Şimdi Ara

Arçelik bosch mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi markayı tercih edelim buzdolabı icin

• Bende iki marka arasında kaldım. Kendi evimde Bosch kullanıyorum. Annem için bir dolap alacağım. Arçelik 570504 MB modeli Bosch tarafında KDN55NWF0N. Telleri dışarıda olduğu için Bosch modeline annem çok sıcak bakmıyor. Siz ne önerirsiniz ?
  • grimer kullanıcısına yanıt

Ben arçelik yada bekoyu seçiçem bu gidişle

• Malzeme kalitesi olarak arçelik ve beko daha iyi gibi duruyor.

• İkisi arasında tercihim Arçelik olurdu.
  • Buzdolabında arçelik genelde sorun yaşatmıyor ancak bulaşık makinasında ve çamaşır makinasında arçeliği tavsiye etmem çok sorun yaşadım.
  • Ben artık garantisi bitince arıza halinde yaşadığım yerin hangi servis daha az geçiriyorsa o urune bakıyorum.
  • Arçelik almayın , arçelik buzdolabı kullanıyordu, yaklaşık 6,5 senedir. hiç bir sorunu yoktu bir gün eve geldim tak motor gitmiş, servisi aradık onlarda ayrı bir geçirdi, şimdiki tercihim kesinlikle ve kesinlikle bosch olacak.

• Bosch simens profilo üc markada ayni fabrika ama şekilli pratikliği göze hoşnutlugu bosch derim simens ağir duruyor peofilo sağlam görunuyor:) ya simens yada bosch
  • Çamaşır makinası deseniz kesinlikle bosch derdim ama buzdolabında arçelik ya da beko en iyisi şu anda . En basit modelinden alıp senelerce sorunsuz kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.