Şimdi Ara

Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe}

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://store.steampowered.com/app/1158370/Aragami_2

Official Reveal Trailer - Official Developer Gameplay

Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe}IGNyoutube
    Take control of the assassin Aragami once more in a new sequel featuring more stealth action with the help of your clan. Thanks for checking out Gamescom 2020 on IGN. Be sure to visit IGN from August 27th through August 30th for the daily Gamescom 2020 stream to check out shows like Gamescom Opening Night Live, Gamescom Awesome Indies, Gamescom Cosplay Contest, and Gamescom Best of show. And for Gamescom 2020 highlights, IGN will have them all. Throughout Gamescom2020,  we’ll be dropping new Gamescom announcements, Gamescom reveals, and Gamescom trailers you don’t want to miss. #ign #gamescom
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DHMvotSyvHKc&q=EgQuLZpEGKjw7YkGIhB95MaT3ew5OXWBmqqTT_icMgFy
    Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe}IGNyoutube
    The developers of Aragami 2 walk you through some of the new features in their stealth-action sequel. #IGN #Gaming
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D75f75JW7Fy4&q=EgQuLZpEGKjw7YkGIhD4D88BhQXrcMLOCIL3mhVTMgFy

Lince Works'ün yayıncılığını ve geliştiriciliğini yaptığı Aragami 2, ilk oyundan aşina olduğumuz gölgeleri kontrol etme ve bunları kullanarak gizlilik odaklı bir oynanış oluşturma konusunda daha geniş olma iddiasında. Öyle ki ilk oyuna nazaran bu sefer Aragami 2 de daha geniş alanlar ve aktif bir savaş sistemi eklenmiş. Co-op oynanışa da önem veren Aragami 2 geliştiricileri bu yönden de bölüm tasarımlarını oldukça geniş tuttuğunu söylüyorlar. Pek tabi ki tek başınıza da bu bölümleri oynayabiliyorsunuz.

Aragami 2, 17 Eylül 2021 de Türkçe altyazı ve arayüz ile çıkacak ve ilk günden Xbox Game Pass'e de gelecek.

Aragami 2 çıkışını gerçekleştirdi ve Metacritic den 65, Opencritic den 64 aldı.

Merlinin Kazanı - 78

Wccftech - 75

Jeuxvideo.com - 70

PC Invasion - 55

IGN - 50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 12 Haziran 2022; 23:19:36 >

• İlk oyun fena değildi. Gamepass ile deneyeceğim
  • Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe}IGNyoutube
    The sequel to Aragami, Aragami 2 is a third-person stealth game where you play as an assassin with power over the shadows. As one of the last of your kin, you must fight off invading armies to protect what remains of your people. #IGN #Aragami2
    https://www.youtube.com/watch?v=d8_jGVN9Tew
  • Aragami 2 an itibari ile Game Pass de önyüklemeye açılmış durumda  

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Steam de açılmamış daha Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe} .

• Oyunu hadesi bitirdikten sonra oynamayı düşünüyorum biraz inceleme yaptım bugün ana sayfa haberinde görünce.

Gizliliği seven insanlar bunuda sevicektir diye düşünüyorum.Beğendim diyebilirim ama nedense oyunun ismi hiç hoşuma gitmedi:)

• Oyunun ilk incelemeleri düştü ve Metacritic den 71, Opencritic den ise 75 puanla açılış yaptı.

• Ortalama bir oyun olacağı belliydi.Gamepass'tan oynar bitiririz.Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe} 

• Ön yükleme açılmadı steamde
  • arman09 kullanıcısına yanıt

Steam'de toplam indirme boyutu 30 GB ve altında olan oyunlar için ön yükleme yapılmıyor.Bu oyununda boyutu düşük olduğu için erişime açıldığında indirilebilir olur.Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe} 

• Oyunun bazı hataları var ve bu nedenle güncelleme beklemek gerekiyor.Örneğin oyunun ilk aşamasında bir hata var ve bu karakterin havada asılı kalmasına neden oluyor.Eğer bir düşmanı öldürdükten sonra gizlemek için bir yere taşırsanız bu sırada bug oluyor ve karakter havada asılı kalıyor.Geliştirici farkındaymış ama böyle hataları gözden kaçırarak nasıl oyunu çıkarıyorlar anlamak mümkün değil.Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe} 

• Oyunun prologue ve sonraki iki görevini tamamladım ve açıkçası bayıldım. Özellikle gizlilik oyunu sevdalısıysanız kaçırmayın. İlk oyunda özellikle gizlilik açısından güzeldi ama Aragami 2 de karakter daha atik ve oyun da daha hızlısınız. Bu da oyunu aşırı derecede güzelleştirmiş. Ayrıca oyuna savaş mekanikleri de eklenmiş ama çok iyi olduğunu söyleyemem. Oyun beni ona zorlamadıkça da savaşa başvurmayı zerre düşünmüyorum. Ayrıca öyle oyun kıran buglara da rastlamadım. Özellikle Terminatör hocamın dediği durumu oyunda görmek adına sürekli gizlilikle ve düşman cesetlerini çalılara saklayarak gittim ama öyle havada asılı kalma vs durumu olmadı. Ya hemen bir hotfix yayınladılar ya da sistemden sisteme göre de değişiyor olabilir. Oyunun PC kısmında ki metası baya 66'lara kadar düşmüş hani bu beni baya üzdü ama şimdilik ilk iki saatte gördüğüm baya güzel olduğu. Game Pass'i olanlar kaçırmasın.

