Şimdi Ara

Arçelik/ Beko Mikrodalga 399TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arçelik ve Beko mikrodalga fırının beyaz ve siyah renkleri 399, grisi 409 liraya inmiş. Kur öncesi fiyatlara göre pahalı ancak güncel fiyatlara giren makul geldi ihtiyacı olan için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonra nasreddin hoca demis ki link var midir demis

• 5M Migros'da Samsung mikro dalga 399 TL idi.
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Yetkili satıcı fiyatı bu, stok olan magazalar.

• smartcard kullanıcısına yanıt
    Onun da fiyati iyiymis, aralarında pek fark yok mikrodalga konusunda. Zaten anaparcalar ayni yerden alınıyor diye biliyorum.

• Ben Samsung mikrodalga kullaniyodum. Alet 800 w idi. Annemde arcelik var oda 700w. Arcelik acik ara urunleri cok daha hizli isitiyor.

• Seneee 2010, arçelik mikrodalgayı 89 liraya almıştım hala çalışır. Gençlik varmış be

• Arçelik/ Beko Mikrodalga 399TL

Zamanında bu fiyata almıştım. A101 e bir kaç gün sonra 5 TL daha uyguna gelmişti. Bence yeni bir fiyat olabilir beklemek lazım.

• 2 aydır 399₺ zaten ısıtma özellikliler. Pişirmede olsun isterseniz 579₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey gidi be trendyoldan 650 liraya 10 tane almıştım pepsi indirimi mi ne vardı birleşiyordu indirimler trendyolda sene 2014 ya da 2015 ti

• Amazon.de den 160 liraya Sharp marka 800w almistim. Migrodalga candır. ama bi 400 lirada vermem.

• Bunlar ne ara 400 lere çıktı. 100 liraya almıştım sonra bir ara 200 olmuşlardı, şimdi iyice uçmuşlar.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Siz bir de telve makineleri gorun, ikili plastik cezve olanlar 750-800.

Bende samsungun mikrodalgasi var, pisirme vs fonksiyonlu olan, geçen sene 320-330 gibiydi, su an 460-470. Bunu da kayinvalideye aldik. Vestel 330-340 bandinda, onu aldim ama arizali cikti, iade edip beko olani aldim. İhtiyaci olan icin piyasaya gore makul ama cokta ucuz degil tabi ki.

• 3 ay önce mikrodalga almak istediğimde fiyatları görünce şok oldum. Letgo'da 200 liraya 1 yıldan fazla garantisi devam eden bir Samsung buldum. Pazarlıkla 170'e aldım. Artık lazım olan bütün ev eşyalarını garantisi devam eden 2. el olarak almayı düşünüyorum. Yazıklar olsun bu hallere düşürenlere.
  • Ge83x i 350 liraya almıştım şimdi bakayım dedim 600 olmuş. Allah ev kuranlara yardım etsin.

• Samsung almıştım 349 Tl 1 hafta önce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.