Şimdi Ara

Arabayı park etmesi için arkadaşıma verdim, aracı vurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün işteyken öğle arasında aracı yokuş yukarı iki aracın arasına park edecektim, iyi bir şekilde park edemediğim için yanımda oturan işten tanıştığım arkadaşım ver ben edeyim dedi, bende güvenip verdim çok fazla şöförlüğünü görme fırsatımda olmadı biraz kendi mallığıma üzüldüm doğrusu, çarptı önde ki arabaya, samimiyetimden ve iyi biri olduğundan dolayı bir şey de diyemedim ama içten içe üzüldüm baya, kendi salaklığıma, bu olay arabayı bir daha bana kimseye vermeyeceğimi öğretti doğrusu, para vermeyi teklif etti ama kabul etmedim o anki durumumdan şimdide kendi arabasını yaptırmayı düşünüyormuş 1 aya falan, benimkini yaptırırken seninkinide bedavaya yaptırırız tanıdık usta var şeklinde söyledi ama sonrada bedavaya yapar mı bilmiyorum gibisinden bir şeyler geveledi, sizce bunun parasını istemelimiyim ondan? ustaya gittim şu kadar tutuyor gibisinden? siz olsanız ister miydiniz, ön tamponda zaten sürtmekten dolayı çizikler falan vardı ama durduk yere böyle bir şey olunca çok canım sıkıldı birde onun bu olayı yaptıktan sonra ki rahatlığıda canımı sıktı, fotoğrafı örnek olması için koyuyorum, size sormak istediğim parasını istemelimiyim sizce?Arabayı park etmesi için arkadaşıma verdim, aracı vurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 5 Mayıs 2020; 11:10:19 >

• o çizikten bişey olmaz.
    iyi bir arkadaşınsa geç git. gıcık tipse üçkağıtçı biriyse yaptırsın derim ama yaptırınca da boyalı olacak, değiştirsen daha büyük sıkıntı. kalsın öyle.
  • İyi arkadaşlar arasında böyle ufak tefek şeylerin lafı olmaz ama hasarı karşılamayı kendisinin teklif etmesi gerekirdi. Öyle bir girişimde bulunmadıysa büyük ayıp etmiş.

Vurduğunuz arabada bir şey varsa ona da numaranızla birlikte not bırakmışsınızdır inşallah.
  • farecla g6 alıyorsun. 20 tl'ye küçük tüpe bastırtmıştım ben. eline de mikrofiber bez alıyorsun. arabayı yıkadıktan sonra o bezle farecla g6'yı sürerek orayı güzelcce bastırarak siliyorsun.

sonra da bana teşekkür ediyorsun
  • Vay be hep yüksek rütbeli eski üyeler yazdığı için ilk defa normal bi konu gördüm son bir kaç yılda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

Vay be hep yüksek rütbeli eski üyeler yazdığı için ilk defa normal bi konu gördüm son bir kaç yılda
    Hesabı almışsın

Arkadaşın zaten teklif etmiş ama ısrar da edip yaptırması lazımdı, sen de kibarligindan tamam yaptır diyememissin öyle kalmış mevzu ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mal da yalan mülkte yalan gel birazda sen oyalan
  • Pasta cila attır yeter, samimi arkadaşınsa lafını yapmaya değmez, istanbulda durduğu yerde bu hale geliyor araç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Falaka vur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallaha arada giriyordum hacklendiğimden haberimde yoktu forum destekde 2008 de ki eski telefonuma atmış şifreyi allah'tan email aynıydı oradan kurtardım.

Bu arada yukarıdaki çözümler işe yaramıyorsa hocam arkadaşınız kafaya takan biriyse parasını kabul edin gönlü olsun Bir tanıdığım 700 küsürlük transporter tarzı bir arabasını verdi kazada sürenin bütün ailesi vefaat etti. Bir kuruş isteyemediler adamdan doğal olarak ama yine de yardım etmeye devam ediyor size kalmış bir tercih
  • Mahkemeye verin efendim.

• Alt tarafı tampon çizilmiş bir şey olmaz ondan.

