Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garenta provizyonu hemen iade etmiş 1 gün uzatmıştım karttan çekememişler 100 tl yi provizyondan düşmüşler garentadan ilk kiralamamı yaptım genel olarak memnun kaldım sorun yaşamadım tek sorun arabayı alırken 7 8 lt eksik yakıtla teslim ettiler başka sorun yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

garenta focus dizel 3 gün 250 tlye kiraladım alırken depo beyaz çizginiz biraz altındaydı bugün öğlen arabayı teslim ettim 19 km kalana kadar kullandım petrol ofisinde fulledim 46 lt 173 tl tuttu

galiba 25 30 tl fazla yakıt aldı ordan zarar ettim 17280 km deydi genel olarak araba iyiydi trend x ti ama donanımlıydı

hocam nasıl 3 günlüğü 250ye kiraladın?
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    önceden teslimat konusunda sorun yaşadım şikayet ettim memnuniyet için 3 gün mini sigorta dahil 291 tlden verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 25 Kasım 2015; 10:19:09 >
  • quote:

önceden teslimat konusunda sorun yaşadım şikayet ettim memnuniyet için 3 gün mini sigorta dahil 260 tlden verdiler

süpermiş
    budget red indirimi ile focus dizel 3 gün mini sigorta 305 tl ye geliyor

garenta focus dizel 3 gün mini sigorta 360 tl ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 25 Kasım 2015; 9:54:44 >
    yanlış hesaplamışım toplam 291 tl çekmişler
  • quote:

yanlış hesaplamışım toplam 291 tl çekmişler

sadece mini sigorta durumu canımı sıkıyor, nolur nolmaz diye... ama gene de bakacağım hocam teşekkür ederim
  • Arkadaşlar Budget ten araç kiralarken 4 çeşit sigorta çeşidi var mini hasar güvencesi,süper mini hasar sigortası,süper ihtiyari maili mesuliyet sigortası,ferdi kaza sigortası gibi siz kiralarken bunların hangisini tercih ediyorsunuz ?
    Yada hepsini seçmelimiyim içimiz rahat olsun diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir-deü-1994-tarsus İ kullanıcısına yanıt
    hepsini seçersen sana 1 2 günlük extra kira parası çıkarırlar sadece mini sigorta seç diğerlerine gerek yok
  • Aynen hocam ford fiesta manuel dizel 112 ye geliyor normal de sigortalar hariç 72 ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmir-deü-1994-tarsus -- 25 Kasım 2015; 12:17:52 >
  • Antep havalimanında budget dan dizel+manuel araç kiraladım. Fiesta seçmiştim fakat muadil olarak i20 verdiler. Araç 2015 model 35 bin km deydi. Donanımı yoktu . 65 tl kiralama ücreti + 15 tl mini hasar ile 80 tl ye geldi. Aracı Red kampanyasından kiraladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 29 Kasım 2015; 11:09:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

samsunda bildiğiniz güzel bir araç kiralama firması var mı ?

centraldan şaşmıyordum fakat ellerinde araç kalmamış görünüyor. arayınca öğrendimki 10 binlik limitler dolmuş. Garenta central harici konusunda pek fikrim yok önerisi olan varsa memnun olurum açıkçası.

230 liraydı otomatik polo banada bu tarz birşeyler lazım.

Merhaba hocam, 10 binlik limit nedir öğrenebilir miyim?

• Takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatogun

Merhaba arkadaşlar,
    21-22 Kasım tarihlerinde Gaziantep'teydim. Budget'tan 2 günlüğüne araç kiraladım.
    Ford Fiesta veya benzeri araç (Günlük 126,63 TL) seçmiştim, yeni kasa Hyundai i20 geldi. 35.000 km civarındaydı, ben de 500 km civarı yol yaptım ve depoyu fulleyince 100 TL mazot aldı, kmde yaklaşık 20 kuruş civarı yaktı.
    Vodafone Red ile mini hasar güvencesi dahil 140,30 TL (Günlük 70,15 TL) geldi. Artı 300 TL provizyon çektiler. Vodafone Red şifresi de istemediler, ben söyleyince onu da yazalım kağıda dediler.
    Budget'ın normalde Gaziantep Havalimanı’nda ofisi yok, seyahate 1 gün kala aradılar ve beni havalimanının çıkış kapısında karşılayacaklarını söylediler. Uçaktan indiğimde ellerinde ismin yazılı kağıt ile bekliyorlardı.
    Aracı teslim alırken 3-4 yerinde derin çizik vardı, ufak tefek çizikleri söylediğimde sorun olmaz dediler, teslim ederken de aynı şekilde kabaca aracı incelediler. Araçtan ve Budget’tan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Aracı yine havalimanında teslim ettim.

