Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde bi firma paylaşılmıştı forumda, günde 49 TL den başlıyordu. O firma neydi bulamadım , şuanki fiyatlarını merak ediyorum. Bilen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda avisten kiralama yapan var mı acaba ? 7-14 temmuzda 7 günlük bir kiralamam var. Kiralama yaparken ekonomi grubu dizel clio seçmiştim. Şimdi ise neredeyse hepsinde dizel/benzin ibaresi koymuşlar. Gittiğimde benzinli araba verlerinden tırstım şuan.

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Son zamanlarda avisten kiralama yapan var mı acaba ? 7-14 temmuzda 7 günlük bir kiralamam var. Kiralama yaparken ekonomi grubu dizel clio seçmiştim. Şimdi ise neredeyse hepsinde dizel/benzin ibaresi koymuşlar. Gittiğimde benzinli araba verlerinden tırstım şuan.

Verebilirler, dizel benzinli yazan grupların hepsi karışık yani ne denk gelirse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nacizhane tavsiye avecte 3008 4 veya 5 gunluk kiralama 915 liraya geliyor. Kampanya yapmislar bi bakin isterseniz.

• Sıcak fırsat varmı arkadaşlar? Temmuz 20 gibi bir haftalık dizel araç ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cansınsbeybi

Kurumsal şube olduğu sürece Avis, central, budget, enterprise, garentadan kiralayabilirsin. Hepsinden kiraladım hiç sorun yaşamadım. Franchise şube veya kurumsal olmayandan uzak durmanı tavsiye ederim.
    Arkadaşın dediği gibi kurumsal firmadan vazgeçmemek lazim. 22-27mayis icin arac kiralayayım dedim, ne 5s nede otoringodan telefonu açan olmadi, telefon hatları cep numarası zaten. Avisten kiraladım 20.000de dizel clio verdiler, aracin temizligindende ilgidende memnun kaldim

• Centraltr den 4 gün 680 TL + 40 TL iptal güvenceli polo kiraladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyLo -- 19 Haziran 2020; 22:22:55 >
  • yolcu360' ı şikayet ettim cimer 'den, tüm indirim kampanyalari yalan. liste fiyatı diye bişey uydurmuşlar, onun üzerindenmiş de bilmem ne ... liste fiyatından alan yokki zaten, web 'teki fiyat neyse ordan veriyorsun herkese

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avisten sizin bulduğunuz fiyat üzerinden %15 indirim yapabilirim. Enterprise için sizin bulduğunuz fiyata göre değişir indirim oranı.

• Bir süredir uzun dönem kiralayacağım araç bakıyordum, Onecar'dan 2017 Model AUDI A3 Sportback 1.0 TURBO FSI 116 HP DYNAMIC S TRONIC PI (Mevcut KM'si 35.000) aracı 24 ay yıllık 30bin KM 3230+KDV'ye kiraladım, baktığım kurumsal veya merdiven altı firmalardan aldığım fiyatların çok altına kiraladım, düşünen varsa sitesindeki araçlarla sınırlı olmadığını gördüm, mail ile teklif alabilirsiniz.Minimum 12 ay kiralama var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben_wade -- 20 Haziran 2020; 14:44:49 >
  • Arkadaslar 2 aylık dizel arac kiraliycam en fazla 2000 ₺ verebilirim aylik bu fiyata var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheErnesto -- 20 Haziran 2020; 16:41:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheErnesto

Arkadaslar 2 aylık dizel arac kiraliycam en fazla 2000 ₺ verebilirim aylik bu fiyata var mıdır?
    o fiyata bisiklet alabilirsin usta.

aylık bin tl ye biraz zor.

merdiven altı bile bulsan teslim sonrası farkı bir şekilde alırlar.

• Avec’trn şubat ayında araç kiraladım
    Araçta addblu yoktu. Benim almamı ve fişi getirince iade edeceklerini söylediler.
    Aldım fişi verdim. İade gelmedi, müşteri hizmetlerini aradım, sosyal medyadan yazdım hala ödeme yok.
    Eğer ki size de söylerseler gidip aldırın aonra binin araca.
    58 TL iademi hala yapmadılar

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Aylik 2000₺ hocam demek istedim.

• Nasıl aldınız hocam günlük 250 TL görüyorum temmuzda

• mustbeaninja kullanıcısına yanıt
    Şimdi de baktım aynı hocam.Ben 26-30 Haziran arası kiraladım Adana’da.Ayrica yeni üye olduğum icin %10 indirim ile o fiyata denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyLo -- 20 Haziran 2020; 21:29:55 >
  • Farklı sehirde teslim etmek uzere araç kiralayınca her firmada mi baya pahalı oluyor ? Normalde günlük 200 tl ise 1000 tl istiyorlar minumum.

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Farklı sehirde teslim etmek uzere araç kiralayınca her firmada mi baya pahalı oluyor ? Normalde günlük 200 tl ise 1000 tl istiyorlar minumum.
    evet. çünkü aracı geri getirme maliyetleri olabiliyor
    ama özellikle yaz sonu, avis gibi büyük firmalar, ege akdeniz'den istanbul'a geleceksen, aynı fiyat yapıyor. çünkü çok götüren oluyor, kendi adamına o işi yaptıracağına, sana yaptırıyor.mutualizm

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ben bunlar kurumsal sirket olduğu için ankara bayisinin aracı istanbul bayisinde kalsa fark etmiyordur onlar icin düşünmüştüm ama öyle değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Ben bunlar kurumsal sirket olduğu için ankara bayisinin aracı istanbul bayisinde kalsa fark etmiyordur onlar icin düşünmüştüm ama öyle değilmiş.
    hocam senin için evet ama bunu yüzlerce olarak düşün. bazı bayilerde araç yığılmaları, bazılarında azalmalar olacak.
    aslında yurtdışında bunu ücretsiz yapıyorlardır belki, ama bizim ülkeye özgü, herkes birbirini sevme çabasında.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.