Şimdi Ara

Aracınıza hangi marka filtre setini alıyorsunuz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
178
Cevap
6
Favori
100.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada çok fazla çakma Mann taklit ürün Var alacak arkadaşların dikkatine

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Ne zaman ve kaç km oldu kullanalı.Bende bu bakımda filtrondan yöne kullandım seçimimi ama umarım sıkıntı yaratmaz.

Alıntıları Göster

Hocam ben sadece hava ve polen filtresini kullanıyorum son 4 bakımdır yaklaşık 45bin km dir. Çok memnunum. Polonya üretimi. Çok kaliteli olduğu zaten ele alınca belli oluyo. Zaten Mann firmasının Filtron. Fiyatları uygundu ama son zamanlarda bilinirliği arttıkça fiyatıda artıyo Aracınıza hangi marka filtre setini alıyorsunuz? 

Mazot filtresi olarak Purflux kullanırım hep. Yağ filtresi ford otosan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 23 Şubat 2021; 21:8:1 >

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Otosan marka hiçbir ürünü kullanmıyorum, yerli bi firmaya ürettiriyolar onun yerine daha pahalıda olsa tüm filtre serini filtremarketim.comdan mann tercih ediyorum
  • 4. Keredir silecek sepetinden bosch marka alıyorum. Kalitesi iyi.

https://urun.n11.com/filtre-setleri/citroen-c4-16-e-hdi-bosch-filtre-bakim-seti-2011-2015-P124201050

• quote:

Orijinalden alıntı: filtrepazarı

Bu mesaj silindi.

Fiyatlarınız aşırı pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 1 Mart 2021; 10:27:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filtrepazarı

Bu mesaj silindi.

Eyvallah. Ama geçen hafta filtre marketim'den satın almıştım. aldığım ürünleri size yazayım, fiyatınızı bana özel mesajla bildirin, fiyatınız uygun olursa yeğenimin Kia Ceed aracı için gerekli filtre setini sizden temin ederim.

Aracınıza hangi marka filtre setini alıyorsunuz?
  • Oto yedek parca sektorunde calısıyorum

vw scirocco aracım var Filtre MANN Yag Liqui Moly den baska marka yag sokmam arabama.

• Faydalı konu, takip etmekte yarar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlarda mann alıyordum. 120 lira olmuş. Onun yerine aynı paraya 3 tane filtron alıp 3 - 4 bin km de değiştiriyorum.

• RedRocco34 kullanıcısına yanıt

ya hoca alo parcada calısıyorum demişsinde sizin sitenin arama kısmı ne kadar dandık ya 3 tane arabam vardı 3nünde motor kw bilgilerini yanlış gösteriyordu hala yanlış gösteriyor

her yerde 85kw 115hp geçen 1.6 tdi 2019 leon sizde 81 kw gorunuyor oda filtre setleriniz felan hak getire ya ürün yok ya farklı markalar var özellikle mann konusunda eksıksınız bi ayar çekin yahu

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Aloparcadan ayrılalı 6 7 ay oldu borusan bmw'de calısıyorum suan. Aloparca umrumda degil artık anlayacagınız :)

• hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: RedRocco34

Aloparcadan ayrılalı 6 7 ay oldu borusan bmw'de calısıyorum suan. Aloparca umrumda degil artık anlayacagınız :)

Merhaba, seninle bu konuda tanışmıştık aloparçadan sipariş verirken telde konuşmuştuk hatta. Mazot Yağ karbonlu hava filtresi lazım. Senin eski işyerinde bu üçü Mahle(sen vermiştin linkleri) 240 tl. Burda gördüğüm filtremarketim.com da Mann marka 175 tl. Anladığım kadarıyla o sitede güvenli dimi? Hangisini tavsiye edersin Caddy trendline 2012 model aracım için. Birde son bakımda 14 bin km sonra gel demişti usta. Tam 1sene oldu ama ben ancak 8 bin km yol yaptım. Castrol edge 5w30 ll kullanıyorum. Km dolmasını bekleyeyim mi? Yoksa ne zaman Yağ filtre değişimi tavsiye edersin?

• Sagiroda S kullanıcısına yanıt
    O siteden 3 yıldır filan sürekli alışveriş yaparım filtreler orjinal.

Ek olarak ana sayfalarında hakkımızda kısmında mann resmi distrübütörü oldukları yazıyordu onu kaldırmışlar mann ile anlaşmaları mı bitti bilmiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.