Merhaba Hocam, Antep te aynı aracı kiralamışız. Bende red kullandım ve şifre vs. sormadılar. Budget dan memnun kaldım.

• Merhaba arkadaşlar,
    19 aralıkta Adana Havalimanından araç kiralayacağım, tavsiyesi olan arkadaş var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

samsunda bildiğiniz güzel bir araç kiralama firması var mı ?

centraldan şaşmıyordum fakat ellerinde araç kalmamış görünüyor. arayınca öğrendimki 10 binlik limitler dolmuş. Garenta central harici konusunda pek fikrim yok önerisi olan varsa memnun olurum açıkçası.

230 liraydı otomatik polo banada bu tarz birşeyler lazım.

Merhaba hocam, 10 binlik limit nedir öğrenebilir miyim?

central 10 bin km üstü araçlarını kiralamaya vermiyor. şu sıralar vwnin emisyon muhabbeti de kopunca hem indirim hemde yeni model için beklediler sanıyorum bu yüzden yeni araç da gelmemiş ellerinde sınırlı sayıda araç kalmış.

ama telefonla arayınca rezerve ediyorlar.

bu arada adana için central kullanmıştım tavsiye ederim araçları güzel ben 1 aylık 500 kmde polo almıştım. garenta da yeni geldi sanırım denemedim ama onunda kampanyalarına bir bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSK_istayfa -- 29 Kasım 2015; 16:36:33 >

• Avis ten Gaziantep te 2günlük son model diesel linea kiraladım 80x2=160lira ödedim.. Tabi bu fiyatı TTNET in %30indirimi sayesinde verdiler..300TL kredi kartından provizyon alıp 2 gün sonra iade olarak geri yaptırıyorlar.. Tüm Türkçe geçerli bu kampanya..

• okanabim O kullanıcısına yanıt
    avis indirimli hali bile zaten pahalı budget red indirimi ile fiesta dizel 65 tl den veriyor central linea dizel urban 78 tlden veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

quote:

Orijinalden alıntı: serhatogun

Merhaba arkadaşlar,
    21-22 Kasım tarihlerinde Gaziantep'teydim. Budget'tan 2 günlüğüne araç kiraladım.
    Ford Fiesta veya benzeri araç (Günlük 126,63 TL) seçmiştim, yeni kasa Hyundai i20 geldi. 35.000 km civarındaydı, ben de 500 km civarı yol yaptım ve depoyu fulleyince 100 TL mazot aldı, kmde yaklaşık 20 kuruş civarı yaktı.
    Vodafone Red ile mini hasar güvencesi dahil 140,30 TL (Günlük 70,15 TL) geldi. Artı 300 TL provizyon çektiler. Vodafone Red şifresi de istemediler, ben söyleyince onu da yazalım kağıda dediler.
    Budget'ın normalde Gaziantep Havalimanı’nda ofisi yok, seyahate 1 gün kala aradılar ve beni havalimanının çıkış kapısında karşılayacaklarını söylediler. Uçaktan indiğimde ellerinde ismin yazılı kağıt ile bekliyorlardı.
    Aracı teslim alırken 3-4 yerinde derin çizik vardı, ufak tefek çizikleri söylediğimde sorun olmaz dediler, teslim ederken de aynı şekilde kabaca aracı incelediler. Araçtan ve Budget’tan çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Aracı yine havalimanında teslim ettim.

Merhaba Hocam, Antep te aynı aracı kiralamışız. Bende red kullandım ve şifre vs. sormadılar. Budget dan memnun kaldım.

Merhaba,

Aynen, ben de çok memnun kaldım Martta tekrar gitmeyi düşünüyorum bakalım

• merhabalar,

cumartesi sabiha gökçen hl budget'tan araba kiralamayı düşünüyorum. yalnız vodafone red hattım yok. acaba arkadaştan kod bulsam ofiste sıkıntı çıkartırlar mı? internneten alıp ofise gideceğim. teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.