Şimdi Ara

Araç satan insanların cahilliği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
13.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
235 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasarsız-kazasız kısmı da aynı şekilde. belki ben 0 tl tramer kayıtlı araç bakıyorum ama 1000 tane araç varsa işaretledikten sonra 900e düşüyor bununda 700 ü tramerde hasar kayıtlı.
  • Sen bunu araç satanlar olarak ayırıyorsun ama bu millet dilini ne düzgün konuşabiliyor ne de yazabiliyor. Gerçekten yüzde doksanı düz mal.

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Otomatik yerine otomotik, stepne yerine istetme yazanların olduğu bir siteden bahsediyoruz.Ne bekliyorsun ki? Ne kadar cahil hırbo varsa para onlarda.
    O yine iyi hisdetme yazani gördüm bugün ve bilimum saçma sapma kelimeler.

Al satci tayfasınin zaten % 75 i cahil cuhela

• Benim en sevdiğim dabıl teyp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden çöp bir site. Rekabet edecek bir site de olmadığından, niye uğraşsınlar ki?
  • Ben en çok bu stepne yazamayanlara ayar oluyordum. Hissetme yazan mı dersin istetme yazan mı dersin. Deli oluyordum bunları görünce
  • dablo

• Araç satan insanların cahilliği
    Araç satan insanların cahilliği

Sarı sitedeki sanruf, deyişensiz yazan ilanlar gibi aynı durum facebook üzerinde de geçerli. Yukarıda bi postum var zaten, yazım yanlışları bana çok itici geliyor diye belirtmiştim. Aha bunlar da örnek. Sattığı aracın modelini bilmeyen adamdan araba mı alınır allasen?

• Renault Fluence Ze kategorisine dizel koyan çok sıg adamlar gördüm. bahsettiğim araç elektrik li

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cahillik değil çakallık

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Bence burda hatalı olan sahibinden.com'da çalışan arabadan anlamayan insanlar

ben ilana bakar bakmaz hataları anlayabiliyorsam onlarda anlayıp ilanı onaylamamalı

örnekler;

adam passat satıyor business paket seçmiş ama bariz şekilde araç impression paket : arabadan anlayan biri jantlardan, sis farı olmamasından ya da hız sabitleyici olmamasından bu aracın resmine bakar bakmaz 3 saniyede anlar business olmadığını

adam qashqai satıyor makyajlı kasa diye yazmış ama makyajsız kasa : arabadan anlayan biri jantlardan ya da direksiyondan anında anlar

başka birisi en boş paket vision corolla satıyor ama dream seçmiş sis farı taktırmış, jant taktırmış, ekran taktırmış ama es tip el freninden ya da hayalet gösterge olmadığından anında anlayıp bunu onaylamaması lazım.

yada kazasız boyasız işaretlemiş içeriği okuyorsun oda ne şurda boya var burda değişen var

EN ACISIDA BİR TANESİ İLAN GİRMİŞ VİSİON COROLLA 163.000 TL. OKUMAYA BAŞLADIM AÇIKLAMADA BUNU YAZMIŞ ARABAM SATILIK DEĞİLDİR SADECE GALERİDEN ALMAYAN GİDİN BAYİDEN BEKLEYİP ALIN DİYE BİLGİLENDİRME AMAÇLI AÇTIM İLANI. VE SAHİBİNDEN.COM'UN ÇALIŞANI BU İLANI ONAYLAMIŞ ŞAKA GİBİ

böyle yüzlerce hata görüyorum

sahibinden com'un bu ilanları onaylayan çalışanlarına ciddi eğitim vermesi şart
    Bahsettiğiniz şeyin arabadan anlamakla alakası yok.

• Sahibinden'i birkaç ıvır zıvır dışında hiç kullanmadım. Bu tip ilanları şikayet etme ve şikayetlere karşılık sarı sitenin hesabı banlama gibi yaptırımları yok mu? Aslında olsa çok iyi olurdu. Bir düzen gelirdi.

• Mallık değilde çakallık olduğunu bir gün sende ogreneceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrettin_79

hadi ilan koyanlar mal ya bu ilanı onaylayan sahibinden sorumlusu ?
    Sahibinden sorumlusu mu

Bütün koyulan ilanları gözle kontrol edip onaylayacak bir sahibinden sorumlusu olduğunu sanmıyorum.

• Hele sen bi şehre gir, milyonluk mülkler, hanlar, apartmanlar, yalılar kimin diye bi araştır, sahiplerinin hiç okul yüzü görmemiş kimseler olduğunu görünce hayret edersin!

Bunların hepsinin tek bir özelliği var, para için her şeyi yaparlar, iyi ki ölüm var da belli aralıkla eksiliyorlar.

• Bunlar cahillik ile nitelendirilemez.En hafifi ile uyanıklık...

Dizel yazıyorsun adam Atmosferigi koymus icine, 100.000KM altı olsun diyorsun adam 380.000 bine 380 yazmıs.Boyasız Hatasız diyorsun adam Herseyi kocaman yazıp en sona kucucuk Agır Hasarlı yazmıs.Bunlar cahillik falan degil...
  • Aga gerçekten sizlerin durumuna üzülüyorum. Ben burada 2 yıl önce full paket 2002 model 320'yi 'trafiğe çıkış 2006' 20k'ya aldım. Şuan sterlin dolayısı ile 25k oldu ama yine aynı fiyata bulunuyor. Burada kimse araba araba eski sahibinde parçalanıp tekrar toplatılsa umursamıyor bile, tek kontrol ettikleri yerler yürüyen aksam, original hava yastıkları, emminiyet kemeri ve klasik olarak dökümanlar. Gerçi Tr'de vergiler yüzünden insanlar bu kadar dikkat ediyor o ayrı konu, keşke sizde en azından alt sınıf'da olsa bir c180 veya 320 binebilseniz vallaha zor...
  • elophidae kullanıcısına yanıt
    Çakallık diyerek çok naif davranmışsınız.

Teprik ediyom

• Hatasız boyasız ama sadece tamponda boya varmış 😂

Sahibindene girip sinirlenmeden cıkmak imkansız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.