Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.536
Cevap
831
Favori
1.717.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jawser

Ben park halinde aracıma zarar verdiler. Elimdeki kayıtla karakola gidip şikayet ettim. Savcıya gönderdiler sonra beni yeni sistemde arabulucu aradı karşı taraftan zararım için talep ettiğim parayi alıp bana teslim ettiler. Davadan vazgeçtim.

Kamera kayıtları hiçde işe yaramiyor demeyelim

Alıntıları Göster
    aracıma çarptılar diye şikayet etmişsiniz.. aracınızdaki hasarı tespit ettirmişsiniz.. bu normal olan bir süreç. tabiiki şikayet ettiğiniz kişi sorgulanacak. çarpma sonucu kendi aracında da mutlaka hasar vardır, sizin aracınızdada çarpan aracın boya izi kalır.. bunlar kanıttır, üzerine bir de kamera kaydı ile kanıtlar desteklenirse sonuç almak daha kolay olur..

eğer trafikteki hata yapan sürücüye ceza kestirmek isterseniz olmuyor malesef sorgulanmıyor, tarfik cezası için trafik polisi ve EDS kayıtları gerekli.. kamera kayıtları tek başına delil niteliği taşımıyor..

ikisi aynı şey değil..

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    VİOFO A129 İÇİN HAFIZA KARTI ÖNERİNİZ ?
    15 KM GÜZERGAH İÇİN.

ŞU NASIL:
    https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-32gb-80mb-s-microsdhc-microsdxc-uhs-i-hafiza-karti-sdsquns-032g-gn3mn-p-HBV0000084R79?magaza=Hepsiburada
    TEŞEKKÜRLER,
    nokta atışı bu sanırım
  • Sipariş detayında
    Kargo ücreti 35 lira yazıyor,
    Kargo Ücretsiz olması gerekmiyormuydu?

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç takip için gps takip cihazı tavsiye edebilirmisinz.
    Yurt dışı alımlarda sim kart takıldığında gps cihazı kayıt lı olmadığından cihz kapanıyor diye duydum. Bu sorunu nasıl aşarız. Bilgisi olan var mı

• ozzdere O kullanıcısına yanıt
    Bazl cihazlar var satıcı imei değişikliği yapabiliyor eski bir telefonun imesini gömüyorsunuz cihaza oldu bitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamınaleykum. Arkadaşlar araştırdım ama bulamadım. Bir yol kayıt kamerasının 32 gb hafıza kartıyla yapacağı kayıt süresi ortalama nedir ? A101 den Pirhana 1325 aldım gayet güzel cihaz da kayıt süresi kısa gibi geldi bana.
  • cileli_sofor C kullanıcısına yanıt
    Çözünürlük ayarlarından çözünürlüğü düşünün bildiğim kadarıyla fhd kayıt yapabiliyor ama dosya boyutları çok büyük oluyor takdirde.biraz görüntü kalitesinden ödün vereceksiniz ama bu işlemi yaparsanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    1080 olan ayarı 720 ye rengi de 5m ye indirdim. Bakalım nasıl bi sonuç alıcam
    Tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı acaba

• bız çinden urun alıp ıthal etmedıkce devletın gayrı safı yurtıcı hasılatında artıs oluyormus

gayrı safı yurtıcı hasılat hesaplanırken ıthalat-ıhracat ıle,net ıhracat hesaba katılıyor.ıktısat okuyorum yanı cabalıyorum orda yazıyor,belkı bu yuzden dolar artıp ıthalata vergı koyuyor
    Teşekkürler olgu bey.

• mr_beylis kullanıcısına yanıt
    Merhaba "mr_beylis" sizin aldığınız cihaz geldimi acaba. Bende 17 martta viofo a129 aldım ama sizinki gibi 20 marttan sonra kargo bilgisinde güncelleme yapılmadı. Mesaj attım size verdikleri cevabın aynını verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda Viofo A129 Duo kameram geldi, elektrik bağlantılarını da yaptım, çok güzel çalışıyor. @OlguErhan hocam, youtube daki videonu da seyrettim, çok yardımcı oldu. Yazılım güncellemedim, son sürümle geldi. şaunlık herşey yolunda. :)

Bu arada forumda önceki mesajlarda araç kamerasının kaydettiği görüntülerin delil olarak kullanılamayacağına dair yorumlar yapılmış ama bende bir adliye çalışanı olarak şöyle söyleyim,Yargıtay'ın içtihatlarında bile yer alan konudur, Örnekler vermem gerekirse, emniyet kemeri takılı diye ceza yazılan vatandaş, araç içi kamerası kullanıyor ve araç içini gösterdiği için savunmasında sunuyor ve emniyet kemeri takılı olduğu anlaşıldığı için ceza kalkıyor, gibi çok örnekler var. Ayrıca benim şahsen denk gelip trafik ihlallerini bildirip bizzat ceza alan vatandaşları biliyorum. Birde emniyetin bu konu için linki var, TRAFİK KURAL İHBARI Buradan da video boyutunu bile küçültüp gönderebiliyorsunuz. Büyükşehirler için zaten emniyet bu tür konularda daha hassas. Aklınıza takılan soru olursa yardımcı olurum.

• escaba kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Cok naziksiniz.

• AliExpress ten fusetablar geldi sonunda sigorta bağlantısını yapmaya çalıştım kırmızı kabloyu korna sigortasına sarı kabloyu oncam sigortasına, siyah kabloyu olgu beyin videoda gösterdiği gibi direksiyonun altındaki vidaya bağladım çalışmadı. Bir türlü çalıştıramadım.
    Kablo agrızalımı diye denemek için sarıyla kırmızıyı birleştirip akunun artı ucuna siyahı eksi ucuna deydirince calıştı.
    Neden çalışmamış olabilir arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzdere

AliExpress ten fusetablar geldi sonunda sigorta bağlantısını yapmaya çalıştım kırmızı kabloyu korna sigortasına sarı kabloyu oncam sigortasına, siyah kabloyu olgu beyin videoda gösterdiği gibi direksiyonun altındaki vidaya bağladım çalışmadı. Bir türlü çalıştıramadım.
    Kablo agrızalımı diye denemek için sarıyla kırmızıyı birleştirip akunun artı ucuna siyahı eksi ucuna deydirince calıştı.
    Neden çalışmamış olabilir arkadaşlar.
    Faceden yazın, çözelim. Bir çok sebebi olabilir.

http://dhbr.co/bryg

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.