• Lafı yapılacak bir hasar yok. Arkadaş kaybetmeye değmez.
  • oje filan sürüyorlar bunu kapatmak için bi araştır istersen.
  • Git iste paranı hocam bi araba kolay mı alınıyor. Bu da sana ders olur.
  • Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.
  • 1999 senesinde askere gitmeden 1 ay kadar önce mircdan tanışıp muhabbetim olan arkidiş ile yenikapı sahilde gece vakti arabaynan gezip muhabbet ettik arkadaş bira içip kafayı bulmuştu
    mecidiyeköydeki evine bırakacakken bana ulem onca ısrar ettim bugüne kadar emme bir sefer bile ricamı gerçekleştirmedin bari askere gitmeden yap ve beni eve ortaköy sahilyolundan bırak dedi
    neden dediğini de biliyordum çünkü bu arkişidin iddiasına göre gece yarısı o sahilde taksimdeki barlardan cilalı kafaynan inen gızlar otostop çekip her yola geliyorlarmış

ben de kırmamak için sahil yolundan devam ettim
    ancak c.tesi gece yarısı olmasına rağmen kabataşda trafik kilitlendi dur kalk ilerlemeye başladık
    arkidişe olum göryon mu ben bu yüzden buradan heç gitmek istemiyordum şimdi kaç saatte çıkarız allah bilir dedim

ben bunu der demez kaldırımda 2 tane sexy hatunun bana durmam için el işareti yaptığını farkettim ve durdum
    ancak hemen ardından ulam mal gibim durduk arkada taksi varsa ona el atmışlardır diye düşünüp dikiz aynasına bakarken bu 2 sexy hatun hızlıca arka kapıyı açıp arabaya bindiler
    selamlaştık yarım ağızla selam verdiler
    sarışın olan etekli esmer olan kotluydu ikisi de en fazla 20 yada 21 yaşında felandı
    arkadaş durumu çaktı ve muhabbet etmeye başladı
    konuşturdukça gızların sarhoş olduğunu anladık emme sarışın zil zurna olmuştu
    ben ise halen bunların birazdan pazarlık yapacağını düşünüyordum

sonra gızlar sizi nereye bırakalım diye sordum ümraniye dediler
    arkidiş bile beni sonra bırakırsın dedi
    yolda sarışın gız sürekli konuştu esmer ise camdan dışarı bakıp durdu
    sarışın öyle hikayeler anlattı ki 18 yaşındaymış evliymiş de kocasıyla ayrılmış vs

fatih köprüsü gişelerine yaklaşırken arkidiş gişeden hemen sonra sağa çek dur dedi
    ben de öyle yaptım ve ne olacak diye izlemeye başladım
    arkidiş indi esmerin kapısını açtı sen öne geç daha rahat ederiz dedi
    esmer sert bir tavırla böyle iyi deyince arkidiş bişi sülemeden sarışının kapısını açtı ve yanına oturdu bana da gidelim dedi

ben şoferlik yaparken bir yandan da aynadan bunları izliyordum
    arkidiş arabada yapılabilecek herşeyi sarışına yaptırırken esmer de başını cama çevirmiş sürekli dışarı bakıyordu
    ben de içimden arkidişe verip veriştiriyordum

ümraniye çıkışına geldikten sonra arkadaş yine durdurdu ve arkadan inip yanıma oturdu ve derin bir nefes çekerek gidelim dedi
    o an onun gırtlağına sarılmamak için kendimi zor tuttum gızla yaptıkları bir yana gözüm gibim baktığım arabamı cenabet etmişti
    üstelik o arabada daha önce gızla yiyiştiğimizde gız canım neden boşalmıyorsun diye sorduğunda ben arabamı cenabet etmem demiştim

gızları ümraniye çarşıda bıraktıktan sonra arkidişi de mecidiyeköydeki evine bıraktım bir daha da görüşmedim

• Kasko varsa minionarim yaptır

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

o çizikten bişey olmaz.
    iyi bir arkadaşınsa geç git. gıcık tipse üçkağıtçı biriyse yaptırsın derim ama yaptırınca da boyalı olacak, değiştirsen daha büyük sıkıntı. kalsın öyle.
    boyalı olunca ne oluyor? arabalardan anlamam sadece ilanlarda falan görüyorum boyalı mı değil mi falan diye soruyolar.

boya kötü bişi mi neden herkes bir karşı boyaya? ben araba alsam renginden sıkılsam ve boyatsam fiyatı mı düşecek?
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    boyalı olunca muhtemel kazalı ve arızalı oluyor. Türkiyede yaşamıyorsun galiba!

boyarsan değeri düşer. komple boyalı 2010 model araba boyasız 1999 model ile aynı fiyata satılır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.