Şimdi Ara

Ne kadar eder ? SATILDI (2013 Ford C-MAX 1.6 TDCİ 115 HP Titanium X)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı 21.11.2022 tarihinde 417.500 TL'ye satmış bulunmaktayım.

Aracım ne kadar eder ?

Araç: 2013 Ford C-MAX 1.6 TDCİ 115 HP Titanium X

Renk: Buz Beyazı

Km: 120.0000

*Aracın değişen parçası yoktur. 1 Parça (Sağ Arka Çamurluk) park halinde çarpmadan dolayı yetkili serviste boyandı. Bu nedenle 1.500 TL civarında bir Tramer kaydı vardır.

*Aracın çalışmayan bir aksamı yoktur. (Sadece sol arka kapıya entegre güneşlik koptuğu için yerinden çıkarttım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 21 Kasım 2022; 21:55:48 >

• Zamanında tertemiz c-max aracımı rayice yakın bir fiyata satamadım, en son yüzde 15e yakın kayıpla bayiye verdim. Yeni aracı da uygun aldığım için verip geçtim (bayilerde araba bulunan zamanlar).

C-max görünce öven, beğenen çoktur fakat iş satışa gelince yorar biraz, alıcı bu aracı beğenir ama gider doblo alır. Rayice yakın müşteri denk gelince anlaşmaya bakın.
  • ogzdrk O kullanıcısına yanıt

Açıkçası tam olarak aklımdan geçen fiyatı yazdınız. Ne değerinin altında ne de uçuk bir fiyat belirlemek istemiyorum. Piyasa da kısa sürede satabileceğim bir fiyat belirlemek istiyorum.

• 500 bine sıfır egea , bayon , stonic falan varken 425'e satamazsınız bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

Bende Bayon Elite peşindeyim ama ortada araç yok. Birde bayiler liste fiyatlarından pek araç satmıyor. Bir şekilde satacağız artık.

• Güncel..

• Trinksattan fiyat alın 10 20 fazlasına satarsınız. Şu ara aeaç satmak zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Letgonun arabama verdiği fiyatın 35 bin ( ~%7)fazlasına iki günde sattım. Oradan hesap biçin

• Zamanında tertemiz c-max aracımı rayice yakın bir fiyata satamadım, en son yüzde 15e yakın kayıpla bayiye verdim. Yeni aracı da uygun aldığım için verip geçtim (bayilerde araba bulunan zamanlar).

C-max görünce öven, beğenen çoktur fakat iş satışa gelince yorar biraz, alıcı bu aracı beğenir ama gider doblo alır. Rayice yakın müşteri denk gelince anlaşmaya bakın.

• Çok yol gösterici ve ışık tutucu bir yorum. Çok teşekkür ederim.

• Güncel..

• İlanı açtım arkadaşlar. Hadi hayırlısı bakalım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-ford-c-max-1.6-tdci-115-hp-titanium-x-1063238200/detay

• VoLKaN067 kullanıcısına yanıt
    Fiyat sıralamasında yukarı çıksın diye yapılan mini çakallığı görünce ilanı direkt kapatıyorum. Size tavsiyem fiyatı düzgün yazmanız olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz çakalları anlamadım açıkçası. Sizce hangi fiyatı yazmalıyım?

• Tavan perdesi sağlam mı?

• Kasko değerine göre belirli olur.

• VoLKaN067 kullanıcısına yanıt

İlanı inceledim.Açıklayıcı ve fotoğraflar güzel.Umarım kısa sürede satarsınız.Fakat bu araçtan bayona geçince kalite farkı çok hissedilir.

• ES3NT kullanıcısına yanıt

Evet sağlam ve sorunsuz çalışıyor.

• Lego95 kullanıcısına yanıt

Bir arkadaş ile anlaştık bakalım nasipse pazartesi alışverişi tamamlayacağız.

• ogzdrk O kullanıcısına yanıt

Bayon’a geçiş konusunda haklısınız ama daha yeni ve teknolojik olmasının yanı sıra otomatik olunca Elite Bayon’a yöneldim. Aracı ağırlıklı olarak şehir içinde kasa mesafeler kullanacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.