini kesinlikle gostermiyor harici uydu alicisiyla gosterir diyolar oyle bir. uydu alicisi yok piyasada ne zman cikar belli degil 4k filmler indirdim 5 adet sadece 1 tanesini acti oburlerinde dondu musteri hizmetlerini ariyorum trt4k su anda hic bi televizyonda izlenmiyor diyo lg samsung tv ler dahili uydu alicilarindan yayin veriyolar ben bi 4k tv kullanicisi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum belki 3 4 sene sonra olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurhawk -- 24 Ağustos 2015; 11:11:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B42-LS-9378 önerirmisiniz ?
  • Anladığım herzaman Teknoloji gelişmekte buna yetişmek mümkün değil... Doğru olanı İhtiyacın olduğunda Bütçen ile alınabilecek en iyi modeli almak gerekiyor.. bende inceledim ve 8477 modelini aldım.

NOT: Ev eşyalarında, SERVİS kalitesi nedeniyle Her zaman yerliden yanayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkirc -- 30 Ağustos 2015; 8:30:55 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.