Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
317
Favori
429.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1434
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 317
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Exclusive.Gamer (719 mesaj) fantastik74 (241 mesaj) içinizden biri (193 mesaj) mahmut716 (177 mesaj) beytepeli06 (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2107 mesaj) Mobil (1830 mesaj) Tablet (123 mesaj) Mini (417 mesaj) Uygulama (170 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
Giriş
    50 Mesaj

Şimdi de baktım aynı hocam.Ben 26-30 Haziran arası kiraladım Adana’da.Ayrica yeni üye olduğum icin %10 indirim ile o fiyata denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumbLy -- 20 Haziran 2020; 21:29:55 >
    |
    |
    mustbeaninja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1831 Mesaj
    Farklı sehirde teslim etmek uzere araç kiralayınca her firmada mi baya pahalı oluyor ? Normalde günlük 200 tl ise 1000 tl istiyorlar minumum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Farklı sehirde teslim etmek uzere araç kiralayınca her firmada mi baya pahalı oluyor ? Normalde günlük 200 tl ise 1000 tl istiyorlar minumum.
    evet. çünkü aracı geri getirme maliyetleri olabiliyor
    ama özellikle yaz sonu, avis gibi büyük firmalar, ege akdeniz'den istanbul'a geleceksen, aynı fiyat yapıyor. çünkü çok götüren oluyor, kendi adamına o işi yaptıracağına, sana yaptırıyor.mutualizm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1831 Mesaj

Ben bunlar kurumsal sirket olduğu için ankara bayisinin aracı istanbul bayisinde kalsa fark etmiyordur onlar icin düşünmüştüm ama öyle değilmiş.

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Ben bunlar kurumsal sirket olduğu için ankara bayisinin aracı istanbul bayisinde kalsa fark etmiyordur onlar icin düşünmüştüm ama öyle değilmiş.
    hocam senin için evet ama bunu yüzlerce olarak düşün. bazı bayilerde araç yığılmaları, bazılarında azalmalar olacak.
    aslında yurtdışında bunu ücretsiz yapıyorlardır belki, ama bizim ülkeye özgü, herkes birbirini sevme çabasında.

|
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Rentiva'dan araç kiralayan oldumu eski garajyeri adı
    |
    |
  • Yarbay
    4164 Mesaj
    Merhaba,

Ben de 29 Haziran Pazartesi'den itibaren 2 aylık kiralama fırsatı bakıyorum, aylık 3000 TL'yi geçmeyecek şekilde. Tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Herkese Merhaba, Temmuz ortası 20 gün kiralama bakıyorum, nereden uygun buluruz nasıl buluruz, pandemiden sonra fiyatlar baya yükselmiş durumda. İndirim kodları çok işe yaramıyor. Fırsata nasıl ulaşırız daha yakın tarihte mi, anlık fırsatlar mı denk gelmeli. Bilgili arkadaşların bilgilerini ilgilenen herkes için bekliyorum.

• Yarbay
    2621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wakkum

Herkese Merhaba, Temmuz ortası 20 gün kiralama bakıyorum, nereden uygun buluruz nasıl buluruz, pandemiden sonra fiyatlar baya yükselmiş durumda. İndirim kodları çok işe yaramıyor. Fırsata nasıl ulaşırız daha yakın tarihte mi, anlık fırsatlar mı denk gelmeli. Bilgili arkadaşların bilgilerini ilgilenen herkes için bekliyorum.
    Yolcu360 üzerinden maximum ve akbank kart kullananlara %50 indirim yapılıyordu, o kampanya bitmediyse ondan faydalanabilirsiniz.
    İndirim ile beraber çıkan fiyatlar genelde piyasanın altında oluyor.
  • Yarbay
    2085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Yolcu360 üzerinden maximum ve akbank kart kullananlara %50 indirim yapılıyordu, o kampanya bitmediyse ondan faydalanabilirsiniz.
    İndirim ile beraber çıkan fiyatlar genelde piyasanın altında oluyor.

Alıntıları Göster
    Hocam az km yapma garantisi versek aylık 1000 tl civarı araç kiralama imkansız mıdır? Ya da minimum kaça bulabiliriz, o dediğiniz kart kampanyaları vb. ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 28 Haziran 2020; 11:13:44 >
  • Teğmen
    175 Mesaj
    temmuz ortası , İzmir içi araç bakıyorum 35gün için , 7 kişilik araç olmalı vito tarzı , nerden bulabilirim

• Yarbay
    4164 Mesaj
    Tam 1 ay önce Otoringo’dan rezervasyon yaptırmıştım, enteresan bir şekilde Online fiyata kıyasla telefonla arayınca daha uygun vermiştiler - ki çoğu yer de öyle yaptı.

Dizel otomatik Corolla vb. Olarak 1 aylık kiralama 3000₺ anlaşmıştık. Bir iki defa bir kaç gün ertelemem gerekti, sağolsunlar yardımcı oldular. Bugün teslim alacağım bakalım, bir kaç kişi Otoringo hk sormuştu, buradan da paylaşırım

• Yarbay
    2621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metbey

Hocam az km yapma garantisi versek aylık 1000 tl civarı araç kiralama imkansız mıdır? Ya da minimum kaça bulabiliriz, o dediğiniz kart kampanyaları vb. ile?

