Şimdi Ara

Navigasyon Cihazı Tavsiye 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
9.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütçe olarak sıkıntım yok bana Türkiyede iyi çalışan bur navigasyon lazım. Araştırmalarında Garmin, Tomtom, Next, Navitech .... gibi markalarla karşılaştım cihaz netlesecegine daha fazla soru işareti oluştu kafamda. Benim aklımda Garmin vardı ama siz hangi marka modeli tavsiye edersiniz veya Garmin neden tavsiye etmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konu güncel.

tomtom start25 aldım iade edeceğim güncel harita dedikleri bile güncel değil. hadi onu geçtik 2 yıl güncellemeli alet 170 tl 1 yıllık güncelleme 200 tl.aleti atsam daha karlıyım.
  • Merhaba arkadaşlar bende navigasyon cihazı almayı düşünüyorum kararsız kaldım. Garmin nuvicam ve tomtom go 6200 cihazları arasında kararsız kaldım sizin öneriniz hangisi yada sizin tavsiye ettiğiniz bir cihaz var mı? Şimdiden teşekkürler.

• Önemli olan Cihazın Markası değil, Hangi haritayı kullandığıdır. Hollandada yada avrupada iseniz TOMTOM alın. İsrail ise Garmin.

Türkiyede yaşıyorsanız, tartışmasız Başarsoft en güncelidir.

Saçma sapan Tomtom falan almayın sakın. Teleatlas haritası kullanır. Belediye 12 milyonluk viyadük diker, tomtom'un 1 yıl sonra haberi olur. Route 66 da öyledir.

Nitekim en kaliteli ve en güncel türkiye haritasını başarsoft yapar.

Bu arada uçmuş navigasyon fiyatları. Nesilleri tükeniyor artık. Eskisi kadar çeşit yok.

En iyisi Navitech almak galiba.

• Konuyu görünce, en azından kendimce birşeyler eklemek istedim.
    Günlük rota vb. amaçlı kullanıyorsanız ve özellikle trafik durumunun dinamik olarak güncellendiği bir alet isterseniz,
    TOMTOM'un LIVE traffic'li modellerini öneririm.
    Çok uzun yıllardır GARMIN'in hem TMC hem de SMARTPHONE LINK üzerinden online trafikli modellerini kullandım ancak TOMTOM yazılım tarafında daha akıllı.
    Kapsama alanı olarak bazı eksiklikleri var, yok değil ancak sabah akşam trafik ortamında rota üzerindeki trafik durumunu sürekli güncelleyip, alternatif
    yollarla gelmesi açıkçası kapsamadaki eksikliği kapatıyor.
    GARMIN aynı şartlarda son saniyede güncelleme yapıyor, TOMTOM'da ise, genelde yol üzerindeki bütün trafik noktaları net ve tutarlı olarak
    en başta size sunuluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.