Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
31.359
Cevap
824
Favori
1.704.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Versiyon bilgisinde "20160727" yazıyor. Başarıyla güncelledim. Türkçe dil seçeneğini de gördüm.

Çok teşekkürler destekleriniz için.

• Stones S kullanıcısına yanıt

Güzel fırsatmış ancak İstanbuldayım malesef burdakilerin gözü açık. Sizin dediğiniz gibi bir yer bulmak zor buralarda.

• Mesajları biraz okudum ama konuya hakim olmadığım için pek anlayamadım.

Uzun süre sorunsuz kullanım sunacak, yedek parça vs sorunu yaşatmayacak, yüksek çözünürlüklü bir ürün tavsiyesi verir misiniz? teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracı hergün kullanmıyorum 2-3günde bir çalıştırıyorum, 2-3gün boyunca park modunda çalışabilicek kaliteli bir cihaz var mı

• Manyetizma kullanıcısına yanıt

2-3 gün boyunca park modunda çalışabilecek kaliteli cihaz var da sende kamerayı 2-3 gün boyunca kesintisiz çalıştıracak güçlü akü ve 2-3 günlük kaydın tamamını alabilecek 128gb veya 256gb micro sd kart olacak mı?  

O kaliteli kameralar hardware kablo kiti ile kullanılıyor ve akü koruma voltaj ayarı var. en düşük ayarda bile çalıştırsan 11.50 v altına düştüğünde kamerayı kapatıyor ve aracın dizelse de zaten 11.50 volt akü ile çalışmıyor. Tecrübeyle sabit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobay -- 29 Nisan 2023; 18:34:17 >
  • Arkadaşlar siz siz olun, Garmin araç kamerası kullanmayın..
    Yazılım kısmında çok berbatlar.
    Telefondaki uygulama sürekli çöküyor.
    1-2 gün kamera kayıtta kaldıktan sonra mesela telefonla bağlanmaya çalıştığımda, kameraya bağlanmıyor.
    Bu sefer kameranın fişini çekip takıyorum bu sefer bağlanıyorum.
    Belli bir süre sonra yine aynı döngüye giriyoruz..

Az kaldı duvara çarpacam kamerayı bakalım ne zaman

Viofo a129 pro olabilir. bütçe sıkıntı değilse a229 olur. 256gb max endurance hafıza kartı. park modu kablosu. eğer yuvaya sığıyorsa 72amper kaliteli akü(mevcut akü ölüncede değiştirilebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 30 Nisan 2023; 0:0:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kadobay kullanıcısına yanıt

araç dizel maalesef, Araya Powerbank vb başka bir güç alacağı birşey koysak böyle bir sistem var mı denediniz mi hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 30 Nisan 2023; 9:21:12 >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt

A139 pro nasıl, sizin yazdıklarınızdan sonra testlere baktım a139 pro daha güzel sonuçlar veriyor

Kablolamayı nasıl yapacaksınız?

Powerbanka doğrudan takarsanız park modunda çalışmayacaktır.

Kablo kiti ile cihaza 2 farklı + girişi oluyor. Biri doğrudan gelen ve devamlı akım sağlayan uç, diğeri kontağa bağlı kontak kapandığında kesilen, kontak açıldığında gelen akım. Park moduna geçişi bu özellik sağlıyor. Uygun micro usb uç bulup denemek istersen şeması şöyle...

• İyi pazarlar. Kardeşimin arabasında 70mai 1S var yalnız 1 kere sökmüş galiba şimdi de yapışkanı tutmuyormuş. Aliexpress'te 30 TL civarı ama sarı sitede 180 TL civarı. Bunu nereden bulabiliriz?

• Alınabilir en uygun ürün 70mai M300 gibi duruyordu, bugün siparişi verdim. Diğer araçta da 70mai kullanıyoruz, 2.5 senedir sorun yaşamadık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    dediğiniz ürüne gerek yok, nalburdan şeffaf çift taraflı bant alın, uygun ölçüde kesip cihazı cama yapıştırın, devam.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    m300 şuan en fp ürün.

bütçe sıkıntı değilse olur.

