Şimdi Ara

aranızda depresyona giren ve ilaç kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • proteo (1 mesaj) recep41 (1 mesaj) _vanilin_ (1 mesaj) çaaari (1 mesaj) feat (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> aranızda depresyona giren ve ilaç kullanan varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    261 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    allah kimseyi böyle bir duruma sokmasın ama yaşadıklarınızı ve başlangıç nedenini öğrenebilirmiyim.
    payşalım için teşekür.

|
    |
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj
    var tabii ama baslangic nedenini sorman brz garip olmus sanki
    ben sölemek istemem sahsen
    |
    |
  • Binbaşı
    1623 Mesaj
    sakinleştirici vermişti ama bi işe yaramamıştı içmediğimden sanırım

başlangıç nedenini öğrenmek sana ne katacak yalnız onu anlamadım ben
    |
    |
  • Yüzbaşı
    431 Mesaj
    depresyon gercekten cagımızın hastalıgı..yapılan bir araştırmaya gore her 4 kadından 1 i ve her 10 erkekten 1 kişi depresyona yakalanıyormuş..
    |
    |
  • Yarbay
    2982 Mesaj
    Olmayan yaşamayan var mı diye sormalı aslın da
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Depresyon nedeni ortadan kalkarsa zaman içerisind düzeliyor. Kronik depresyon değilse aslında ilaç kullanmakta çözüm değil.İbadet yapmak çok rahatlatıyor insanı.İnancı kuvvetli olmayan insanlar yoga yaparak rahatlamaya çalışıyorlar.
    Hiçbirşeye canınızı sıkmayın bütün hastalıklar stresten oluyor.Sağlığımız önemli. Mutlaka, elimizde olmadan yaşadığız sıkıntılar vardır hayatta ama bir çıkış yolu vardır.O anda elimizden tutan gerçek bir dostumuz varsa çok şanslıyız demektir.
    |
    |
  • Yarbay
    2344 Mesaj
    Sınav stresinden ve hayat şartlarından ötürü olsa gerek bir takım ruhsal bozukluklar yaşamıştım 2 sene önce. Psikoloğa gitmiştim, antidepresan ilaçlar kullanmıştım o zamanlar. Şu an iyiyim Allah'a şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feat -- 6 Haziran 2007; 20:07:31 >
    |
    |
  • Teğmen
    234 Mesaj
    Türkiye de hatta böyle bir dünyada yaşayıpta hiç depresyona girmeyen yoktur herhalde..
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    bende geçen sene çok kötüydüm.bazı sorunlar yaşadım.psikolog ve antidepresan ilaç sayesinde sağlığıma kavuştum.sorununu bilipde engelleyememek çok kötü birşey ya.

şuan birço kinsan depresyonda fakat ya kabullenmek istemiyor kimse yada bilmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep41 -- 7 Haziran 2007; 1:34:33 >
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    En önemlisi ilaçlarınızı asla doktorunuzdan habersiz kesmemektir. Bir çok hasta kendini iyi hisseder etmez ilaçlara son verme hatasına düşmektedir. Bu çok çok yanlıştır.
    |
    |
  • Yarbay
    2282 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: dersu uzala

En önemlisi ilaçlarınızı asla doktorunuzdan habersiz kesmemektir. Bir çok hasta kendini iyi hisseder etmez ilaçlara son verme hatasına düşmektedir. Bu çok çok yanlıştır.

anti-depresanlar bir ande bitirilirse çekilme reaksiyonu denilen olayla karşılaşılır bu yüzden doktorun da tavsiye edeceği üzere azaltılarak kesilmelidir..
    |
    |
  • Yarbay
    2216 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: dersu uzala

DOSTUM ÇOK DORU SÖYLÜYORSUN İLAÇLARI KESMEK EN BÜYÜK TEHLİKE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 8 Haziran 2007; 10:58:22 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.