Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garenta atatürk iç hatlar ofisine özel 4 5 günlük kampanya yapmış dizel otomatik uygun fiyata veriyordu bende hemen rezervasyon yaptırdım

leon tdi dsg veya citroen cactus ehdi etg6 mini sigorta dahil 115 tl idi sonra fiyat birden 142 tlye çıkardılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Aralık 2015; 13:41:44 >
  • İstanbul daki firmalar arasında kış veya kar lastikli opsiyon ile kiralama yapan bir yer var mı acaba?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

garenta atatürk iç hatlar ofisine özel 4 5 günlük kampanya yapmış dizel otomatik uygun fiyata veriyordu bende hemen rezervasyon yaptırdım

leon tdi dsg veya citroen cactus ehdi etg6 mini sigorta dahil 115 tl idi sonra fiyat birden 142 tlye çıkardılar

Bende biraz önce baktım fakat dediğiniz kampanyayı göremedim.İzmir ve Antalya için birşeyler yapılmış 2-3 gün önce Leon 105 TL iken bugün baktığımda sizin dediğiniz fiyatı gördüm ve şok oldum.Kış sezonunda fiyat artmasınada çok ama çok şaşırdım.Bi düzenleme yapıyorlar ama kokusu çıkar yakında fiyatlar düşer yine makul rakamlara diye düşünüyorum takip ediyor olucam.
  • CBGProd kullanıcısına yanıt
    bende rezervasyon için araştırma yaparken garentada indirim gördüm temsilciye sordum 2 3 gündür indirim devam ediyor dedi hemen işlemlerimi tamamladım bende anlamadım diğer ofislere baktım standart fiyatlar görünüyordu atatürk iç hatlar ofisinde indirim vardı qashqai dci xtronik 139 tlye varken kim leona 142 tl verir güldürdüler kış sezonunda fazla kiralamalar olmaz çogu firmlar bu aydan itibaren indirim yapmaya başlar focustan ucuza leon tdi dsg almış oldum bu güzel oldu
  • Benimde ikinci kez Leon alma düşüncem vardı 105 TL + %20 Bonus indirimiyle fakat tarih ve durum belirsizliğinden alamadım.85'e falan gelecekti banada çok çok iyi fiyattı cidden ama dediğim gibi belirsizlikten ötürü riske girmek istemedim.Ama takipteyim çok anlık değiştirdikleri oluyor Garenta'nın önceden biliyorum kısmetse düşer yine.
    %20 bonus ile nasıl birleştiriyorsunuz sitedeki indirimle birleşmiyor diye biliyorum
  • quote:

%20 bonus ile nasıl birleştiriyorsunuz sitedeki indirimle birleşmiyor diye biliyorum

Benim gördüğüm kampanya diye bir ibare yok.Yani sitede gördüğümüz fiyattan + %20 düşülüyor.Ama sadece telefonla ödemelerde geçerli diyebiliyorum bu durum.Ben kiralarken öyle bir durum olmuştu.Garanti Bonus ile ödediysen maille irtibata geç istersen belki verirler ama telefonla kiralamalarda geçerli o indirim.
    çağrı merkezindeki fiyatlar farklı web fiyatından işlem yapmıyorlar pazar günü aradım leon için en fazla 132 tlden işlem yapabilirim dedi sitede 105 tl görünüyordu 105+%20 indirim yapmıyorlar
  • Bende bakmıştım ama indirim göremedim yada beceremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

çağrı merkezindeki fiyatlar farklı web fiyatından işlem yapmıyorlar pazar günü aradım leon için en fazla 132 tlden işlem yapabilirim dedi sitede 105 tl görünüyordu 105+%20 indirim yapmıyorlar

Öyle olmaması gerek.Daha kiralamadım çünkü bonus kartlı olarak.Yeni aldım kredi kartını o yüzden fikrim yok.Ama arkadaşım kiralarken site üzerinden indirim yapmadı arayıp sorduğumuzda sadece telefonla rezervasyonda geçerli denildi.Arayıp sormak gerek.Eğer yine o fiyata düşerse arayıp yapıcam bekliyorum çıkarsa bakalım.
  • garenta izmir bodrum şubelerinde indirim var

linea pop 1.3 77 tl

focus trend x 1.5 120 hp 100 tl

corolla 1.4 touch mm 100 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGProd

quote:

Öyle olmaması gerek.Daha kiralamadım çünkü bonus kartlı olarak.Yeni aldım kredi kartını o yüzden fikrim yok.Ama arkadaşım kiralarken site üzerinden indirim yapmadı arayıp sorduğumuzda sadece telefonla rezervasyonda geçerli denildi.Arayıp sormak gerek.Eğer yine o fiyata düşerse arayıp yapıcam bekliyorum çıkarsa bakalım.

Bonus indirimi %5'tir. Sonra öde fiyatı üzerinden geçerli %20 indirim veriyor. %15 zaten şimdi öde indirimi var ilave %5 daha alıyorsunuz toplam %20 oluyor.
    Tam bir algı kandırmacası.
    Bonus indirimini kullanabilmek için aşağıdaki sayfadan seçmeniz gerekir. Seçin bakın göreceksiniz %5 olduğunu.
    http://www.garenta.com.tr/AnnouncementDetails.aspx?Id=101

• taran1tula T kullanıcısına yanıt
    budget var aylık kiralamada + 60 TL fark alıyorlar.
  • Budget tan 1 aylığına 2015 manuel dizel focus mini hasar + kış lastikli 2000 TL ye aldım.

Fiyat nasıl bilmiyorum ama konuyu görünce yazayım dedim.
  • mini cuperr kiralayan bi yer var mıdır?varsa kaçadır?
  • Bu garajyeri olayı nedir arkadaşlar ?

• eskişehir için yardımcı olabilecek varmı acaba akıl verebilecek
    1.5 gün lazım araç
  • budget ten vodafone red ile indirimden faydalanmak için hattın da bizim adımıza mı olması gerekiyor, yoksa herhangi bir red tarife üzerinden alınmış şifre ile ödeme yapıp kendi adımıza aracı alabiliyor muyuz? bilgisi olan bir arkadaş beni de bilgilendirirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose13

budget ten vodafone red ile indirimden faydalanmak için hattın da bizim adımıza mı olması gerekiyor, yoksa herhangi bir red tarife üzerinden alınmış şifre ile ödeme yapıp kendi adımıza aracı alabiliyor muyuz? bilgisi olan bir arkadaş beni de bilgilendirirse memnun olurum.

hocam ben birisine sormuştum farketmez demişti ama daha tecrübe etmedim ve kesin bir bilgi değil

• İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim,biraz araştırdım, geçmiş sayfalarda da bahsesilmiş, çok da faydalı bi kampanya değilmiş. Bizim anladığımız gibi %50 indirim uygulanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.