Şimdi Ara

Araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu alanda epey konu açılmış olduğunun farkındayım fakat çoğu güncelliğini yitirmiş. O yüzden sizlere tekrar sormak istiyorum.
    70.000 Tl civarında bir araba almak istiyorum. Sıfır ve biraz spor bir araç istiyorum. Aklımda Scirocco var ama onun da ismi kötüye çıkmış piyasada. 100.000lere çıkabilsem düşünmeden A yada Cla almayı düşünürdüm. Sizin tavsiyeleriniz nedir?

• Spordan kasıt Coupe araç,mı yoksa performans mı ? Veya şöyle sorayım sportif görünümlü coupe araç mı istiyorsunuz? Yoksa 4 kapılı olabilir mi? ve performans beklentiniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 1.4 tsi dsg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

Spordan kasıt Coupe araç,mı yoksa performans mı ? Veya şöyle sorayım sportif görünümlü coupe araç mı istiyorsunuz? Yoksa 4 kapılı olabilir mi? ve performans beklentiniz nedir?

Yaşım genç sayılır evlenene kadar bineceğim ilk araba olacak. Sedan araba almadan önce performansı tatmin etsin istiyorum o yüzden. Kastettiğim bi rcz tt değil ama. Sportif görünümlü coupe araç da olabilir, 4 kapılı da. Böyle düşününce bayağı bir araba seçeneği var önümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2013-model-sifir-arac-sok-fiyat-yeni-pro-cee-d-gt-204-hp-150904178/detay

Bugün bu aracı canlı gördüm hoşuma gitti epey. Ama 70.000 liraya Kia almak ilginç geliyor. İkinci eli nasıldır vs.
  • scirocconun ne kötü adı varmış, kia ile yanyana dursa kimse kia ya bakmaz, bence önceliğin scirocco olsun
  • Tek kapillardan scirocco en begendigim araclardan biri
  • Arkadaşlar seçimimi 2. el satışı da düşünerek 2 ye indirdim. Şu anda Golf 1.4 tsi dsg 140 ps highline ile Astra cosmo turbo ecotec 1.4 140 ps arasındayım. Sizce hangisi daha mantıklı? Golf yaklaşık bi 10.000 tl daha pahalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.