Şimdi Ara

Aracım ne kadar eder? Tavsiyeniz üzerine ilanı düznleyeceğim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 Model 1.5 dCi 65 lik klimalı model.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-temiz-arayanlara-arac-617944506/detay

Sizce ilana nasıl güncelleme yapayım biraz acil satmam lazım, motoru vs hatasız desem yeri var ilk sahibinden aldık 2 sene önce.
    Aracım ne kadar eder? Tavsiyeniz üzerine ilanı düznleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş laf diye yazmayın bu modellere açta bak 22-23 e varsa getir alayım aynısını. Motoru düzgün ufak kazasından dolayı fotoğrafı olan kaza çamurluk kapı değişmesi bagaj eski sahibine arkadan çarpmışlar bagaj havuzu felan temiz düzeltme yok. Antepteki ölücü galericiler 24 verdi gelip alayım diye ben size kibarca düzeltme yapayım diye soruyorum siz laf diye yazıyorsunuz yine de teşekkür ederim. Hasar kaydı yok bu arada

Bu arabalar zaten gelişmiş ülke olsak trafikte olmayacak arabalar.
  • Takasa gidecekmiş gibi yap, üstüne 5 bin koy, sat. Ben 8 koydum ama benim araç biraz daha modelliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten acil ise km ve donanıma göre fiyatı yuksek
  • Tavanda niye boya var

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Tavanda niye boya var
    İlk sahibinin dediğine göre taş düşmüş çizip sekmiş sonucucuda kare şeklinde 30cm X 30cm kare olarak boyandı.

Fiyat çok demiş bi arkadaş da hasar kayıtlı full boyalı araçlara bu fiyatlar isteniyor ben pazarlık payı bırakarak bu fiyatı yazdım. 25.500 yazsam 23 olurmu diyecekler. Hasar kaydı yok olanı bire bir yazdım ki motoru çok şükür muazzam km yüksek olsada tam bakımlı araç.

• hocam arabanız maşallah 0hata. ne değişen ne boya ne tavanda boya. bence boyasız diye satın. hasar kaydını da bilmiyoruz. km zaten efsane

o arabanın edeceği 22-23 bin hayal kurmayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bennett.antony -- 31 Ekim 2018; 7:6:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennett.antony

hocam arabanız maşallah 0hata. ne değişen ne boya ne tavanda boya. bence boyasız diye satın. hasar kaydını da bilmiyoruz. km zaten efsane

o arabanın edeceği 22-23 bin hayal kurmayın lütfen
    Kardeş laf diye yazmayın bu modellere açta bak 22-23 e varsa getir alayım aynısını. Motoru düzgün ufak kazasından dolayı fotoğrafı olan kaza çamurluk kapı değişmesi bagaj eski sahibine arkadan çarpmışlar bagaj havuzu felan temiz düzeltme yok. Antepteki ölücü galericiler 24 verdi gelip alayım diye ben size kibarca düzeltme yapayım diye soruyorum siz laf diye yazıyorsunuz yine de teşekkür ederim. Hasar kaydı yok bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hauntedd -- 31 Ekim 2018; 14:27:38 >
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    şahsi algılamayın ama pazarlık payıyla fiyat koyunca bana saçma geliyor
    filtre uygulanınca aracınız gözükmüyor bile
    anlamadığım nokta şu; arabanın değeri 20 desek, 20'e ilana koy 20 verene sat.
    adam 25 den ilana koyuyor kimse aramıyor sormuyor, sonra 23 e düşüyor sonra 21 en son 19.5 a anlaşıyorlar satamadım diye
    pazarlık yok de, fiyatı neyse onu yaz. çok zor değil

edit; 2.el düzgün araç arıyorum çok dolmuşum :(
  • quote:

Km değil arabanın bakımlı binilmesi önemlidir dizel araçlarda
    3 parça değişen ve tavanın 30cm kare olarak köşesinde boya var

quote:

temiz araçtır.

quote:

Dizel, 237.500 km

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Kardeş laf diye yazmayın bu modellere açta bak 22-23 e varsa getir alayım aynısını. Motoru düzgün ufak kazasından dolayı fotoğrafı olan kaza çamurluk kapı değişmesi bagaj eski sahibine arkadan çarpmışlar bagaj havuzu felan temiz düzeltme yok. Antepteki ölücü galericiler 24 verdi gelip alayım diye ben size kibarca düzeltme yapayım diye soruyorum siz laf diye yazıyorsunuz yine de teşekkür ederim. Hasar kaydı yok bu arada

Alıntıları Göster
    Yorum yapan arkadaşa kızmaya gerek yok gerçekler acıdır ama doğrusu bu km çok yüksek 2.el dizel saatli bomba (enjektör,turbo vs...) ekstra boya değişen durumu konfor yol tutuş tip,malzeme falan filan her yönden sııntılı bir araç verdiğiiniz fiat yüksek galerici arkadaş insaflı fiat vermiş bence kızmak yok durum bu

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

quote:

Km değil arabanın bakımlı binilmesi önemlidir dizel araçlarda
    3 parça değişen ve tavanın 30cm kare olarak köşesinde boya var

quote:

temiz araçtır.

quote:

Dizel, 237.500 km

Dostum km düşürülmüş 150 binde arabaları almaya devam edin siz, ön takımı düzgün içinde çatırtı çuturtu olmayan parasına göre araba bu kadar oluyor bende keyif ala ala binmiyorum ama ülke gerçekleri efsane kasa almalıydım dimi bu paraya 1994 corolla felan.

• quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

şahsi algılamayın ama pazarlık payıyla fiyat koyunca bana saçma geliyor
    filtre uygulanınca aracınız gözükmüyor bile
    anlamadığım nokta şu; arabanın değeri 20 desek, 20'e ilana koy 20 verene sat.
    adam 25 den ilana koyuyor kimse aramıyor sormuyor, sonra 23 e düşüyor sonra 21 en son 19.5 a anlaşıyorlar satamadım diye
    pazarlık yok de, fiyatı neyse onu yaz. çok zor değil

edit; 2.el düzgün araç arıyorum çok dolmuşum :(
    Hocam fotoğrafta filtre yok Dslr makineyle çektim sadece fotoğrafları arabam gerçekten temiz emsallerine göre. Fiyat olarak gerçekten kafam karışık adam ebesi bellenmişe dünyaları yazmış ben buna 25.500 yazsam emin olun 22-23 diyip kendindilerine küfür ettirecek çok adam var.

Arabam düzgün olmasa ölücü galerici 24 vermez zaten ben insan gibi öneriye göre düzelteyim diye konu açtım fikir almak için ama arkadaşlar dalga geçer gibi konuşmaya devam ediyorlar :) şahsi algılamalık mevzu değil tabiki ama 22-23 e nerde var 2. Sahibinden motoru tertemiz olan çıt ses çıkmayan sembol?

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    sana keyifli sürüşler öyleyse..
    ben sadece ilandaki çelişkilere dikkat çektim

• Bana göre ilanda aşırı detay veren veya hiç detay vermeyen biraz şüphe uyandırıyor. Siz kıvamında detay vermişsiniz. Eziği, eksiği, değişenini vb belirtmek lazım. Sonuçta hem sizin için hem karşıdaki için zaman kaybı oluyor arayıp bunları sorması souşturması.

Bir de sadece bana mı öyle geliyor ama bebek koltuğu olan araçların hep sakin kullanıldığını ve temiz olduğunu düşünüyorum nedense
  • 24.000-25.000 gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

Bana göre ilanda aşırı detay veren veya hiç detay vermeyen biraz şüphe uyandırıyor. Siz kıvamında detay vermişsiniz. Eziği, eksiği, değişenini vb belirtmek lazım. Sonuçta hem sizin için hem karşıdaki için zaman kaybı oluyor arayıp bunları sorması souşturması.

Bir de sadece bana mı öyle geliyor ama bebek koltuğu olan araçların hep sakin kullanıldığını ve temiz olduğunu düşünüyorum nedense
    Hasar kaydını yazmayı unutmuşum ki araçta hasar kaydı da yok. Genelleme olarak normal bi ilan yazmaya çalıştım ancak alsatçı yada galerici değiliz nasıl yazılır pek bi fikrim olmadığından yazmaya çalıştım bişeyler :)

Bebek koltuğu algısı bende de var çocuğu olan biri koltuk aldıysa demek ki bilinçli düzgün biri demek (genelde öyle)

• bennett.antony B kullanıcısına yanıt
    25 30 eder o araba adam normal yazmış. Millet Şahin'e 18 20 istiyor. Ölücülük yapmayın

• quote:

İlk sahibinin dediğine göre taş düşmüş çizip sekmiş sonucucuda kare şeklinde 30cm X 30cm kare olarak boyandı.

Fiyat çok demiş bi arkadaş da hasar kayıtlı full boyalı araçlara bu fiyatlar isteniyor ben pazarlık payı bırakarak bu fiyatı yazdım. 25.500 yazsam 23 olurmu diyecekler. Hasar kaydı yok olanı bire bir yazdım ki motoru çok şükür muazzam km yüksek olsada tam bakımlı araç.

Alıntıları Göster
    Fiyat normal aşağı çekmeyin. 2002 model benzinli airbag abs otomatik silecek falan filanli bakımlı temiz kazasız araçlar 30 ediyor. 27 rahat eder. soytarı ların lafına bakmayın kendi malı olunca altın başkasının ki kabak.

• quote:

Alıntıları Göster
    hocam galericiyi çağır 20 ye alacak. ötv de düştü geçmiş olsun

kusura bakma ama altınızdaki arabanın farkında değilsiniz

uçan tabut 220 binde 3 değişen var boya bar ıvır var zıvır var utnmasanız 30 diyeceksiniz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.