Şimdi Ara

Aracımla kaza yaptım pert vermediler yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm 27 Ağustos'ta kaza yaptım şuç tamamen bende aracımı fiat bayine çektirdim ve incelemelerin sonucunda aracımda 23500 lira bir hasar çıktı aracıma pert vermediler ve allianz şirketi yapılmasını teklif etti ne yapmam gerekli.

Aracım fiat egea 1.6 etorg benzinli otomatik vites urban paketi aracın şuanki sıfır fiyatı 75 bin lira ben aracı 2016 yılında 63 bin liraya aldım.
    Aracımla kaza yaptım pert vermediler yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusufmertaydn -- 13 Eylül 2017; 1:29:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun ,

Araç bedelinizin %40 ve Üzerinden fazla onarım masrafı olursa genelde şirketler Pert kararı alır.

Öncelikle durumunuz belirttiğim koşulu taşıyor mudur bunu öğrenmelisiniz

Ardından kaskonuzu yapan acenteniz İle görüşerek sizin yerinize pazarlık etmesini sağlamalısınız.

Dışarıdan ücretli destek verecek kişilere ödeme yapmamızı kesinlikle önermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle çok geçmiş olsun, acentenizle iletişime geçerek aracınızın perte ayrılması konusunda düşüncelerinizi paylaşmanızı öneririm. Aracınızın onarım ücreti, hasar almış olduğu bölge ve bir çok sebep aracınızın perte ayrılmasını sağlayabilir. Pert süreci ve pazarlığı uzmanlık isteyen bir dönemdir acentenizin konuyla ilgili yardımcı olabileceğine inanmaktayım.

• Merhaba,

en kötü aracı yaptırmadan bu şekilde hasarlı teslim alırsınız 23.500 TL'yi elden alırsınız hocam vs vs.
    farklı yolları var özelden numaramı yazayım arayın yönlendireyim sizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.