Şimdi Ara

Aracımın Ekranı çalındı... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
4
Favori
29.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mal gibi ülke.. Adalet işlemezse başımıza her halt gelir.
  • vay şerefsizler vayyy bu işi yaparken yakalayacaksın polise vermeden ağzını burnunu kıracaksın...
  • Türkiye'de araç fiyatları çok pahalı.Kaç bin liralık araçları sokakta bırakıyoruz.ne zorluklarla aldığımız araçlar belki bi kaç dakikada uçup gidebiliyor.Düşününce ister istemez tırsıyor insan. Sağolsun ülkemizde de kolay para kazanma peşinde koşan adam çok.Alın terini hak hukuku düşünmeyen çok.Asıl buna üzülüyorum.Ve bunlara yaptırım olmayınca elini kolunu sallayarak soyuyorlar işte çok yazık.Bunun bi tık ilerisi herkes başının çaresine baksın olur.Doğal olarak insanlarda keriz değil adaletlerini kendileri sağlamaya çalışacaklar.Hiç hoş durumlar ortaya çıkmaz.İnşallah devlet bu konularda önlemini alır. Yoksa bize araç lüks.Bünyemize ağır geliyor heralde
  • çok teşekkür ederim herkese, maalesef alarm yok araçta, soran arkadaşlar için.
  • Geçmiş olsun. Çalanın muhakkak yüzlerce dosyası vardır. Yakalansa bi dosya fazlası olur sonra çalmaya devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayalet göstergesi ne bro. ghost buster mısın ?
  • bireysel silahlanma şart olmalı artık
  • Birkaç kez böyle bir muhabbete denk geldim ve anlam verememiştim. Hatta borusan servisinde sırf bu problemden dolayı 5-10 tane aracın daha aynı gün geldiğini duymuştum. Daha hiç bmw aracı soyulan kişilerin içinden cüzdan, çanta vs çalındığını duymadım.
    Bu da geçen zamanlarda arkadaşın başına gelen olayın linki Sıfır 5.20min Camını Patlatıp Direksiyon ve Göstergeyi Çaldılar

Dünyanın çivisi çoktan çıkmış, haberimiz yok..
  • Geçmiş olsun. Şimdi sahibindencom’da urunler. Kim biler kime gidecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Terörle mücadele eden polislerimiz haricinde diğerleri ne işe yarıyor çok merak ediyorum. Koca istanbulda trafik polisi göremiyoruz. Evin kapısı zorlanıyor adam gelene kadar 2 saat geçiyor. Adamın arabası ne hale gelmiş gelmesi 2 saat. Bu polislerin görevi vatandaşa ceza kitleyip hükümete ek kaynak açmak mıdır?

• Aynisi başımıza geldi neyseki kaskodan hallettiler. Adamlar bu işin ticaretini yapmış. Biraz araştırsam kendi nbt mi bulucam nette olur iş degil ..

• Cok gecmis olsun. Bende zamaninda motosikletin anahtariyla birlikte kontak acik olarak unutmustum. Sansima dondugumde motor yerindeydi. o gun bu gundur motosikleti 5 ayri kilitle tutuyorum. yakinda millrt arabalarin camina parmaklik yaptirirsa sasirmam en iyisi komple zirh takmak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Organize suç şebekesi işi gibi görünüyor. Gerekli mercilere şikayet ederek çetenin çökertilmesi için farkındalık oluşturulması lazım.

• Üzüldüm bende valla aynı markaya biniyoruz

Geçmiş olsun

• Vay arkadas Istanbul resmen teksasa dönmüş artik neler görüyoruz ..

Çok gecmiş olsun kardeş , bende 20 binlik palio var bulundugum ilcede mp3 calari calmasinlar diye dikkat ederim 100 liralik dandik bisey =) yani demek ben istanbulda olsam benim arabayi bu serefsizler kucaklayip götürecekler yada parçalara ayırıp ellerinde taşıyarak uçuracaklarmis yuh be memleket ne hale geldi..Şunu bu arabada yaşasam napardim bilemedim gerçekten yazık

• Yuh arabayı komple götürselermiş bari. Birde hava yastığını neden bırakmışlar onu anlamadım. Zaman yetmedi heralde

Birde işin kötü yani bu parçaları sökmeyi bu kadar iyi bilmeleri ve hızlı yapabilmeleri. Bu oçlar bmw servisinde falan çalışmış heralde ve ilk defa yapmıyorlar belliki. Ve muhtemelen uzaktan izliyorlardır. Çetedir bunlar. Siz gittikten sonra hemen işe koyulmuşlardır ve hatta peşinize birini bile takmuş olabilrler dönüşünüzü bilmek için.

Herşeyi geçtim araba falan neysede. Can güvenliğimiz yok. Bu adamlar bu gün arabaya yarın bize saldırır. Aç köpekler çünkü bunlar.

Ülke polisin otoritesi bir korkuluk kadar. Hiçbir kural uygulanmıyor. Vahşi batıdayız

Geçmiş olsun. Gerçekten benim bile tepem attı.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Yuh arabayı komple götürselermiş bari. Birde hava yastığını neden bırakmışlar onu anlamadım. Zaman yetmedi heralde

Birde işin kötü yani bu parçaları sökmeyi bu kadar iyi bilmeleri ve hızlı yapabilmeleri. Bu oçlar bmw servisinde falan çalışmış heralde ve ilk defa yapmıyorlar belliki. Ve muhtemelen uzaktan izliyorlardır. Çetedir bunlar. Siz gittikten sonra hemen işe koyulmuşlardır ve hatta peşinize birini bile takmuş olabilrler dönüşünüzü bilmek için.

Herşeyi geçtim araba falan neysede. Can güvenliğimiz yok. Bu adamlar bu gün arabaya yarın bize saldırır. Aç köpekler çünkü bunlar.

Ülke polisin otoritesi bir korkuluk kadar. Hiçbir kural uygulanmıyor. Vahşi batıdayız

Geçmiş olsun. Gerçekten benim bile tepem attı.

Aracımın Ekranı çalındı...
    Aracımın Ekranı çalındı...

• Instagramda goruyoruz,yeni nesil ekran,hayalet gostergeler satiyorlar. Kaynagi bu hirsizliklarniste :)

• Bunlari yakalamak cok kolay aslinda.. Hirsizlar malum site uzerinden satisa cikartacaklardir parcalari.. ya da sattiklari kisiler parcalari bi sekilde ellerinden cikartacaklar. Ordan yola cikilarak yakalanabilir..

Gecmis olsun hocam.
  • Bahçeşehir de oturuyorum. Dediğiniz yeri biliyorum. Öncelikle çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Can sıkıcı bir durum.

Maalesef bu suçun cezası yok. 100 sabıkası da olsa ceza almıyorlar. Bizim arabamızı, dükkanın kapısını kırarak içeri girdikten sonra anahtarı alıp çalmışlardı. Kendi çabalarımızla arabamamızı bulup 4 hırsızdan 1 tanesıni polise yakalatmıştık. 36 suçtan sabıka ve bu sabıkaların arasında cocugunu döverek öldürme suçları vardı.

Neyse arabayı teslim aldık. Tutuklanmış cezasını çekiyorduk diye düşünürken 3 ay sonra mahkemeye gittigimde. Sadece hakimle biz vardık. 3 gün sonra serbest kalmış. Duvardaki Adalet yazsısı çok havslıydı hakim beyin arkasındaki

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.