Şimdi Ara

Aramızda Ordu/Ünye, Fatsa'lılar var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba aramızda Ünye, Fatsalılar var mı? Kiralar, yemek gibi yaşam standartları nasıl? Dışarıdan gelenlere karşı bir önyargı var mı şehir genelinde?

• orduluyum. bugüne kadar hiç öyle ters bir olaya rastlamadım. genel olarak karadenizin daha modern şehirlerinden biri ordu. yemek vs gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

orduluyum. bugüne kadar hiç öyle ters bir olaya rastlamadım. genel olarak karadenizin daha modern şehirlerinden biri ordu. yemek vs gayet iyi.
    PM attım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

orduluyum. bugüne kadar hiç öyle ters bir olaya rastlamadım. genel olarak karadenizin daha modern şehirlerinden biri ordu. yemek vs gayet iyi.
    Karadenizde dışarıdan gelenlere ön mü yargı yok hadi canım.Sen karadenizde yaşadığına eminmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orduya özel konuşuyorum. ordu merkezde böyle bir durum yok.
  • Istanbul'da büyüdüm şuanda Ordu'da memurum genel olarak iyi insanları var diyebiliriz, yemek kültürü ortalama diyelim en çok yahnisini sevdim ben, ön yargılı olduklarını düşünmüyorum aksine misafirperverler, Ordu merkez düzenli baya 1 hafta dolaş çözersin zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ünye'de doğup büyüdüm ama aslen Artvinliyim. Kimse bana ayrımcılık falan yapmadı. Kiralar vb. gibi giderler yüksek değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.