Edit: Ayrıca oyunun optimizasyonu da baya iyi ve yükleme süreleri de tam da böyle bir oyundan beklediğim gibi 2-4 saniye gibi sürelere sahip yani çok çok iyi. Benim gibi ilk oyunu sevenler bununda hastası olacak gibi ki Steam de ki fiyatını da hak ediyor gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 17 Eylül 2021; 22:55:57 >

Oyunun geliştiricisi bilinen sorunlar arasında yer vermiş hocam yani sistemsel bir durum değil size denk gelmemiş olabilir. 

List of Known Issues

Player stuck in vault loop when vaulting just after grabbing a body.  

Parry failing to trigger while staggered or blocking enemy attacks.  

Enemies can block shurikens / kunais even when unaware of the player position.  

Player can throw corpses through walls.  

Unconscious enemies dying when being dropped to the floor from low heights while grabbed. 

Player can glitch through player house early in the story. 

Enemy fire area attacks bounding box hitting players jumping. 

Target Lock targetting enemies very far away from the character and/or failing to target close enemies. 

Assassination targets and special objectives affecting player detection events, making it impossible to obtain certain medals like no kills / no detections.  

Player stuck in a fall pose when performing an aerial elimination.  

Multiple fixes to boss fights.  

Healing VFX shouldn't trigger when at full health

Bunlar bir sonraki güncellemede düzeltilecekler,bir bu kadarda üzerinde çalışılan hata bulunuyor.Kendi resmi kanallarında paylaştılar.Bahsettiğim sorunda ilk maddede yer alıyor.Oyuncu bir cesedi alıp atlama yaptığında bir döngüde kalması ve ilerleyememesi şeklinde gerçekleşiyor. 

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam tabi ki de vardır. Zaten benim yorumum dediğim gibi ilk 2 saate özel ki oyunda da açtıkça açılan bir yapı olduğu belli ondan bu tarz bugları normal karşılıyorum. Yine de ertelenen bir oyun için kötü bir etki de bırakıyor. Umarım oyun kıran buglar çok yoktur da çileden çıkartmaz. Ayrıca sizde denediniz mi yorumlarınız neler ilk bakış olarak?

Oyunu bu akşam oynadım.İlk oyunu öynamamıştım fakat ilk oyuna göre farklılıklar yapıldığını okudum.İlk iki saatlik sürede bende bir hata ile karşılaşmadım yinede oyunun nerde buga düşeceğini bildiğim için hataya düşmemeye çalışarak oynadım.Güzel oyun olmuş,karakterin hızı,yetenekleri ve oyunun bize lineerde olsa farklı ilerleyiş alternatifleri sunması iyi düşünülmüş fakat düşük bütçeli bir oyun olduğu özellikle animasyonlarda kendisini gösteriyor.Karakterlerin yüz ifadeleri yok,oyunun dokusu çok düşük çözünürlükte kalmış ve bu dönemin epey gerisinde görünüyor.Elbette grafik her şey değil ama biraz daha üzerine uğraşılabilirdi.Buna rağmen tamamen Türkçe olması ve Steam'deki uygun fiyatı nedeniyle GamePass'ta yer alsada geliştiriciye destek olmak adına Steam'den satın aldım.Oynanış olarak beğendim.Aragami 2 {PC ANA KONU} {Çıktı/2021} {Türkçe} 

• Oyunu 7.5 saat oynadıktan sonra aşırı sıkıcı olduğundan bıraktım. İlk iki saatte açılacak gibi duruyordu ama açılamadı üstelik oyunun özellikle oyuncuyu ödüllendirme konusunda büyük sıkıntıları var. Üstelik ilk oyunun aksine bu oyunda neredeyse hiç sinematik bir hikaye anlatımı vs olmaması da sıkıcı olmasında büyük etken oldu. Oynanışta ise çok zevkli ve ilk oyundan fersah fersah yukarıda ama işte iyi bir oynanış var yani ötesi yok. IGN, 5 verince çok şaşırmıştım ama haklılarmış. Böyle de olunca şahsen devam etme isteği uyandırmadı ama yine de Türkçe olması ve Steam de ki uygun fiyatı sayesinde de istek listeme attım uygun bir fiyata düşerse kesinlikle alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 20 Eylül 2021; 16:49:12 >

Aynen görevler tekrarlıyor gibi, beni de sıktı ama sonu nereye bağlanacak diye sıkıla sıkıla oynuyorum her an silebilirim belli olmaz 

Görev sonunda bulunabilir eşyalar diye yazı var bazen 3 bazen 2 tane gösteriyor ben bunları hiç bulamadım sadece altınlar var. Nerden çıkıyor bunlar?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Oyunlarda en nefret ettiğim olay bu. Hele ki toplaman bir işe yaramıyorsa daha da saçma bir durum oluşuyor. Oyun süresini uzatmaktan başka bir işe yaramıyorlar genelde. Bu oyunda bir işlevi var mı bilmiyorum.

• Stealth açlığımı gidermek için gamepass ten indirdim fakat suikast sistemini çözemedim. ben mi tutorial kısmını atladım yoksa beceremiyor muyum bilmiyorum. düşmanların üzerine atlayarak veya arkasından yaklaşarak bir türlü öldüremiyorum :/ var mı önerisi olan?

• takami59 kullanıcısına yanıt

Yeni başladığımız kısım tutorial oluyor aslında. Suikast yapmak istediğin düşmanın yanına gizlice yaklaşınca üzerinde alevli daire çıkıyor ve 2 seçenek sunuluyor bayıltma/öldürme hangisini istiyorsan ilgili tuşa basıyorsun. Ellerinde alev topu olan gözcülere ninja yıldızı fırlatarak işini bitirebiliyorsun, zırhlı olanlarda bu pek işe yaramıyor bir kaç tane atmak gerekiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.