Şimdi Ara

Araç Önerisi(40-50 bin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar. 40-50 bin arasında sedan veyahut hb.( 5 kapı olsun yeter.) performans verebilecek seri bir araç arıyorum dizel benzin konusuda sorun değil ikiside olabilir. Kafamda honda civic, auris comfort extra corolla comfor extra, pejo 308, octovia var. Bu ilk aracım olacak ve bir hayli kararsızım. Komfordan çok performans bekliyorum araçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Astra 1.4 turbo öneririm.
  • Niyetim 1.6 ve üstü ama nedense 1.4 ve altına bir ön yargı var bende

• GsSoylarGs G kullanıcısına yanıt
    1.6 atmosferik astrada 115 beygir, 155 nm tork var, 1.4 turbo versiyonunda 140 beygir güç, 200 nm tork.
  • Honda civic 1.8 hatchback 140 hp. Yakıtı da 1.6 dan düşüktür gerçek kullanımda. İstanbulda manuel şanzımanla tüpte yakarı 10-11. Süspansiyonları da sert. Mermi gibi araba. Manuelini arayıp bulmanız lazım ama. Tam otomatik performans törpülüyor, i-shıft şanzıman da çok sıkıntılı.

Astra 1.4 turboları, 140 lık 1.4 tsi golfleri bile uzunda geçiyor aynı güce sahip olmasına rağmen. Atmosferik motor. Tüp de takılıyor. Bana göre ideal kombinasyon. Hacimli atmosferik motorun keyfi ayrıdır. Keşke 2.0 atmosferik gelse Türkiye'ye, type-r dan bahsetmiyorum. 150 küsür hp bir motor daha var.
  • Her hafta aynı konu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.