Şimdi Ara

Aracimi Sabah Ilk Calistirdigimda Cikan Garip Ses Yardim (VIDEOLU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008 dizel otomatik bmw e92 coupe 3.20D aracimi sabah ilk calistirdigim bazen 10 dakika boyunca falan bu ses oluyor 10 dakika sonra falan ses geciyor sebebi ney olabilir ? Arac 160.000 km de Assagidaki youtube linkinden izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/CQ6C0pRWUzU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yengec1907 -- 6 Temmuz 2017; 19:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukari

• Cevap yokmu koskoca formda anlayamadim?

• Sanki kayıştan kaynaklı bi ses gibi ama

• Şu meşhur triger problemi olmasın?
  • Araç kaç binde şarj dinemosunun bilyesine benziyor yanlız bir altta bir üstte 2 bilye vardır. klimayı çalıştırdığında ses artıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbfatih

Araç kaç binde şarj dinemosunun bilyesine benziyor yanlız bir altta bir üstte 2 bilye vardır. klimayı çalıştırdığında ses artıyor mu ?

Hocam sadece sabah ilk calistirdigimda oldugu icin klima ile kontrol edemedim gun icerisinde olmuyor birdaha 160 binde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yengec1907 -- 8 Temmuz 2017; 11:57:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

Sanki kayıştan kaynaklı bi ses gibi ama

Hocam internetten 3.20d triger zinciri sesini dinledim buna hic benzemiyor anlayamadim bende

• Yukari

• Yokmu hic yardim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

Araç kaç binde şarj dinemosunun bilyesine benziyor yanlız bir altta bir üstte 2 bilye vardır. klimayı çalıştırdığında ses artıyor mu ?

Hocam sadece sabah ilk calistirdigimda oldugu icin klima ile kontrol edemedim gun icerisinde olmuyor birdaha 160 binde

aynı sorun bende de oldu özellikle soğuk havalarda, şarş dinemsunun 2 bilyesini değiştirin, triger değiştirirken alttaki değişir ama üstekini hiç değiştirmezler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

aynı sorun bende de oldu özellikle soğuk havalarda, şarş dinemsunun 2 bilyesini değiştirin, triger değiştirirken alttaki değişir ama üstekini hiç değiştirmezler

Ne kadara yaptirdiniz hocam tesekkurler cevap icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.