Şimdi Ara

arabanızın modeli ve 0-100'ü nedir? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
8.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılımlı corolla 1.6 2016 0-100 7.1 saniye.
  • 2014 Seat Ibiza 1.4 16V 85PS

Fabrika verisi : 11.8sn
    Denediğim : 10.5sn
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

nerede gordun civice nefreti acaba? hangi cumlemde var?

ya da civic sahiplerinin yalan soylemesi normal diyorsaniz o zaman sorun yok

oyle kafamiza gore istedigimiz rakami yazabiliyor muyuz bu konuya?

7.7 olctuyse video koysun, ama gps verisiyle, duzlem verisiyle. yokus asagi olmadigini gostererek. ben kendi arabami hediye edeyim ona.

ve ayrica 0.5 saniye sapmanin neresi normal? honda muhendisleri niye becerememis 7.7 olcmeyi de 8.2 yazmis?

adam alenen yalan soylesin, sen de onu savun. normal mi?

benim hicbir markayla ilgim yok, benim alerjim genel olarak yalana, desteksiz atip tutanlara
    Madem ortaya iddia koydun bedava arabayı başkası kapmadan hem profesyonel GPS ölçümü ile hem de A-B, B-A güzergahlarında yani eğimsiz olarak 7.7 saniyede 0'dan 100 km/s hıza çıktığını ispat edeyim.

Arabanın devir işlemleri için hangi noterde buluşuyoruz?

• quote:

nerede gordun civice nefreti acaba? hangi cumlemde var?

ya da civic sahiplerinin yalan soylemesi normal diyorsaniz o zaman sorun yok

oyle kafamiza gore istedigimiz rakami yazabiliyor muyuz bu konuya?

7.7 olctuyse video koysun, ama gps verisiyle, duzlem verisiyle. yokus asagi olmadigini gostererek. ben kendi arabami hediye edeyim ona.

ve ayrica 0.5 saniye sapmanin neresi normal? honda muhendisleri niye becerememis 7.7 olcmeyi de 8.2 yazmis?

adam alenen yalan soylesin, sen de onu savun. normal mi?

benim hicbir markayla ilgim yok, benim alerjim genel olarak yalana, desteksiz atip tutanlara
    Sadece bu konu için bahsetmedim civic yazısı geçen her konuda aynı tutumu sergiliyorsunuz.

Buradaki videoda da 7.8 saniye ölçülmüş.Belki konu sahibi de biraz eğimli bir yerde ölçtü fakat farketmedi olabilir bu şekilde iğnelemeler yapmaya gerek var mı gerçekten ?

Edit:Bi üstteki arkadaş gereken videoyu ve cevabı vermiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schrödinger Kedisi -- 2 Ocak 2020; 17:46:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Gps olcumu mu kadran olcumu mu ona bakmak lazim. Kadransa zaten fazla gosteriyor gercek hiza gore biliyorsunuz.

Bir de fabrika bunu olcemeyecek kadar aciz ya da olcup fazla yazacak kadar salak mi ki fazla fazla yaziyor teknik verisine
    Fabrika verileri bildiğim kadarıyla direkt gaza abanarak ölçülüyor devirli bir kalkış yapılmıyor.Yani kimse aciz ya da salak değil.Bu 0.2 0.3 saniyelik fark çoğu arabada olabilir hem dediğim sebepten kaynaklı hemde gps/kadran ölçümü olayından kaynaklı.Bazı araçların kadran sapması az oluyor bazıları fazla oluyor.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    yahu ispat diye video mu koydun? ustelik bir otomobil dergisi denemesi. ustelik ortada profesyonellige dair hicbirsey yok. yine baska bir yalan

al o zaman su manueli:

su otomatigi:

bmw begenmiyorsun yaniyor falan . ama cok istiyorsan al arabani ve olcum aletlerini, istanbula gel ispatla bana. ama 7.7 cikmazsa alirim arabani ona gore.ama sanmiyorum gelemezsin korkudan

bu arada nasil gidiyo filtre isleri. verdigim dersler ise yaramis agzini acamiyorsun hic

iyice ogrendin mi acik hava filtresiyle kutu ici filtrenin farkini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 2 Ocak 2020; 19:2:40 >