Alıntıları Göster
    Aylık bin tl ile bildiğim kadarıyla araba değil temiz bir motosiklet bile kiralanmıyor malesef bu sezonda.
    Aylık kiralama ücreti minimum 2.5-3 bin tl ve üzeridir diye düşünüyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1303 Mesaj
    Tek yön ücreti almayan veya düşük alan bir şirket var mı şuanda? İzmir'den İstanbul'a gideceğim.

|
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

Tam 1 ay önce Otoringo’dan rezervasyon yaptırmıştım, enteresan bir şekilde Online fiyata kıyasla telefonla arayınca daha uygun vermiştiler - ki çoğu yer de öyle yaptı.

Dizel otomatik Corolla vb. Olarak 1 aylık kiralama 3000₺ anlaşmıştık. Bir iki defa bir kaç gün ertelemem gerekti, sağolsunlar yardımcı oldular. Bugün teslim alacağım bakalım, bir kaç kişi Otoringo hk sormuştu, buradan da paylaşırım
    Valla o paralar hiç yok, fiyatlar çok yüksek.

|
    |
  • Yarbay
    4164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

OTORINGO ve 5S konusunda merak eden arkadaşlara biraz bilgi paylaşayım.

Anladığım kadarıyla Otoringo bir kiralık araç pazar yeri şeklinde çalışıyor, orada hangi alt firmanın araçları müsaitse ona yönlendiriyor. Ben Sabiha Gökçen'den alacağım için 5S Rent a Car'a denk geldim.

Sabiha Gökçen'e vardığımda, gelen yolcu kısmında 18 nolu direkten aldılar, yerleri araçla 3-4 dakika mesafede. Az bekledikten sonra, araç teslimine geçtik. Corolla veya Benzeri şeklinde rezervasyon yaptırmıştım. Kiralama noktasındaki araçların %90'ı yeni, 2019 veya 2020 duruyor. Peugeot 2008/3008, yeni Corsa, Hyundai i20 vs. Görece eski kalan bir benim Corolla verdı.

Araç başına geçtik, çalıştırdılar, baktım motor ve arıza uyarı ışıkları yanıyor, sorduğumda "aabi bi şey olmaz, zaten bakımdan yeni çıktı, ancak arızayı silememişler" dediler. Aylık kiralama yapacağımı, çocuklarla vs yola çıkacağımı, arıza silinmiyorsa zaten tamir edilmemiş olduğunu düşündüğümü söyleyip kabul etmedim.

Başka bir Corolla getirdiler, lastik basınç uyarı ışığı yanıyordu, onu çok önemsemedim, araca bindiğimde 111.000 km'de olduğunu gördüm, Biraz yola çıkıp hava bastım, lastik basınç sensörünü sıfırladım, 5 dk sonra yine yandı. Sol arka lastik hava kaçırıyor, pompada hava basarken fark ettiğim.

Cama biraz toz gelmiş, sileyim dediğimde sağdaki şu fışkırma nozulunun kırık olduğunu fark ettim.

Sağ ön tampon, lastik aralığından bakılınca, biraz aralık, alt kısımda cıvata ile tutturulmuş olması gereken kısım kopmuş.

Araç temizlenmiş ama, içeriye sinmiş koku.. nasıl desem, ıslak, eski bir battaniye gibi..

Dün akşam o saatte Otoringo'yu aradım, ama kimseye ulaşamadım. Bugün aradığımda "zaten Corolla'ları elden çıkartacağız, Eylül Ekim ayı gibi" dediler ve biraz da "zaten bu araçlar olduğu için kampanyadaydı" gibi bir yorum yaptılar, ama şu an aracın aylık kirası 5800 TL. Lastik basınç mevzusunu söylediğimde, bayiye ileceklerini, bayinin beni arayacağını söylediler.

Biraz sonra bayi arayıp "abi ondan bi şey olmaz" diye geldiler. Bu konuda hassas olduğumu söyleyince, "bi lastikçiye göster o zaman" dediler. en olmadı bi lastikçiye ulaşıp yönlendirebileceklerini söylediler.

Şimdi tekrar arayıp aracı iade etmek istediğimi söyleyeceğim. Kampanya dönemi rezerve etmiş olabilirim, ama bunlar gerçekten çekilecek gibi değil, ne farkı kaldı merdiven altı işletmeden. Üzerine 1000-1500 TL daha verip Garenta'dan vs kiralarım.

Araba ile tatil, yolculuk vs yapacağım, arabayı tamir ettirmek ve kahır çekmek için kiralamıyorum.

EDIT: Şimdi aradım, aracın iadesi için, "ama ücret iadesi yapamıyoruz" dediler, bu şekliyle ayıplı mal sınıfına gireceğini, arabayı tamir ettirmek için değil, kullanmak için kiraladığımı belirttim. Tekrar bir lojistik birimi ile görüşeceklerini söylediler, vs. Tatlı başlayan rezervasyon hikayemiz şu an asap bozucu seviyeye ulaşmış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 29 Haziran 2020; 15:15:24 >

• Yüzbaşı
    843 Mesaj

Circular car hire

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cptposeidon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4622 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JavaScripts

Caravelle tarzı araçların günlük fiyatı nedir

• Yarbay
    3745 Mesaj
    Pandemiden önce clio egea vs günlük 100 110 tl idi, haftasonu 2 günlük bakayım dedim hem avis hem budget 700 lira fiyat çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 1 Temmuz 2020; 15:35:4 >
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj

İhtiyaç anında hep böyleler

|
    |
    355GTS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.