Şimdi Ara

Araç CCTV sistemi? Ön-Arka-Bagaj-İç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2374 Mesaj
    Arkadaşlar az önce sahibinden.com'da gezerken çok ilginç bir ilana rastladım..

İlan açıklamasında "Sürekli kayıt yapabilen 500gb'lık 4 adet CCTV mini kamera sistemi. (Ön, arka, bagaj, kabin içi)" yazıyor..

Buda neyin nesidir arkadaşlar? Evde işyerlerinde görmeye alıştığımız CCTV kamera sisteminin arabada ne işi var? Öne takılanı anladım bu ara yol kamerası olayı moda olmaya başladı.. Arkayada geri görüş desek? İç tarafdaki kamera ne amaçla takılmış? Zaten bagaja ne diye kamera takılmış ona hiç anlam veremedim...

Konu hakkında yorumlarınızı, bilgisi olan arkadaşların aydınlatmasını bekliyorum..

Teşekkürler..

İlan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dodge-turkiye-de-tek-modifiyeli-dodge-charger-v8-hemi-59222196/detay/?source=promotion_hpva

|
    |

• Kurmay Yarbay
    1252 Mesaj
    Hızlı ve öfkeli 5'i hatırlattı bana
    |
    |
    Artık kesinlikle DH 2.el bölümü ve diğer bölümler üzerinden alışveriş yapmamaktayım. Yıllarca yaptığım alışverişlerimden gelen referanslar yüzünden hesabım çalınarak dolandırıcılık yapılmıştır. Konu tarafımca polise ve savcılığa suç duyurusu olarak aktarılmıştır. Benden gelen 2.el alışveriş mesajlarına itibar etmeyiniz.

https://forum.donanimhaber.com/dikkat-dh-hesabimdan-dolandiricilik-yapilmis--131134293#131134293
  • Yarbay
    4874 Mesaj
    Hırsızlık
    |
    |
    2liraya almayanı dövüyorlar
    |
    |
    |
    öyle arabam olsa 2tane bodyguard tutar bekletirim yanında
    |
    |
    araç için cctv sistemi önemli bence alarm neden takılıyorsa kamera da o nedenle takılmalı
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.