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Genel bi apaçi fan kitlesi var haklısınız yer uçağı zannediyorlar kullandıklarını ama demek istediğim youtube de gidiş gelişli ölçüm yapılıp 7.8 bulunduysa yazan arkadaş da eğimi farkedemediği bir yerde 7.7 bulmuş olabilir ütopik bir ölçüm değil.1.6 atm olana 9 saniye falan yazsalar yaptıgınız eleştiride haklı olurdunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    hocam istedigin aracin 0-100 unu ben sana 1 saniye erken cikartabilirim.

egimi farketmek baska, dunyanin kabul ettigi cihazlarla olcmek baska. gozun yetersiz kaldigi egimler var. fabrika ne diyosa odur dogrusu. genel gecer kaide budur. benim bildigim hicbir olcumde gaz-fren yapilip devirli kalkilmaz fabrika verilerinde. o zaman herkes yarim saniye erken hesaplardi.

bak sen de honda kullaniyorsun, iletisim farkin ortada. kibar, yapici. digerleri direk fanboy. apaci yazinca hakaret oluyormus, o yuzden yazamiyoruz da

adamlar zamaninda 520den daha hizli, o yuzden daha iyi dediler rs icin. mesajlarla sabit :)
  • Caravelle 2.0 tdi 204 ps fabrika verisi 0.100 9.1 sn denemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende otomatik 2001 Golf 4 var gideceğim yere varmadan çıkıyor 100'e fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aknctn -- 2 Ocak 2020; 21:53:49 >
  • 1990 model Honda CRX 130hp

0-100 7.5 sn
  • 2008 Punto Tjet
    Fabrika verisi 8.9 sn
  • yaris 2013 hybrid 0-100 12sn
  • quote:

hocam istedigin aracin 0-100 unu ben sana 1 saniye erken cikartabilirim.

egimi farketmek baska, dunyanin kabul ettigi cihazlarla olcmek baska. gozun yetersiz kaldigi egimler var. fabrika ne diyosa odur dogrusu. genel gecer kaide budur. benim bildigim hicbir olcumde gaz-fren yapilip devirli kalkilmaz fabrika verilerinde. o zaman herkes yarim saniye erken hesaplardi.

bak sen de honda kullaniyorsun, iletisim farkin ortada. kibar, yapici. digerleri direk fanboy. apaci yazinca hakaret oluyormus, o yuzden yazamiyoruz da

adamlar zamaninda 520den daha hizli, o yuzden daha iyi dediler rs icin. mesajlarla sabit :)
    Sen istediğin aracı 1 saniye erken 100 km hıza çıkarabilirsin ama başkası yarım saniye erken çıkaramaz. Çünkü sen seçilmiş kişisin.

Arabamı ortaya koyarım deyip kaybedince de kıvırıverdin.

• 98 Nissan Primera GT , 8,6 sn.

Yokus asagi salarsan cikar tabi

Daha dik yokus bulursan 1 saniye de cikar fark

• quote:

Yokus asagi salarsan cikar tabi

Daha dik yokus bulursan 1 saniye de cikar fark
    Aynı yolda A-B ve B-A noktaları arasında profesyonel GPS cihazı ile ölçüm yapıp her iki yöne de 7.7 saniye çıktığına göre demek ki yolun gidişi de gelişi de yokuş aşağı değil mi? Olmuyor, kıvıramıyorsun işte boşuna uğraşma.
    Ispat oyle olmaz. Once ispatin anlamini bi ogren.

Teklifim gecerli. Varsa cesaretin gel ispatla bana. Arabam senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 3 Ocak 2020; 12:45:22 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.