Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
317
Favori
429.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1434
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 317
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Exclusive.Gamer (719 mesaj) fantastik74 (241 mesaj) içinizden biri (193 mesaj) mahmut716 (177 mesaj) beytepeli06 (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2107 mesaj) Mobil (1830 mesaj) Tablet (123 mesaj) Mini (417 mesaj) Uygulama (170 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
Giriş
    3477 Mesaj

teşekkürler.
    merkez ofise bakayım olmadı

enterprise ilk kullanımım olacak evet

5 Haz. editi: Şube uçak bileti göstermeden de alabileceğimi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 5 Haziran 2020; 11:6:13 >
    |
    |
    -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Arkadaşlar kiralık araçla radardan geçip ceza yiyen oldu mu? Süreç nasıl işliyor? Çevirme olmadı, makbuz vs. kesilmedi haliyle ancak polis aracı vardı kenarda ve hız sınırının üzerinde seyrediyordum.

Normalde cezayı erken ödediğimizde bir miktar düşük ödüyoruz. Firma bu ödemeyi bize mi yaptırıyor yoksa kendi ödeyip bi de üstünden KDV falan mı alıyor acaba? Provizyonu birkaç gün içinde geri verdikleri için kredi kartından çekebilecekler mi 5-10 gün sonra ceza geldiğinde?
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Aynen öyle dostum, kredi kartı bilgilerin varsa indirimli haliyle cezayı öderler. Seni de bilgilendirirler. Cezanın gelmesi bir ayı da bulabilir. Kredi kartindsn cekemezler ise seni yine bilgilendirirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cenk_6161 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    Yolcu 360 üzerinden windycar firmasını tercih eden oldumu dizel egea gibi ekonomi sınıfı araçlar günlük 100 TL gibi bi paraya geliyo 4 günlük kiralamam gerekli
    ve her firma sürücüye findeks sorgusu yapıyomh acaba. ödemeyi başkası yapıcak ama aracı ben kullanıcam benim findeks kötü malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 4 Haziran 2020; 13:57:37 >
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Merhaba
    Yarım gün (4-5 saatlik) ya da saatlik araç kiralama firması oluyor mu acaba? İzmir için kullanmayı düşünüyorum, garenta moov 'a baktım hizmet dışı bölgelerde kalıyor gideceğim yer, bunun dışında bir önerisi olacak olan var mı? max 100tl vermek istiyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Merhaba Ağustos'ta düğünüm var Skoda Superb Passat SUV tarz araç kiralamak istiyorum. Hangi firmaları onerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Arkadaşlar kız arkadaşım ile araç kiralayacağız fakat onun kredi kartıyla olacak şöför ben olacağım onun ehliyeti bulunmamakta böyle kiralama oluyor mu ? Avisten s.s.s baktım kredi kartı sahibide orada olmalı filan demısler tam anlamadım böyle bilgisi olan var mı ?
  • Yarbay
    5191 Mesaj
    goldcar haziran full dolu sinir oldum yok mu başka uygun firma alamo ya baktım onlarda dalga geçer gibi 250 km sınırı var görmesem kaptıracaklar.
    |
    |
  • Yarbay
    5191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zippo34

Arkadaşlar kız arkadaşım ile araç kiralayacağız fakat onun kredi kartıyla olacak şöför ben olacağım onun ehliyeti bulunmamakta böyle kiralama oluyor mu ? Avisten s.s.s baktım kredi kartı sahibide orada olmalı filan demısler tam anlamadım böyle bilgisi olan var mı ?
    Ehliyet olanın en az 1 yılı dolmuş olacak
    Genelde yaş kriteri 23 - 25 oluyor daha düşük yaşta olanlara daha yüksek fiyattan veriyorlar. (kurumsal firmalar)
    kredi kartı sahibi ile aracı kullanacak aynı kişi olmasını istiyorlar (ehliyeti olmalı tabi)

şartlar bu genelde eskiden çok rahat alıyordum ben başkası adına ama şuan işleri sıkı tutmuşlar.
  • Teğmen
    163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Ehliyet olanın en az 1 yılı dolmuş olacak
    Genelde yaş kriteri 23 - 25 oluyor daha düşük yaşta olanlara daha yüksek fiyattan veriyorlar. (kurumsal firmalar)
    kredi kartı sahibi ile aracı kullanacak aynı kişi olmasını istiyorlar (ehliyeti olmalı tabi)

şartlar bu genelde eskiden çok rahat alıyordum ben başkası adına ama şuan işleri sıkı tutmuşlar.

Alıntıları Göster
    Hocam avisin s.s.s. kısmında şöyle bir soru cevap şeyi var

BAŞKASINA AİT KREDİ KARTI İLE KİRALAMA YAPABİLİR MİYİM?
    Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber ofise gelmesi gerekmektedir.

• Yarbay
    5191 Mesaj

müşteri hizmetlerini arayıp teyit alın boşuna uğraşmazsınız belki kendi içlerinde böyle bir kolaylıkları vardır. varsa haberdar ederseniz sevinirim benimde böyle bir durumum var.

|
    |
    Zippo34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

müşteri hizmetlerini arayıp teyit alın boşuna uğraşmazsınız belki kendi içlerinde böyle bir kolaylıkları vardır. varsa haberdar ederseniz sevinirim benimde böyle bir durumum var.
    Evet 15 dakikalık beklemenin sonunda müşteri temsilcisine bağlandım fakat şöförün kendi kredi kartı olması isteniyormuş maalesef kiralayamıyoruz başka firma arayışlarıma devam ediyorum :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Otoringo'dan kiralama yapan oldu mu?
    Tavsiye edilebilir bir firma mı?
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Central Ankara Çankaya şubesinden 05.06 ile 09.06 arasında 4 günlük kiralama yaptım. Citroen C-Elysse 1.2 benzinli güvenceler dahil günlük 185 TL idi. Günlük 400 Km sınırı var.
    500 TL depozitoyu da iade ettiğimin ertesi günü geri yatırdılar. Araç 10.000 Kmde ve tertemizdi. Tavsiye ederim.
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Bu şekil hiç bir kurumsal firma kiralama yapmaz hocam. Ehliyeti olan başka bir arkadaşınızdan rica edin bence. Ek sürücü ücreti eklenip kendi adınızı yazdırdığınız da kiralama yapabilirsiniz.
    |
    |
    Zippo34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    20 yaşındayım ama ehliyetim 2 yıllık kiralama yapabiliyor muyum
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Budget'ta genç sürücü paketi ilave alarak kiralama yapabilirsin ama diğer firmalar hakkında bilgim yok.
    |
    |
    insafsızherif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj

Pahalı değil mi hocam 1.2 benzine

|
    |
    secohattin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Araç kiralama konusunda fiyat anlamında sizin alacağınız fiyat üzerinden indirimle yardımcı olabilirim

|
    |
  • Arkadaşlar ; 1 aylık araç kiralama için kanpanyaları olAn firma var mu? Şuan windycar buldum en uygun olarak nasıldır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.