Kesinlikle teşekkürler :)

Ben mi yanlış bakıyorum bilmiyorum ama a139 pro 239euro, a229 pek 229 dolar. Arada 11 dolarlık fark var. Türkiye fiyatları zaten bundan da fazla gözüküyor

• Merhabalar,

70mai A700s modelinin montajını yaptım haftasonu.

+ : Araba stop halde ikende elektrik olan sigortadan aldım,

Normal şase

vcc : araç çalıştığında 12v alıyor. (çakmaklık sigortasından.)

Şeklinde, üç kablolu şekilde sigorta kutusundan bağlantı sağladım.

Ayarlar kısmındaki bu ayarın nasıl olacağına bir türlü anlam veremedim?

Alıntı

metni:

Araç aşağıdaki süre boyunca sabit kaldıktan sonra sürekli harici güç kaynağına sahip ön cam otomatik olarak kapanacaktır.
    Araç içi kameranız aşağıdaki güç kaynağı modlarını benimsiyorsa, lütfen park için otomatik kapatma işlevini açın!
    1. Araç kapatıldıktan sonra çakmak soketinin güç sağlamaya devam ettiği araç üzerindeki ön camı şarj etmek için çakmak araç şarj cihazının kullanılması;
    2. Diğer sabit güç kaynağı modları, araç kapatıldığında ancak kesintisiz güce sahip olduğunda, örneğin ön cam okuma lambasının devresinden elektriği alır.
    Bu fonksiyonun açılması, araç park etme sırasında araç aküsünün uzun süre boyunca araç aküsünün gücünü tüketmesini engelleyebilir, bu da düşük pil gücüne veya gerekli pil kaybına neden olabilir.Sabit güç kaynağına sahip ön cam kapatıldıktan sonra, açmak için güç düğmesine manuel olarak tıklamalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 2 Mayıs 2023; 15:19:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yurdakull

Merhabalar,

70mai A700s modelinin montajını yaptım haftasonu.

+ : Araba stop halde ikende elektrik olan sigortadan aldım,

Normal şase

vcc : araç çalıştığında 12v alıyor. (çakmaklık sigortasından.)

Şeklinde, üç kablolu şekilde sigorta kutusundan bağlantı sağladım.

Ayarlar kısmındaki bu ayarın nasıl olacağına bir türlü anlam veremedim?

Alıntı

metni:

Araç aşağıdaki süre boyunca sabit kaldıktan sonra sürekli harici güç kaynağına sahip ön cam otomatik olarak kapanacaktır.
    Araç içi kameranız aşağıdaki güç kaynağı modlarını benimsiyorsa, lütfen park için otomatik kapatma işlevini açın!
    1. Araç kapatıldıktan sonra çakmak soketinin güç sağlamaya devam ettiği araç üzerindeki ön camı şarj etmek için çakmak araç şarj cihazının kullanılması;
    2. Diğer sabit güç kaynağı modları, araç kapatıldığında ancak kesintisiz güce sahip olduğunda, örneğin ön cam okuma lambasının devresinden elektriği alır.
    Bu fonksiyonun açılması, araç park etme sırasında araç aküsünün uzun süre boyunca araç aküsünün gücünü tüketmesini engelleyebilir, bu da düşük pil gücüne veya gerekli pil kaybına neden olabilir.Sabit güç kaynağına sahip ön cam kapatıldıktan sonra, açmak için güç düğmesine manuel olarak tıklamalısınız.
    belirttiğiniz ayar benimde dikkatimi çekmişti, ne olduğunu anlamadım, ben de kapalı konumda duruyor. kayıtta bir sıkıntı yok. nasıl durmasını bilen varsa yazarsa iyi olur.

• Olgu Hocam merhaba yıllar önce tavsiyenizle g1w-c almıştım yıllarca da kullandım. Sonra artık dolar yükselişi ve Çin'den ürün getirmenin makul olmaması sebebiyle Piranha 1335 aldım. Çakmaklık girişine takınca araba stop etse bile çalıştığını öğrenince arka silecek sigortasına bağlattım. Ancak araç start stoplu start yapınca kapanıyor. Bir çözümü var mıdır?
    Kamera linki:https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/piranha-1335-arac-kamerasi/

• 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.