Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Araç takip tavsiye (GPS) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
1
Favori
2.613
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    328 Mesaj
    Merhaba, son zamanlarda duyduğum araç hırsızlıklarından dolayı ailece kullandığımız aracımız için takip sistemlerine bakındım fakat hat vs aylık ücretler bana biraz fazla geldi.
    Aliexprestenhttps://tr.aliexpress.com/item/Guaranteed-100-4-band-car-GPS-tracker-GT02A-Google-link-real-time-tracking-free-shipping/1257279802.html?isOrigTitle=true böyle bir ürün buldum.
    Kamera ve gps birleşik sitemler var ama zaten aracı çalan hırsız söker atar onu gizli bir yere saklayabileceğimiz kurulumu kolay, ücretsiz veya makul fiyata takip edebileceğmiz sistem var mı acaba?
    Bu konuda tavsiyeleriniz var mı ?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bununula nasıl takip ediliyor acaba

bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
    |
    |
    İçine sim kart takıp cihazı aracın uygun bir yerine taktıktan sonra ürünün içeriğinde belirtilen web sitesinden gerçek zamanlı yer tespiti yapılabiliyor. Satış ve geri bildirimlere bakıldığında uygun görünüyor

|
    |
    sayın arkadaşım bilgi için teşekkürler aklıma takılan bir şey sorayım bilgin varsa

3 5 sene sonra bu web sitesi kapanırsa ne olur alternatifi nedir yoksa cihaz kullanılamazmı
    |
    |
    ebeveynlerin çocuklarının koluna nerede olduklarını bilmek için kollarına taktıkları akıllı saat ( GPS özelliği olan) en ucuzundan aldıktan sonra bunun içine faturasız en ucuzundan bir hat takılır. zaten bu hat aranmaya kapanmaması için sanırım 6 ayda bir yüklemek gerekiyor. Bu saati aracın içine gizli bir yere konulabilir.
    |
    |
    Çok farklı birşey.Acaba nasıl takip ediyorlar.
    |
    |

konuyu hortlatmak gibi olmasın ama yeni başlık açmak istemedim.

ben de böyle bir cihazı aracım için alacağım. aklıma takılan sim kart takıldığı için imei kaydı gerekecek mi? birkaç ay sonra imei kaydı vs olmadı diye cihaz engellenip ulaşılamaz hale gelir mi?

bir de buna benzer hem gps takip özellikli hem de wifi hotspot özellikli bir şey de var mıdır?
    |
    |
    Bahsedilenler: PLAYER66
    1 Mesaj
    bizde de 3-4 araç var, tabiki en maliyetsiz şekilde düşünüyorum..

sadece gps için bunları buldum ama, görüntü de olursa iyi olur tabi.

gps olarak

https://tr.gearbest.com/gps-accessories/pp_009363905538.html?wid=1433363&currency=TRY&vip=15281062&gclid=Cj0KCQiAgf3gBRDtARIsABgdL3mDh6Gn6Q4-Plwprhg605uk892ialFijNePpePHSMeLSSCX-FDhpdIaAm15EALw_wcB

https://tr.aliexpress.com/item/Guaranteed-100-4-band-car-GPS-tracker-GT02A-Google-link-real-time-tracking-free-shipping/1257279802.html?isOrigTitle=true

deneyen kullanan yok mu yardımcı olabilecek
    bunlardan birini alsak kullanışlı mı?
    |
    |
    Konuyu ben de hortlatayim. Hatsız bir şekilde android bir telefon var yedekte. Bunu arabanın içine saklasak ve GPS ini açsak başka bir telefondan yerini takip edebilir miyiz? Hat takmadan internet olmadan? Ya da internetli ?

|
    |

Fatih Sultan Mehmed Han.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.