Şimdi Ara

Arabayla ilk kazam:( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
3.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta şeritten sağa gireceksen, sağdaki yolun en soluna girecek açıyla virajı almalısın bence. Görüntülerde direk sıkıştırmışsın gibi duruyor. Bir de sinyal verdin mi onu merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatanın büyük kısmı bmw de
  • İkiniz de yanlış şeritten dönüş yapmışsınız,muhtemelen 50-50 kusur verirler.
  • Hatalisiniz,sol seritten saga donecekseniz genis almaniz lazimdi sag seritteki aaga donerken dar aldigi icin onune kirmissiniz boyle serit ihlali yapanlara bende uyuz oluyorum

• Sinyal verip vermemesi farketmiyor aynı kazayı ben yaptım , sol şerit ten giden araç bi anda sağa döndü sinyal de verdi ama dönerken :) bende sağ arka kapıdan 0 fren geçirdim. ..adam suçlu sensin trafikte sağlama die birşey yok ben sinyal verdim dedi...rapor çıktı 8/8 karşı taraf hatalı çıktı şerit ihlali olarak geçiyor. ..onun trafik sigortası benim hasarımi karşıladı. .....

• Şerit hatası. 1-1

Siz taksici gibi dönmeliydiniz, sağ şeride girmeye çalışmışsınız. 2-1

Teyzem önüne bakmamış. 2-2

Uzatmaları oynar.
  • Bence büyük suç BMW'de. Nereye gideceğiniz mevcut konumdan belli değil. Ayrıca şu durumda önemi de yok. Siz ikinci şeride çıkmışsınız zaten. BMW'nin arka teker bile kaldırımdan açıkta. O şekilde screenshot alın ve BMW'nin geniş alarak çarptığını yazın. Sizin tek kusur sağ şeride çıkan arka tekeriniz. 2/8 size yazarlar. Arkadaşlar sanırım sizi sağ şeride çıkmış gibi görüyor.
  • Arkadan vuran suçludur diyip sıyrılayım
  • Geçmiş olsun.
    Senin yolun en sağında olman gerektiği KESİN.

• kurallara göre siz suçlusunuz ama trafik muaşeretine göre teyze. teyze gibi her önümüze kırana çarpsaydık trafikte sağlam araba kalmazdı gaza basıp arka çamurluğa sürttürmek tam bayan işi bir kaza. fotoğraf çekmediğiniz için zaten yapılacak birşey yok. iki tarafın da hasarı var.
  • Siz direksyonu çevirdikten iki saniye sonra size vuruyor. Göz göre göre acemice vurmuş. Geçmiş olsun.

İstanbul'da çoğu yolda dönüş yapılacak şeritte beklemek mümkün değildir. İki araç diğer yolu kullanacak diye o tarafa geçmemek mümkün değil.

Her gün trafikte karşılaşıyoruz, adam akıcı trafikte iki şerit soldan aniden direk sağa giriş yapıyor. Maalesef İstanbul'da yol verilmez, alınır.
  • Arkadaşlar bütün yorumlar için teşekkür ederim. Bir şeyi belirteyim o trafikte genelde iki şerit de olduğu gibi sağa yani köprüye dönüyor. Sol tarafa gidecek olanlar önümdeki taksici gibi soldan basıp gidiyor. Ben onun gittiği yola değil köprüye gidiyorum ve sağ şeritteki arabanın da sağa gitme ihtimaline karşı ona dönme payı fazlasıyla bıraktım, kesinlikle sıkıştırmadım. Teyze karşı tarafa geçmek istediği için kaza oldu.
  • Hocam bence teyzeye hata verilebilir sonuçta o çarpmış ben 5/8 teyze 3/8 sizde kusur var der bir tahmin yaparım.AMa sizi hiç kusursuz da bulunma ihtimaliniz var.Bence herkes kendi hasarını karşılar olay tatlıya bağlanır.
  • Geçmiş olsun.

O gözüken çizik izlerinin %80'i selülozik tiner ile kolayca çıkar. Hatta tinerle sildikten sonra lokal boyaya falan bile ihtiyaç duymazsınız. Tecrübe ile sabittir.
  • Opel Astra değil mi ?

Sinyal versen ses duyulurdu video da. Sinyal vermemişsiniz bence
  • MaTaDoR kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam:) Arabam hasarsız boyasızdı zaten Allah'tan büyük birşey olmadı.
  • Abi bildiğin hayali sensin ya

• Astra hocam. haklısınız bence de sinyal vermemişim:) Burada yüzde yüz haksız olsam da sigortaya biraz fazla para ödemek dışında bir zararım olmuyor galiba. pek sıkıntı yapacak bir durum yok sanırım.
  • arkadaşlar yarın tutanak tutacağız adam tehditvari konuşuyor ben müşavirim eşim kaç yıllık avukat vs diyor halbuki kasgo ufak göçükleri ücretsiz düzeltiyormuş yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullah345

arkadaşlar yarın tutanak tutacağız adam tehditvari konuşuyor ben müşavirim eşim kaç yıllık avukat vs diyor halbuki kasgo ufak göçükleri ücretsiz düzeltiyormuş yardım

Bende kaç yıllık insanım deseydeniz. Tutanak tuttulur olay biter. Elinizde kamera kayıtlarıda var. Açar eşine de izletirsiniz. Tutanaklara olayı nizami bir biçimde yazarsanız altına imzalar atılır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.