Şimdi Ara

aracima dolu vurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • I20 hyundai dolu gocukleri oluştu Alanyadayim kaskoyu mu bozdursam yoksa kendi cebimden mi odesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ,

Öncelikle geçmiş olsun.

Dolu hasarı için RS firması mini onarım haklarınızı kullanarak güzel bir onarım yapıyor.

Mini onarım Ve bir miktar para ödeyerek işlem yaptırmanız sizin için en avantajlısı olur. Tabi burada şirket ve acente önemli. Acente mini onarıma dahil olmasıniçin gerekirse mini onarım servisini aramalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanokano K kullanıcısına yanıt
    Kasko hangi şirketten?

Acenteniz ile iletişime geçiniz, Auto king kuvvetle ihtimal boyasız düzeltecektir öncelikle ne kadar onarım masrafı çıkıyor,
    önce bunları öğrenip ondan sonra karar vermeniz daha mantıklı.
  • mini onarim yaptırabilirsin tümden değiştirmeye gerek yok bence
  • Umarım yazılarım çıkar, son bir kaç paylaşımda yazılarım çıkmıyordu.
    Dolu vuran araçlar çok fazla ama yaptırmayan insanlarda çok fazla. bazıları kaskoyu bozmak istemiyor bazıları masraf yapmak istemiyor. dolu düzeltme ile boya kaporta aynı fiyat (neredeyse) boyat sa boyalı diyecekler düzeltse çok masraf. ama arabaya öyle de binilmiyor portakal kabuğu gibi görüntüsü var. acaba insanlar neden işlem yapmıyor hala piyasada dolu vurmuş şekilde dolaşan binlerce araç var. benim gibi düşünen bazı firmalar konuyu işlemeye başlamış bile
    https://www.youtube.com/watch?v=5_tsdjLY4-o
  • ExpertisEgo kullanıcısına yanıt
    şöyle bir durum da var, ben doludan sonra RS'yi aradım, kaydımı alıp bana döneceklerini söylediler... aradan aylar geçti arayan soran yok... ben de kalktım RS'ye gittim işten izin alıp... orada direkt kaydımı alıp 10 gün sonrasına(bugüne) randevu verdiler... 2 iş günü sonra haber veririz muhtemelen, gelir alırsınız dediler...
    eğer izin almamış ve RS'ye gitmemiş olsaydım, benim araba bugün hala selülitli olarak yollarda olacaktı... yaptırmayanların bir kısmı bu şekilde boşa sıra bekliyor olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 27 Ekim 2017; 15:14:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.