Şimdi Ara

Araç satan insanların cahilliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
13.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
235 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alüminyum burutvay bile 30 bin olmuş
  • letgo yu gördükten sonra orası bir melek kalıyor...)
  • alın size kafayı yedirtecek bir ilan. ilan başlığına, içeriğine bir bakın, sonra yayınlanan ekspertiz fotoğrafına bakın.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-boyasiz-tamamen-orjinal-rta-clio-temiz-864154647/detay
  • Cahillik değil ona ülkemizde "şark kurnazlığı" derler. Adam 230.000 km yazsa kimse görmeyecek ama 230 yazınca pat karşında... Başlığa hatasız yazıyor ilana tıklıyorum 2 parça boya ve 5000 hasar kaydı, sanırsın arabanın kalbi kırılmış:)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asıl cahilliği yazıdan anlarsınız. Aracının adını doğru yazamayan adamdan araba alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Bence burda hatalı olan sahibinden.com'da çalışan arabadan anlamayan insanlar

ben ilana bakar bakmaz hataları anlayabiliyorsam onlarda anlayıp ilanı onaylamamalı

örnekler;

adam passat satıyor business paket seçmiş ama bariz şekilde araç impression paket : arabadan anlayan biri jantlardan, sis farı olmamasından ya da hız sabitleyici olmamasından bu aracın resmine bakar bakmaz 3 saniyede anlar business olmadığını

adam qashqai satıyor makyajlı kasa diye yazmış ama makyajsız kasa : arabadan anlayan biri jantlardan ya da direksiyondan anında anlar

başka birisi en boş paket vision corolla satıyor ama dream seçmiş sis farı taktırmış, jant taktırmış, ekran taktırmış ama es tip el freninden ya da hayalet gösterge olmadığından anında anlayıp bunu onaylamaması lazım.

yada kazasız boyasız işaretlemiş içeriği okuyorsun oda ne şurda boya var burda değişen var

EN ACISIDA BİR TANESİ İLAN GİRMİŞ VİSİON COROLLA 163.000 TL. OKUMAYA BAŞLADIM AÇIKLAMADA BUNU YAZMIŞ ARABAM SATILIK DEĞİLDİR SADECE GALERİDEN ALMAYAN GİDİN BAYİDEN BEKLEYİP ALIN DİYE BİLGİLENDİRME AMAÇLI AÇTIM İLANI. VE SAHİBİNDEN.COM'UN ÇALIŞANI BU İLANI ONAYLAMIŞ ŞAKA GİBİ

böyle yüzlerce hata görüyorum

sahibinden com'un bu ilanları onaylayan çalışanlarına ciddi eğitim vermesi şart
    Hocam merhabalar,

Bu tipler yüzünden ikinci el araç almaya korkuyorum cidden. Ben anlamam mesela dediğiniz şeylerden. Adam business paket dese inanırım o dediğin özellikleri görünce anlamıyorum. Ki bunun daha birsürü çakallığı var km düşürme, kazalı arabayı bir şekilde kazasız gösterme filan.

Gerçi iş ciddiye binince işi bilen bir tanıdık, ekspertiz ile bakılır ama insan güvenemiyor.

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    sarı sitede yalnızca araba satılmıyor. milyon tane ilan var. yüzlerce kategori var. binlerce alt kategori var. küfür ve reklam yoksa onaylayıp geçer.
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    arabanın üzerindeki boya yanmış, boya kalmamış diye boyasız yazmıştır o. bi de eksper raporu eklemiş kral.
  • Bana yazım yanlışları çok itici geliyor. Arabanın marka modelini yanlış yazanlar, deyişensiz yazanlar vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Bana yazım yanlışları çok itici geliyor. Arabanın marka modelini yanlış yazanlar, deyişensiz yazanlar vs.
    işte bunların oylarıyla bizimki bir oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendimuhendis

Hocam merhabalar,

Bu tipler yüzünden ikinci el araç almaya korkuyorum cidden. Ben anlamam mesela dediğiniz şeylerden. Adam business paket dese inanırım o dediğin özellikleri görünce anlamıyorum. Ki bunun daha birsürü çakallığı var km düşürme, kazalı arabayı bir şekilde kazasız gösterme filan.

Gerçi iş ciddiye binince işi bilen bir tanıdık, ekspertiz ile bakılır ama insan güvenemiyor.

Alıntıları Göster
    Araba tramer , değişen sorgulayarak arabanın tam model yılı , beygir ve paket anlayabilirsiniz bir seçenek

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Adamlar sattığı arabanın marka modelini bile başlığa doğru yazamıyo

Karşılaştığım örnekler

Renult megan
    Renolt cliyo
    Ford fiyesta
    Brodbey
    Lada camara ( camaro yazmamış Allahtan)
    Opel vektara vs vs

Burotvay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-buratvay-98-rn-864178118/detay
    fiyat florina.

adam daha ruhsattan aracının adını okuyamıyor. gerçi adını sorsan söyleyemeyecek kadar cahil cühela araç satışına girdi o da ayrı tabi.

• Araç satan insanların cahilliği

anadolu insanımızın ulaştığı medeniyet seviyesi. ilk hali daha medeniymiş bence. o yüzden ilanlardan fazla bir şey beklemyin.

Araç satan insanların cahilliği

• neler var daha neler araba almak gerçekten bir işkence... ama birde şuvar kimisi cahil kimisi kasıtlı yapıyor...
  • celal_55 C kullanıcısına yanıt
    Bunu engellemek için araç model yılına göre minimum km girmeniz lazım. Mesela 0_1 yaş için 1000 km fen, 5 yaş için en az 5000 km yazarsanız filtrelenmedi sorun yaşamazsınız
  • Şu koca ülkede kayserinin bir kısmı dışında ticaretten anlayan il yok

• En güzeli arama 380b'de ama eleman 40b yazmış. neden? motor 40b km önce sandık motorla değiştirilmiş. zaten aracın bir motoru yıpranıyor. koltukların anası ağlamış, direksiyon artık aşınmaktan incelmiş, yürüyenin ebesi bellenmiş ama araç 40b'de.
  • Cahillik değil, çakallık. Şerefsizlik de olur, ahlaksızlık da. Küfür seviyor belki de.

• Herşey iyi güzel de bir anasayfa vitrin ilanına 450-500 TL alan, galerinin satılmış aracını aylarca açık ilanda tutmasına izin veren, ücretsiz ilanda bahsettiğiniz şeyi yaptığınızda (km bilgisini 3 sıfır eksik girip onaya girmeyi deneyin.) hemen ilanı iptal eden (Fiyat bilgisini de eksik giremiyorsunuz, ancak ilanı açtıktan sonra fiyatı güncelle derseniz onaya girmeden yayına alınıyor.) son bombası ***Belgesiz al sat yapanlarla ilgili yasa çıktıktan hemen sonra bireysel görünen satıcıların "Tüm ilanlarını göster" linkini kapatan ve bu sayede profilinde 5 tane satılık araç olanları görmemizi engelleyen*** malum site bu kadar mı haklı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.