Şimdi Ara

Aras Kargo çalışanının kargoyu eve çıkarmaması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
2
Favori
51.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar tembel insan olmaz, ne bu inat, in aşşağıya al çık evine mübarek!O adam herkesin ayağına götürecekse ürünleri nasıl yetiştirecek, ağır olur bir el at dersin insanlık namına taşırsınız birlikte o ayrı konu ama böyle olsa bile alışverişteki anlaşmaya göre kata çıkarma yapılır, o adam buna mecbur değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

Bu kadar tembel insan olmaz, ne bu inat, in aşşağıya al çık evine mübarek!O adam herkesin ayağına götürecekse ürünleri nasıl yetiştirecek, ağır olur bir el at dersin insanlık namına taşırsınız birlikte o ayrı konu ama böyle olsa bile alışverişteki anlaşmaya göre kata çıkarma yapılır, o adam buna mecbur değil

Ben tembel değilim, inatçı da değilim.

Herkes görevini yapsın istiyorum sadece.

Nasıl yetiştireceği benim sorunum değil. Yetişmiyorsa, kargo şirketi yeni çalışan istihdam etsin.

Siz bir kasaptan kuşbaşı et almak isteyince, görevli "Abi, yoğunum çok iş var; sen al şu koca eti evinde doğra" derse, siz hayır bu sizin göreviniz deyince tembel ve inatçı mı olacaksınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav bu aras kargo ayrancıda kötü adamlar kargomu daha getirmedi sabahran ankaraya gelmiş ama şubeye göndermemişler artık ürünler aras kargo ile gelcekse tercih etmiyorum bu nedir ya hep problem

• Aras kargo değilde en iyisi ptt mümkün olduğunca ptt kullanın .d

• yurtiçini geçemezler en azından kapıya bırakıyolarmış
    yurtiçi hiç gelmeden geldik evde yoktunuz diyor
  • ağırsa 2 kişi çok ağırsa 3-4 kişi gönderecekler eşek gibi
  • hocam ben önüme ne gelirse ona kargo veriyorum yani çok önemsemiyorum.
  • Genelde kargo firmasının kalitesi firma bazlı değil şube bazlı oluyor Aras kargonun bulunduğum bölgedeki hizmeti Yurt içi kargodan çok daha iyi. Yukarı çıkartmama olayına gelince sanırım 25 kg ve desi üzerinde böyle bir kuralları var ama bu tüm firmalarda var bu kurala uyup uymama olayıda şube bazlı oluyor
  • valla bulundupun yere göre değişiyo. ben hb dadan tonla alışveriş yapıyorum . 10 15 tane farklı mesela hepsini farklı kargolara veiyolar. hepsi süper çalışıyo. bi telefonu açmıyolar. ondada haklılar. herkez arıyo kargom nerde. ulen elinde kağıt var gir inte bak gelmişmi gelmemişmi mesala bugun kargom geldi gittim bayiye erken alayım diye dağıtıma çıkmış aradım taşıyan adamı buluştuk gittim mototrla yanına aldım vs vs .
  • Bizim burda da Yurtiçi kargo kötü...şubelerindeki çalışanların suratından düşen bin parça.Aras kargo ile gönderi yapıyorum bende. Şimdilik iyi ...Yine kargolar kötünün iyisi..onlarada hak vermek lazım...Sabahtan akşama sürekli dağıtımdalar...Ambarlarla çalışında görün teslimat nasıl olur.

adam bir kere arıyor .cevap çıkmazsa hiç getirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 14 Şubat 2017; 13:3:28 >
  • Aras kargo İstanbul içerisinde 5 iş gününde şikayet sayesinde teslimat yapabildi. O da kapıda terbiyesizce şikayet etmeye ne gerek var diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

kargom gecikti aradım şubeyi; kuryenin numarasını verdiler
    aradım kuryeyi; abi xx kişisine teslim ettim dedi
    dedim yok bizde oyle biri, sen nereye teslim ettin
    tarif etti, başka bir yer.
    yanlış yere teslim etmişssiniz dedim
    oda bana

SİZ ÇALIŞTIĞINIZ YERİN ADINI BİLMİYORSUNUZ

dedi!!!!

Ürün neydi hocam? Geri alabildiniz mi?

• valla ben kuzu kuzu getirtiyorum. getirmezlerse almiyorum geri iade oluyor. keyfleri bilir. guya sokakta calisma var giremedik bahanesi ile geltirilmeyen kargoyu aksam 21.00 getirtim kapima aras kargoydu.

• kargocu senin uşağın değil ne atarlanıyorsun? sen 30sn taşıyacaksın o saatlerce taşımış az akıllı olun...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.adamlar km uzaklıktaki ürününü kapıya kadar getirmiş.sen zahmet edip yerinden kalkamıyorsun.rezillik ya kendine hamal aramış. parayı vermiş ya dünya onun sanmış.nefret ediyorum böyle insanlardan. böyle insanlar kara listeye alınıp ürün satmayacaksın gisip kendisi alacak taşayıyacak
  • Bayi ile alakalı sanırım.
    Bizim ağır da olsa kapıya getiriyorlar.
    Bir keresinde, 2 kere aramışlar duymamışım, avlu kapısı kilitli kalmış, atlayıp içeri girip zile bastılar, ulaşamıyoruz buyrun kargonuz diye.
  • zupper79 Z kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şeyi diyorum zaten. Ülkede genel olarak iş ahlakı konusunda sıkıntı var. İşin neyse onu düzgün yapacaksın kural bu. Her meslek grubunda aynı sıkıntı var. Sonuçta acenteyi kandıran şirket de iş ahlakını bozmuş oluyor.

Sen kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun onu anlamadım.

• 5 Kg'lık kedi mamasını bile çıkarmak istemiyorlar. Üstelik giriş katı 5-6 merdiven var...
    Aras kargo yetkilileri okusun bu konuyu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene çamaşır makinesi ve ankastre set almıştık. Ev 2. kat. Asansör de yok. Eşyaları getirdikleri sırada ben de şehir dışındaydım. Evde kayınvalide ve hanım var. Yurtiçi Kargocu aradı, aşağıda teslim edeceğiz diye. Ben şehir dışındayım siz eve çıkarın ben taşıma parasını vereyim dedim. Adam kabul etti. 2 kişi eşyaları çıkartmışlar. Hanım 50 tl. vermiş. Ekstra para verirseniz çıkarıyorlar.
  • Balıkesir Aras kargo da kötü. Hiçbir zaman eve getirmezler. Dağıtıcı araç şurada telefonu numarasını verelim buluşup teslim alın derler. Mümkünse Ups yoksa yurtiçi tercih ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.